Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Да се оплача от Wizz+Booking

 

Резервация в Booking през Wizz, едната от пролетта (Април) за техните 3 или 5% и нищо. Реших, че нещо съм оплескал, както и да е. Миналия месец нова резервация, всичко както си му е реда, отново през сайта на Wizz, с вписан wizz номер и т.н. отново нищо. 

 

Междувременно и лятото май направих една-две в движение за Бг, резултатът е същия.

Имам една единствена резервация през Wizz в Booking, когато процентът беше 10... Настаняване - 4-6-ти септември, отчетени 10% (закръглени дори нагоре) на 07.10.

Връзка към коментар

Да се оплача от Wizz+Booking

 

Резервация в Booking през Wizz, едната от пролетта (Април) за техните 3 или 5% и нищо. Реших, че нещо съм оплескал, както и да е. Миналия месец нова резервация, всичко както си му е реда, отново през сайта на Wizz, с вписан wizz номер и т.н. отново нищо. 

 

Междувременно и лятото май направих една-две в движение за Бг, резултатът е същия.

 

Пишете им! Аз им писах за една от моите резервации (имаше забавяне в отразяването й повече от месец) и след 2-3 дни беше отразена. Писах им чрез тази форма. Като тема от падащото меню избрах Общи въпроси/заявки относно, а като общи запитвания мисля, че беше или Сметки и Акаунти или Други. Пишете им и за тази през лятото. Цитирайте номерата на резервациите Ви (ще ги намерите в потвържденията на имейла).

Дано съм Ви била полезна! :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Защо се занимавате с най- скъпите Booking?! :lol: Използвам активно Venere. Имат постоянно -15% на цените през мобилното приложение, както и през интернет страницата. Регистрирайте се и цените падат още. Бърза комуникация при проблем.  :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Защото всеки случай си е уникален. За мен например, ако в даден град Booking има 20-30 хотела, Venere имат 2-3, с такса за резервация към 15-20%, което убива още отначало евентуалните редовни отстъпки. Ta така.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Защото всеки случай си е уникален. За мен например, ако в даден град Booking има 20-30 хотела, Venere имат 2-3, с такса за резервация към 15-20%, което убива още отначало евентуалните редовни отстъпки. Ta така.

 

Нещо бъркаш, такива такси не съм виждал, освен че боокинг започнаха да слагат разни такси за депозит, чистене, метене и тн. Станаха нещо като Аирбнб , но с квартиранти. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

:good:

Пишете им! Аз им писах за една от моите резервации (имаше забавяне в отразяването й повече от месец) и след 2-3 дни беше отразена. Писах им чрез тази форма. Като тема от падащото меню избрах Общи въпроси/заявки относно, а като общи запитвания мисля, че беше или Сметки и Акаунти или Други. Пишете им и за тази през лятото. Цитирайте номерата на резервациите Ви (ще ги намерите в потвържденията на имейла).

Дано съм Ви била полезна! :)

:good: Писах им преди минути. Ще рапортувам в темата за евентуално развитие. 

Връзка към коментар

Защо се занимавате с най- скъпите Booking?! :lol: Използвам активно Venere. Имат постоянно -15% на цените през мобилното приложение, както и през интернет страницата. Регистрирайте се и цените падат още. Бърза комуникация при проблем.  :)

Цените идват от местата за настаняване, не от посредника, той само "изстисква" намаления  ;)

 

Нещо бъркаш, такива такси не съм виждал, освен че боокинг започнаха да слагат разни такси за депозит, чистене, метене и тн. Станаха нещо като Аирбнб , но с квартиранти. :lol:

Таксите също идват от местата за настаняване - ако ги искат през букинг, ще ги искат и от други места.

 

От личен опит с букинг - винаги са били коректни и отзивчиви, а вече имах три случая с некоректни места за настаняване (откъм несъответстващи условия или липса на подразбиращи се неща, като топла вода...) - букинг винаги са ми съдействали и дори успях да си взема платеното обратно в единия случай.

 

Не на последно място, темата не е за букинг  :lol:

Връзка към коментар

Имам въпросче за чекирания багаж - доколкото знам и виждам на техния сайт, човек има право на 32 кг чекиран багаж (като си плати, разбира се). Обаче на мен на резервацията ми пише 1 × light checked-in bag - и никъде не намирам колко ще да е 'лайт' този багаж :huh: Аз ли нещо...

Връзка към коментар

Имам въпросче за чекирания багаж - доколкото знам и виждам на техния сайт, човек има право на 32 кг чекиран багаж (като си плати, разбира се). Обаче на мен на резервацията ми пише 1 × light checked-in bag - и никъде не намирам колко ще да е 'лайт' този багаж :huh: Аз ли нещо...

 

Лекият чекиран багаж е до 23 кг, а тежкият - до 32 кг.

Връзка към коментар

Имат два варианта за чекиран багаж - до 23 и до 32 кг. Максималните  размери и в двата случая са едни и същи - Width: 149 cm / Height: 119 cm / Length: 171 cm. 

 

Цената на чекирания багаж зависи и от дестинацията и сезона - висок/нисък. Можеш да сметнеш колко ще струва чекиран багаж през техния Baggage fee calculator

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може би не съм била достатъчно ясна, имам предвид, че тук не го пише:https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/travel-information/baggage#/

Билетът ми е купен преди много време и като отворя резервацията да проверя, на нея не ми пише нищо освен light checked-in bag. И никъде не мога да прочета колко кг е, освен като правя нова резервация с разни калкулатори :-) Та така, питах за общата им информация, в която това уточнение просто липсва.

Връзка към коментар

:good:

 

:good: Писах им преди минути. Ще рапортувам в темата за евентуално развитие.

 

Писах и реших, че е от умрял писмо. Преди малко си влизам в профила и насреща ми се блещи кредит. Не е пълната сума, но както писах за част от резервациите имам съмнения.

 

С две думи, искам официално да похваля съпорта на Wizz!

Редактирано от Georgi_G
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

След онлайн чекирането при опит за разпечатване на бордната карта в едната посока ни изписа, че това не е бордна карта и  трябва да се отиде  в зоната за чекиране на летището, за да се получи бордната карта. Спомням си, че и други имаха такава ситуация, но не мога сега да намеря къде беше коментирано. 

Моля, който се сеща или е имал такава случка, да сподели как са си извадили бордна карта, но без да се плаща на летището!

Връзка към коментар

Вероятно става дума за летище където нямат онлайн чекиране. Просто отиваш на гишетата за чекиране и това е. Безплатно е.

Те даже и където имат онлайн чвкиране някъде пак те пращат да си получиш бордна карта - с листчето не става. Например Кутаиси.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Става дума за летище София. Януари имахме същия случай пак на нашето летище за полет София-Болоня, не признаха онлайн чекирането, защото системата пак изписа "това не е бордна карта", и накараха човека да си плати за чекиране на летището. По-късно бях чела тук, че и при други е възникнал този проблем, но не си спомням как бяха процедирали, и не бяха плащали на летището. Затова питам, ако има някой със същия проблем, че темата е дългичка, но ще я преровя.

 

Иначе и при нас на връщане от Дубай миналата година ни дадоха бордни карти на гише въпреки, че си ги бяхме разпечатали.

Връзка към коментар

@Kraska

Тук има писано по въпроса.

 

http://magelanci.com/topic/512-wizz-air-кратки-новини-и-въпроси-архив-29052013-19052016/?p=138248

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар

Това с безплатното членство кога ви го предлагат т.е. колко време след като сте купили билет.

Питам, щото ми се върти една идея (крайно Андрешковска) :)

 

Трябва да купя дилет Айндховен-София-Аидховен за сина ми. Неговото членство е изтекло.

Та мисля да взема единия билет, който би бил с 10 лв. по-евтин ако се ползва членството. И се надявам да предложат безплатното членство и тогава да взема другия билет, който с членство е 20 евро (40лв.) по евтин. ;)

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

Пробвай

Аз влизам вчера в профила си и гледам до последната резервация бутон да се добави безплатно членство, кликвам и ми изписва За съжаление, трябва да ви информираме, че офертата за безплатно членство в WIZZ Discount Club вече е изтекла.

А мейл не са ми пращали. Много се издразних 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Pepi Popova
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.