Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Някой има ли проблем със сайта на уиз в момента? Опитвам се да купя 3 билета, но като стигна опцията за плащане започва едно джуркане и не ми се визуализира страницата. Започнах резеревацията на ново и пак същото на същата стъпка...

Връзка към коментар

Сравнението не е коректно. Посочи и без багаж.

При произволни дати напред, ирландците печелят убедително.

 

Сравнението не е коректно. Посочи и без багаж.

При произволни дати напред, ирландците печелят убедително.

 

Посочих сравнение с чекиран багаж. Чудесна оферта  от 20 евро на посука, за пътуващи с повечко 20+ кг багаж.

 

 

 

аз на Уиз не съм им хващал рекламата още, но Ryanair са нашарили цяла София с билборди. 

 

 

Уиз остава да пуснат реклама по BGonAIR :rofl:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@violeta Видях, че един българин се оплакал от същото във фейсбук страницата на Уиз и друг българин му беше отговорил, че през мобилното приложение може да се купят билетите... 

Редактирано от venceremos
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

...аз на Уиз не съм им хващал рекламата още, но Ryanair са нашарили цяла София с билборди. 

 

Раян бълват огромни реклами по едно от най-слушаното Лондонско радио - и не само :) 

Връзка към коментар

И в нашия офис цари някакво оживление тия дни, даже почнаха да се разбират хората тук-там да ходят заедно, щото е къде е Лондон и без пари :) Аз се уморих да казвам, че тия цени и друг път ги е имало, че и по-ниски. Факт е, обаче че сега ниските цени са по-масови, а не на епизодични дати и е хубаво, че покрай рекламите все повече хора разбират за тях, аз на Уиз не съм им хващал рекламата още, но Ryanair са нашарили цяла София с билборди. 

 

В къщи телевизорите ги ползваме като радио - някой нещо бръщолеви... И като ми се оцвети стаята в лилаво ... знам от къде идва :)

Връзка към коментар

 аз на Уиз не съм им хващал рекламата още, но Ryanair са нашарили цяла София с билборди. 

 

Wizz air навлезе в България постепенно и без реална конкуренция в нискотарифния сегмент, което им помогна лесно и евтино да си изградят силна марка в главите на хората. Ryanair от своя страна са напълно непознати като марка на българския пазар и в същото време влизат ударно с повече от 1,5 милиона седалки годишно. Няма как тези седалки да се запълнят без масирана рекламна кампания.

Връзка към коментар

Wizz air навлезе в България постепенно и без реална конкуренция в нискотарифния сегмент, което им помогна лесно и евтино да си изградят силна марка в главите на хората. Ryanair от своя страна са напълно непознати като марка на българския пазар и в същото време влизат ударно с повече от 1,5 милиона седалки годишно. Няма как тези седалки да се запълнят без масирана рекламна кампания.

Без да съм специалист в рекламата, считам, че на wizz е доста по-успешна от тази на Ryan.

Някакви билбордове се моткат тук-таме. Кой какво ще запомни от тях, че да си отиде до Интернета, да браузне, да го обсъди в къщи... Забелязват я тези хора, които са се допирали до Ryanair.

Друго си е да ти кажат нещо по телевизора.

Връзка към коментар

Рекламата е цяла наука. Не съм специалист и не желая да изказвам категорично мнение. Мисля обаче, че преминаването покрай билборд в продължение на седмици води до механично запаметяване на рекламата. Телевизионен спот, излъчван в продължение на няколко дни, само веднъж или два пъти на ден, надали ще доведе до същия ефект. Да не говорим, че по време на рекламни блокове хората правят нещо различно...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

... Да не говорим, че по време на рекламни блокове хората правят нещо различно...

Щото като минавам покрай билборд, го правя за да им прочета рекламата и да запомня необходимата информация за последващите си действия.

Връзка към коментар

Рекламите като цяло мисля, че целят да привлекат нови пътуващи, такива които до сега не са летели много

 

Тези, които пътуват отдавна, си знаят и за Уиз и за Раян, впечатленията ми са, че Пиза и Атина например  се напълниха и без реклама

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Щото като минавам покрай билборд, го правя за да им прочета рекламата и да запомня необходимата информация за последващите си действия.

 

По-горе съм написал. Запомняш механично...

Връзка към коментар

Мен билбордите ме облъчиха прилично, телевизионната още не съм я гледал, но то щото толкова и гледам телевизия. Явно за всеки влак си има пътници :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Без да съм специалист в рекламата, считам, че на wizz е доста по-успешна от тази на Ryan.

Някакви билбордове се моткат тук-таме. Кой какво ще запомни от тях, че да си отиде до Интернета, да браузне, да го обсъди в къщи... Забелязват я тези хора, които са се допирали до Ryanair.

Друго си е да ти кажат нещо по телевизора.

 

Между реклама и реклама има разлика! За повечето хора, които не пътуват често цените които рекламира Ryanair по билбордовете или телевизията са доста шокиращи. Със сигурност ги кара да се замислят възможно ли е това или се опитват да ме излъжат? Ако се замислиш върху рекламата, това вече е половин успех. По любопитните със сигурност ще проверят наистина ли няма някаква уловка в тези цени и т.н.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Имам един проблем с wizzair. Трябва да сменя фамилията си на самолетен билет и въобще в wizz discount club. От две седмици се мъча да се свържа с тях в онлайн формата за запитвания (https://d2w1pd051palsv.cloudfront.net/bg-BG/Claims) и през колцентъра им за България, но така и не ме свързват с оператор. Последният ми вариант е да посетя гишето им на Терминал 1 София...

Връзка към коментар

Коригирали са вече в посока надолу цените си за след НГ по някой дестинации и са поомазали разписанието за есента.

Примерно Кутаиси са го набутали в по-ранни часове.

Връзка към коментар

wizz да не спират Бургас - Лондон от ноември, нещо не излиза в разписанието ?

 

Ще има ремонтни дейности на морето от ноември и го затварят.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Как става чекирането в новия сайт на wizzair ?

Като натисна бутона Чекирай ми излиза информация с общи условия, с които да се съглася. След двукратно съгласяване извежда надпис, че не са въведени данни за личен документ, а никъде не виждам поле за въвеждане на тези данни.

Връзка към коментар

Как става чекирането в новия сайт на wizzair ?

Като натисна бутона Чекирай ми излиза информация с общи условия, с които да се съглася. След двукратно съгласяване извежда надпис, че не са въведени данни за личен документ, а никъде не виждам поле за въвеждане на тези данни.

Вече стана. Извинявам се за въпроса. Преди това не излизаше прозореца за попълване на данните, но сега успях.

Връзка към коментар

А при резервация в booking, чрез wizz някой знае ли колко процента е отстъпката? Преди май беше 10% а сега виждам, че е 5%., освен това не мога да намеря какъв е периода на промоцията. Беше до края на септември и явно сега са я пуснали с 5%, ако не си измислям нещо.

Връзка към коментар

На старата версия все още пише 10%, но предполагам, че нея не я актуализират.

 

P.S. Пише 10, но и там дават 5%

Редактирано от noshtna_ptica
Връзка към коментар

Поредното намаление! :)

 

attachicon.gif0001-1.png

 

За първи път ще си купувам билет за Уизеър и да използвам тази промоция. Обаче 5 пъти вече не ми приема плащането. На верифицирането за кредитната карта казва да си регистрирам телефона в техните системи - кои са тия системи, на Виза ли и къде се регистрира?!!?

 

Или просто системата им за резервации лудва в момента и прави някакви грешки?!

Връзка към коментар

За първи път ще си купувам билет за Уизеър и да използвам тази промоция. Обаче 5 пъти вече не ми приема плащането. На верифицирането за кредитната карта казва да си регистрирам телефона в техните системи - кои са тия системи, на Виза ли и къде се регистрира?!!?

 

Или просто системата им за резервации лудва в момента и прави някакви грешки?!

Само предполагам, че проблема идва от картата. На коя банка е?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.