Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 5 часа, Ivko каза:

Братислава падна до септември, като първия полет е на 14-ти, а аз имам на 14.08 полет и ми дава само до 13-ти да сменя 🤦‍♂️ пак ще се звъни иначе дава доста интересни летища.

Ако ти откажат или не ти се занимава, може да избереш  Бургас - Виена. Шанса да остане без промяна до септември е минимален. А от 1.09 пък съвсем намаляват полетите до Сарафово, съмнявам се точно тази дестинация да оцелее. Идеята е, че пак ще ти даде Соф - Братислава за смяна. Друг е въпросът дали и този маршрут ще стартира отново.Аз вече се отказвам да се надявам. 🙂

 

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Ivko каза:

Братислава падна до септември, като първия полет е на 14-ти, а аз имам на 14.08 полет и ми дава само до 13-ти да сменя 🤦‍♂️ пак ще се звъни иначе дава доста интересни летища.

Отрязаха собствената си връзка към новите маршрути, които стартираха от Виена.

... освен да пуснат София - Виена в отговор на дублирането на маршрутите им от Райън !?

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 1 час, Мари Николова каза:

Ако ти откажат или не ти се занимава, може да избереш  Бургас - Виена.

А Варна-Виена дали пак ще даде София-Братислава? Полета ми е двупосочен с флекс и багаж и не ми се губи..не ми е толкова зор да я летя тази дестинация 😄 и пак се убеждавам, че двупосочен с флекс си е малко...шит.

Връзка към коментар
преди 44 минути , Ivko каза:

А Варна-Виена дали пак ще даде София-Братислава? Полета ми е двупосочен с флекс и багаж и не ми се губи..не ми е толкова зор да я летя тази дестинация 😄 и пак се убеждавам, че двупосочен с флекс си е малко...шит.

За отменен полет Варна Залцбург ми даде София Братислава

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

А Варна-Виена дали пак ще даде София-Братислава? Полета ми е двупосочен с флекс и багаж и не ми се губи..не ми е толкова зор да я летя тази дестинация 😄 и пак се убеждавам, че двупосочен с флекс си е малко...шит.

В такъв случай избери друга дестинация, защото уизовци може да отменят изведнъж всичко до Братислава и Виена и вече да трябва да им звъниш. 

Да,предполагам, че от Варна-Виена ще даде София-Братислава. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 2.06.2021 г. в 15:03, MARTiNSHO каза:

Хора, някой успява ли да се свърже с унгарските номера на Wizzair? Звъня и на Малта, и на Исландия и нюц... а ми се иска да се сменя датите за след месец...

 

 

Започни от 9.00 в началото няма никой и отговарят веднага.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В сайта на Уиз от Бургас се появяват Дортмунд, Тел Авив, Донкастър, Ливърпул, Гданск, Люблин, Познан, Киев, Турку и Айндховен. Първите полети са заложени след една седмица. На мен ми намирисва на събиране на свеж кеш, но дано бъркам.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 59 минути , tch каза:

В сайта на Уиз от Бургас се появяват Дортмунд, Тел Авив, Донкастър, Ливърпул, Гданск, Люблин, Познан, Киев, Турку и Айндховен. Първите полети са заложени след една седмица. На мен ми намирисва на събиране на свеж кеш, но дано бъркам.

Аз ги наблюдавам в посоката Варна Барселона дали ще изнаглеят като продават билети за 15 юни и след това с преобладаваща цена 35 лв.🙂

Връзка към коментар

Здравейте, 

Не откривам българския телефон на Wizz Air тук. Покрай едни анулации искаме да се чуем с тях. Дали може някой да помогне? 

Благодаря предварително. 

 

Поздрави

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пуснали са "домашни потреби" от Милано Малпенза до Каляри и Олбия в Сардиния. Като линията до Каляри даже я има заредена ежедневно и в зимното разписание, а Олбия е до края на октомври. Има за по 10 евро в посока Малпенса-Каляри и обратно докъм 20 януари... Ако някой има нужда да превърти напред във времето "домашни потреби" с флекс 😉 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 1 час, master_of_germs каза:

Пуснали са "домашни потреби" от Милано Малпенза до Каляри и Олбия в Сардиния. Като линията до Каляри даже я има заредена ежедневно и в зимното разписание, а Олбия е до края на октомври. Има за по 10 евро в посока Малпенса-Каляри и обратно докъм 20 януари... Ако някой има нужда да превърти напред във времето "домашни потреби" с флекс 😉 

Не съм сигурен в момента обикновения дискаунт клуб важи ли за тях или трябва италианския, защото на мен при избор ми дава да си го закупя?

Връзка към коментар
преди 6 часа, Jorro каза:

Не съм сигурен в момента обикновения дискаунт клуб важи ли за тях или трябва италианския, защото на мен при избор ми дава да си го закупя?

Класическият Уиз дискаунт клуб никога не е важал за вътрешни полети.

Връзка към коментар
преди 8 часа, Jorro каза:

Не съм сигурен в момента обикновения дискаунт клуб важи ли за тях или трябва италианския, защото на мен при избор ми дава да си го закупя?

 

преди 2 часа, master_of_germs каза:

Класическият Уиз дискаунт клуб никога не е важал за вътрешни полети.

Вече за повечето вътрешни полети не само за Италия са пуснали само за конкретнтата страна дискаунт, което трябва да закупиш за да ползваш отсъпка иначе купуваш без отсъпка, но после като сменаш с флекс ти дава новите полети без отстъпка

  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 47 минути , Ivko каза:

 

Вече за повечето вътрешни полети не само за Италия са пуснали само за конкретнтата страна дискаунт, което трябва да закупиш за да ползваш отсъпка иначе купуваш без отсъпка, но после като сменаш с флекс ти дава новите полети без отстъпка

Преди нямаше проблем новите полети да са с дискаунт. Без отстъпка визираш, че ще бъдат новите полетите с начална точка от Италия или по принцип?

преди 3 часа, master_of_germs каза:

Класическият Уиз дискаунт клуб никога не е важал за вътрешни полети.

Да бе вярно, бях забравил. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Jorro каза:

Преди нямаше проблем новите полети да са с дискаунт. Без отстъпка визираш, че ще бъдат новите полетите с начална точка от Италия или по принцип?

Да бе вярно, бях забравил. 

Като цяло, примерно купуваш бари-бергамо и сменяш на софия-барселона и втория полет ще ти дава цените без дискаунт или така мисля

Връзка към коментар
преди 16 минути , Ivko каза:

Като цяло, примерно купуваш бари-бергамо и сменяш на софия-барселона и втория полет ще ти дава цените без дискаунт или така мисля

Ако нямаш италианският WDC няма да можеш да купиш билети с отстъпка, ще ги купиш на редовни цени. После като ги сменяш за полети различни от вътрешни италиански трябва да ти даде отстъпка, защото имаш стандартен WDC. Виж, ако имаш само италиански WDC, след това логично няма да ти даде отстъпка за външни полети. Не съм купувала скоро вътрешни с флекс, но предполагам, че това е логиката.

А домашните потреби само с италиански WDC ли излизаха? В момента не намирам цени от 5 евро.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Мари Николова каза:

Ако нямаш италианският WDC няма да можеш да купиш билети с отстъпка, ще ги купиш на редовни цени. После като ги сменяш за полети различни от вътрешни италиански трябва да ти даде отстъпка, защото имаш стандартен WDC. Виж, ако имаш само италиански WDC, след това логично няма да ти даде отстъпка за външни полети. Не съм купувала скоро вътрешни с флекс, но предполагам, че това е логиката.

А домашните потреби само с италиански WDC ли излизаха? В момента не намирам цени от 5 евро.

Няма, от 10 нагоре са и то с техния wdc. Вече ненамирам особено приложение на тези полети. 

Връзка към коментар

WIZZ продължават с експанзията от Абу Даби!

Четири нови маршрута:Миконос,Родос,Ханя и Баку!

Повече https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/wizz-air-launches-4-new-routes-from-abu-dhabi/?utm_source=fly4free.com&utm_medium=pushapp&utm_campaign=push!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.