Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Имат и маршрут до Южна Португалия, пътува се към 65 часа

А някои съфорумници си мечтаят за полети до Лисабон. Е, как да се пръкнат при такава алтернатива?

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ще се намерят пътници все.

Аз до Стокхолм и обратно гледах Валя и Моро на живо. Невероятно шоу във фри шопа на Скавста. Хем ми беше смешно , хем съжалявах горката шведка на касата :)

Та и тия хора имат нужда да летят.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Здравейте,

 

за пръв път направих резервация в wizztours.com на двупосочен полет + нощувки до Рим.

Имам едно притеснени и моля за съвет :)

До момента получих потвърждение на мейла и фактура за платената сума. Очаквам скоро онлайн чекирането.

 

Тревожи ме следния текст от потвърждаващия мейл, който е точно под информацията за настаняване:

 

Remarks :

1x DOUBLE Estimated total amount of taxes & fees for this booking: 16.00 Euro payable on arrival

   

Payable through HOTELBEDS PRODUCT,S.L.U.,VAT number:B38877676, acting as agent for the service operating company, details of which can be provided upon request. Hotelbeds reference: 207-3541707

   

Разбирам, че ще трябва да платя такса 16 евро при пристигане, но не разбирам на кого :)

На хотелбедс ли, на място в хотела ли....

 

Моля за съвет.

Редактирано от cherneva.r
Връзка към коментар

Според мен първият ред, е че ще трябва да платиш 16-те евро на място, както е отбелязала bibi. А останалият текст е като цяло за онлайн плащането ти, към кой е минало, през коя фирма и т.н. Двете нямат връзка едно с друго. 

Връзка към коментар
Мирослав Василев

Здравейте. Интересуваме, мога ли при групово членство да ползвам 5-те % от wizzair при резервиране на хотел през линка за booking. Защото при резервацията накрая ми иска номер на членството, а аз не го виждам в акаунта ми.

Редактирано от elateq
Връзка към коментар

Здравейте. Интересуваме, мога ли при групово членство да ползвам 5-те % от wizzair при резервиране на хотел през линка за booking. Защото при резервацията накрая ми иска номер на членството, а аз не го виждам в акаунта ми.

Ако имате регистрация, няма причина да не можете да ги ползвате.

№ на членството се намира във вашия профил - кликвате върху името си, и се показват надписи - един от тях е "Вашият потребителски профил". Като кликнете на него се показва следното:

 

0101.png

 

Там, където съм написала цифрите от 1-9 - това е вашия номер. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В букинг се записва номера на профила - 21хххх или нещо подобно. Искат само номера на профила, не е нужно членство в дискаунт клуба.

 

ПП Докато си запиша мисълта, и вече са обяснили по-добре от мен.

Редактирано от elmapl
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според мен първият ред, е че ще трябва да платиш 16-те евро на място, както е отбелязала bibi. А останалият текст е като цяло за онлайн плащането ти, към кой е минало, през коя фирма и т.н. Двете нямат връзка едно с друго. 

 

Благодаря много и аз така се надявам :) Днес получих отговор от wizztours: "We would like to inform You the tourist tax (16 EUR) is payable on arrival, You have to pay directly on the spot, for the hotel Augustea." Надявам се да е еднократна такса, че на човек, на ден не ми харесва идеята :):):) 

Връзка към коментар

Благодаря много и аз така се надявам :) Днес получих отговор от wizztours: "We would like to inform You the tourist tax (16 EUR) is payable on arrival, You have to pay directly on the spot, for the hotel Augustea." Надявам се да е еднократна такса, че на човек, на ден не ми харесва идеята :):) :) 

Това е за стаята, за целия престой, еднократно се плаща, като си тръгвате.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това е за стаята, за целия престой, еднократно се плаща, като си тръгвате.

 

Благодаря и за вашия отговор - успокоихте ме :)

 

Сега ми остана само да се тревожа дали в хотела са получили резервацията ми :) Писах им мейл, но за сега нямам отговор.

Връзка към коментар

Сега погледнах и моето - изтича през декември и ми е удължено с една година до 2017г.

Супер!

Спестили са ми 100лв., че моето е групово. :lol:

А от къде се получава тази информация?. Влязох си в профила, но въобще не виждам докога ми е членството. На Wizz discount club излиза този надпис: Subscribe to the WIZZ Discount Club when booking your next flight! 

Това означава ли, че е изтекъл срокът?

Връзка към коментар

А от къде се получава тази информация?. Влязох си в профила, но въобще не виждам докога ми е членството. На Wizz discount club излиза този надпис: Subscribe to the WIZZ Discount Club when booking your next flight! 

Това означава ли, че е изтекъл срокът?

Мисля, че точно това означава.

Като кликнеш на Wizz discount club, се вижда какъв вид е членството и кога изтича. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Хм, моето членство пише, че изтича на 01/06/2017. Аз на 6 януари си го купих, така че явно не е удължено, не вярвам да е удължено до 1 юни. С този формат не се разбира..

 

Отпадна ми питането-намерих бутона "покажи стандартни цени" >>>> Имам въпрос-как да купя билет на друг човек през моя профил, като няма да пътувам аз. Нямам опция да сменя името на първия пътник да не съм аз. Не искам да ползвам членство и отстъпки, искам да купя просто билет за друг човек. Благодаря предварително.

Редактирано от Irrrka
Връзка към коментар

...

Имам въпрос-как да купя билет на друг човек през моя профил, като няма да пътувам аз. Нямам опция да сменя името на първия пътник да не съм аз. Не искам да ползвам членство и отстъпки, искам да купя просто билет за друг човек. Благодаря предварително.

В процеса на покупката, слагате отметка, че Вие няма да пътувате. Тогава ще ви даде възможност да напишете името на пътуващия.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Мисля, че точно това означава.

Като кликнеш на Wizz discount club, се вижда какъв вид е членството и кога изтича. 

И аз така си помислих.

Благодаря за потвърждението!

Явно следващия път ще плащам и нова такса за абонамента.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Извинявам се, ако вече е обсъждано...

Резервирам с плащане по банков път еднопосочен билет Италия - София, цената ми е в евро /аз не я променям/, а банката за превод - CITIBANK в Лондон. 

Някаква идея  колко ще ми струва превода? По-изгодно ли е, ако превалутирам в лева?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.