Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Днес си направих Чек-ин-а в сайта на Wizz Air. Не знам как се получи, но чекирах двата си двупосочни билета, за мен и приятелката ми, по абсолютно еднакъв начин като дадох и на двама ни за документ за самоличност - National ID. Сега като си принтирах билетите виждам, че на моите билети е все едно съм задал Other document, а на нейните си е окей. 

 

На някого случвало ли му се е това и знаете ли дали това ще бъде някакъв проблем?

 

 

 

Той май тоя проблем си седи от време оно. :)

 

http://magelanci.com/topic/3283-wizz-air-%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD-%D1%87%D0%B5%D0%BA-%D0%B8%D0%BD-%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BF%D1%8A%D0%BB%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/

Връзка към коментар

Здравейте магеланци,

 

Имам следната ситуация с билет от WIzzair.

 

Преди няколко дни си купих билет Варна-Лутън. Ползвам намалението Wizz Discount Club (групово членство). След като купих моя билет, се оказа, че с мен ще пътува мой приятел. Ако му купя билет през моя профил, ще може ли да ползва моето намаление ? На практика аз ще съм на същия самолет, но резервациите ще са различни...

 

Другият проблем, който ме мъчи, е с трансфера от Лондон към Лутън. Полетът обратно към Варна, е в безумен час (05:50). Това доста ме притеснява. Ще бъда в хотел в района на Paddington. Според вас какъв вариант за трансфер да избера? В колко трябва да тръгна, за да успея да съм навреме на летището в Лутън ? Трансферите, които предлага Wizzair, съобразени ли са с часовете на полетите им ? Че разхождане из Лондон посред нощ, през декември, е доста стряскаща перспектива...Такситата не са вариант, заради високата цена.

 

Благодаря предварително!

Редактирано от kamelot
Връзка към коментар

Здравейте магеланци,

 

Имам следната ситуация с билет от WIzzair.

 

Преди няколко дни си купих билет Варна-Лутън. Ползвам намалението Wizz Discount Club (групово членство). След като купих моя билет, се оказа, че с мен ще пътува мой приятел. Ако му купя билет през моя профил, ще може ли да ползва моето намаление ? На практика аз ще съм на същия самолет, но резервациите ще са различни...

 

Благодаря предварително!

Не!

Не може да добавяте пътници към вашата резервация.

Връзка към коментар

Не. За да ползва и той отстъпката трябва билетите да се купят едновременно и притежателя на дискаунт картата да е един от пътуващите. Но не пречи да им пишеш , обясниш ситуацията-може да ти влязат в положението, знам ли.

Връзка към коментар

Абе, тея от Уиз няма ли да се осъзнаят малко и да подготвят малко по-адекватни зимни цени?  :rolleyes: През февруари, когато е кучи студ там, ми искат по 80 лв. в посока  :blink: 
Между другото, само аз ли не успявам да видя seat plana-a при правене на резервация? Искам да видя колко човека има на един конкретен полет, но не ми дава подобна опция или аз не мога да се ориентирам в новия им сайт. 

Връзка към коментар
Мирослав Василев

Между другото, само аз ли не успявам да видя seat plana-a при правене на резервация? Искам да видя колко човека има на един конкретен полет, но не ми дава подобна опция или аз не мога да се ориентирам в новия им сайт. 

Като тръгнеш да попълваш имената на пътниците, под опцията за начин на чекиране ги има местата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте магеланци,

 

Имам следната ситуация с билет от WIzzair.

 

Преди няколко дни си купих билет Варна-Лутън. Ползвам намалението Wizz Discount Club (групово членство). След като купих моя билет, се оказа, че с мен ще пътува мой приятел. Ако му купя билет през моя профил, ще може ли да ползва моето намаление ? На практика аз ще съм на същия самолет, но резервациите ще са различни...

 

Другият проблем, който ме мъчи, е с трансфера от Лондон към Лутън. Полетът обратно към Варна, е в безумен час (05:50). Това доста ме притеснява. Ще бъда в хотел в района на Paddington. Според вас какъв вариант за трансфер да избера? В колко трябва да тръгна, за да успея да съм навреме на летището в Лутън ? Трансферите, които предлага Wizzair, съобразени ли са с часовете на полетите им ? Че разхождане из Лондон посред нощ, през декември, е доста стряскаща перспектива...Такситата не са вариант, заради високата цена.

 

Благодаря предварително!

 

Пробвай www.easybus.com ... имат бусчета 24/7 и реално това е най-евтиният трансфер от Лутън, а и от другите летища. Виж точно коя отправна точка от Лондон ще ти е най-удобна и резервирай предварително онлайн за най-добра цена.

Връзка към коментар

Абе, тея от Уиз няма ли да се осъзнаят малко и да подготвят малко по-адекватни зимни цени? :rolleyes: През февруари, когато е кучи студ там, ми искат по 80 лв. в посока :blink:

 

Остави студа , прегледай графика на UK ученическите ваканции и тия 80 лева може да се окажат добра цена.

Аки е за края на февруари хвърляй шапка к купувай веднага.

За други дати може да чакаш спокойно.

Връзка към коментар

Остави студа , прегледай графика на UK ученическите ваканции и тия 80 лева може да се окажат добра цена.

Аки е за края на февруари хвърляй шапка к купувай веднага.

За края е, ама няма нито едно букнато място. Плюс това ми трябва в посока Италия еднопосочен и не мисля, че има как да се влияе от въпросните ваканции. 

Връзка към коментар

Преди твоя пост се разискваше Лутън и помислих за UK.

За Милано е скъпо и сигурно ще падат доста

Гледам и Райън са супер алчни за тоя период , но при тях е съвсем рано за ниски цени чак за февруари.

Редактирано от stanimir
Връзка към коментар

Преди твоя пост се разискваше Лутън и помислих за UK.

За Милано е скъпо и сигурно ще падат доста

Гледам и Райън са супер алчни за тоя период , но при тях е съвсем рано за ниски цени чак за февруари.

Сега установявам, че не съм написал, че става дума за Милано :D

Връзка към коментар

Добро утро, приятели!

 

Един бърз въпрос. Аз и племеннцитата ми, която е на 9г., сме на една резервация, а майка й е на друга. Ще имаме ли някакви проблеми при проверките на летище? Бащата не пътува с нас, но разполагаме с необходимите от него документи.

 

Възможно е да е коментирано и по-рано, за което се извинявам.

Връзка към коментар

Здравейте,

 

полетът ми е във вторник, влязох в сайта да направя онлайн чекиране и след като попълних всички данни, свалих бордната карта. На нея обаче пише:

 

Моля, свържете се с нашия кол център, за да ви бъде определено място. След като нашият кол център потвърди мястото ви, можете да разпечатате бордната си карта.

 

На някого да му се е случвало нещо подобно напоследък?

 

Връзка към коментар

Интересно, появи се отсечка Sofia → Varna (Black Sea), но не e заложено разписание и цени.

 

Вече ги има! Стартират април месец. Полетите са вечерни и всеки ден.

 

Ураааааааааааа! :yahoo: Най-яката новина!

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

14317355_1063700357040716_25463806661101

 

NEW ROUTES FROM BUDAPEST 2755.png

Great news for Hungary! Starting April 2017 we will fly you from Budapest to:
2708.png Faro from HUF 10,990*
2708.png Hanover from HUF 5,990*
2708.png Bergen from HUF 8,990*
2708.png Lamezia Terme from HUF 5,990*

 

Айде на Алгарв-ето догодина

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.