Прескочи до съдържание

Онлайн презентация за Кения


FlyTraveler

Препоръчани мнения

Вчера за пръв път говорих пред публика, било то и онлайн. Направих една презентация за Кения, базирана на четирите ми (до момента) пътешествия там. Трябваше да бъде час и половина, откарах два часа и половина и пак не можах да обхвана каквото си бях намислил. Показвам и много мои снимки.

За да се чувствам максимално близо до темата, облякох любимите си риза и панталон за сафари, но се сетих да си сложа тропическия корков шлем чак в последната минута на разговора. 😆

Ако ви е интересно и може да ви свърши някаква работа, може да я видите тук (предполагам, че трябва да сте логнати във Фейсбук). 

  • Харесвам 21
  • Благодаря 1
  • Браво 8
Връзка към коментар

Ооо, много благодаря, FlyTraveler! Гледали сме безброй документални филми за живата природа в Африка, интересно е било много, но никога не сме изпитвали желание да отидем и да видим, едно от предразсъдъци, друго от страх. Толкова увлекателно и истински разказвате, че Африка май ще намери място в нашите планове. Благодаря! 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

И аз започнах да го гледам снощи, изключително интересна презентация, ще я доизгледам близките дни. 🙂

Много харесвам такива презентации и много ми хареса. Особено разказите за интересния живот, който сте водили (водите) и за Кения, разбира се. Дано пак поканят, предполагам, че имате още много истории 🙂

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, ruwenzogy каза:

Снощи , за съжаление не успях да гледам презентацията. Но сега я гледам и е страхотно. Браво, Илко. Невероятно представяне...


Благодаря, Оги. Чак пък невероятно... Мислех си да кажа, че в Кения парковете за диви животни ги имам доста добре покрити, крайбрежието - до някаква степен и това, което ми липсва най-много от държавата всъщност е Маунт Кения и да те спомена, че си я качвал (заедно с Килиманджаро и Рувензори - става дума само за африканските) и забравих...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 9 часа, FlyTraveler каза:

Вчера за пръв път говорих пред публика, било то и онлайн.

И ти се получи просто прекрасно! Поздравления, чудесно разказваше. Успях да гледам през повечето време, а твоите пътешествия няма как да се поберат в два часа разказ, така че мисли за следващи изяви 🙂

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 33 минути , FlyTraveler каза:


Благодаря, Оги. Чак пък невероятно... Мислех си да кажа, че в Кения парковете за диви животни ги имам доста добре покрити, крайбрежието - до някаква степен и това, което ми липсва най-много от държавата всъщност е Маунт Кения и да те спомена, че си я качвал (заедно с Килиманджаро и Рувензори - става дума само за африканските) и забравих...

Как така си забравил? Направи го 🙂

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Аз успях вчера да гледам само частта за Найроби. Ще наваксвам по-сетне... Но пък предните дни разпратих линка към събитието, на когото се сетих 🙂 

Обаче, когато @FlyTraveler разказва, даже и градовете звучат интересно. 🙂 

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Childish каза:

Как така си забравил? Направи го 🙂


Ха хаха, съвсем изкукуригвам или пък защото пих едно малко преди презентацията, нещо ми се губи този момент... 😆  Наистина ли го споменах Огито? Не ми се минава през два часа и половина видео...

 

Връзка към коментар
преди 9 минути , Emil Chakalov каза:

Не знам дали да я гледам цялата,че сигурно ще се наложи да пренареждаме програмата.Или просто повече идеи за второ ходене.


Програмата ви е добра, няма смисъл да пипате нищо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 17.05.2021 г. в 8:42, FlyTraveler каза:


Ако ви е интересно и може да ви свърши някаква работа, може да я видите тук (предполагам, че трябва да сте логнати във Фейсбук). 

Чак сега успях да видя презентацията. Много добре структурирана, с прекрасни снимки, както винаги.... беше удоволствие!

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, gini каза:

Чак сега успях да видя презентацията. Много добре структурирана, с прекрасни снимки, както винаги.... беше удоволствие!

 


Благодаря за вниманието и отделеното време!

  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.