Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

На 5.11.2019 г. в 18:21, bibi каза:

На мен ми пишат, че ми благодарят и ще ми преведат остатъка в "разуменн срок". Не би следвало да имаш проблем с установяване на датата, на която е направена резервацията ?

 Драмата ми с 10-те процента кредит приключи. След като изпратих скриин шот с датата на резервацията на 5-ти ноември преди час получих следния имейл....

 

viber_изображение_2019-11-12_13-02-49.jpg

 

И преди малко получих друг, че са ми заредили остатъка от 35-те лева и така след почти три седмици и разменяне на около 5 имейла всичко приключи...трябва да има търпение и желание човек и с малко хъс стават нещата

  • Харесвам 4
  • Браво 4
Връзка към коментар

Разглеждам им разписанието и ми прави впечатление, че полетите до Нюрнберг в понеделниците са обявени с вечерни часове, а в действителност излитат/кацат по обед/ следобед. Не е актуализирано разписанието или проблема е друг? 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Наскоро от Бергамо ни вози тя. Мъжът ми изкоментира първия пилот и трима италианци като я видяха рязко се поизнервиха. 🙂

Кацането беше отвратно, та имаше яки ръкопляскания. В самолета и на отиване, и на връщане беше Юлиян Вергов... та той се провикна: "Я, сега и прави ако може да ръкопляскате!" 🙂

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 4 часа, Фичо каза:

Вече ще станат сигурно четири-пет пъти да е в пилотската кабина на мой полет.  :yes:

 

Дали пък не е било обратното... 4-5 пъти ти да си в салона на неин полет...? Саааааамо пиииитам... :girl_crazy:

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 26 минути , chandni каза:

Дали пък не е било обратното... 4-5 пъти ти да си в салона на неин полет...? Саааааамо пиииитам... :girl_crazy:

Виж сега, въпрос на гледна точка, всичко е относително.:smile3:

Аз все пак си мисля, че щом аз плащам, значи полетът е мой. :grin: Или поне около 1/300 част 

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 6 минути , Фичо каза:

Аз все пак си мисля, че щом аз плащам, значи полетът е мой

Виж сега... за този полет плащат още 179 пасажери... Виж, капитанът е само един! Значи... полетът е неин!

 

П.С. Както се пишеше  в един друг форум... Сни-и-и-и-мка! Сни-и-и-и-мка! Сни-и-и-и-мка! Вземете я покажете тази капитан Симона Радкова за тия от нас, които не обръщат внимание на екипажа, който ги вози... :laugh1:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 30 минути , chandni каза:

Виж сега... за този полет плащат още 179 пасажери... Виж, капитанът е само един! Значи... полетът е неин!

 

П.С. Както се пишеше  в един друг форум... Сни-и-и-и-мка! Сни-и-и-и-мка! Сни-и-и-и-мка! Вземете я покажете тази капитан Симона Радкова за тия от нас, които не обръщат внимание на екипажа, който ги вози... :laugh1:

Е тя като направи едно дефиле по червената, така де лилавата пътека и ще я забележиш...

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, master_of_germs каза:

Да, наложило се е посред нощ да кацнат в София на път от Дубай за Катовице. Съответно е трябвало от София да съберат екипаж заради натрупани летателни часове. Затова екипажът, предвиден за София-Ница, са го пратили да лети за Катовице, а полетът за Ница се е забавил с около час. Достатъчно някои Магеланци да получат ваучер от мастъркард за безплатно посещение на лаундж. Постепенно понавакса, та пристигна обратно в София с 25 минути закъснение. Недостатъчно, за да се изкара някой лев от колибра.

Това по инфо от нашия екипаж.

 

@mangysta,  кактусът си пътува безпроблемно от Ница за София, даже в отделна торбичка, а не вътре в ръчния багаж. Никой не му обърна внимание, но явно и бързаха да наваксват със закъснението...

Дай снимка на този кактус 🙃

Връзка към коментар
преди 25 минути , mangysta каза:

Дай снимка на този кактус 🙃

Абе, мъничък е. Петнайсетина см, примерно. Изобщо не си личеше, какво е, в хартиена торбичка. Но на секюрити го пуснаха без проблеми, явно не смятат, че с кактус може да набодеш някого смъртоносно 😁 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Нещо може би има пак бъг в системата на wizz. 

Искам сега да влезна в един профил на един приятел, но не ми позволява.

Пускам им за възстановяване на парола от "забравена парола", а мейл нямам. 

Някой да има същия проблем? 

Връзка към коментар
преди 37 минути , Иван Попов каза:

Нещо може би има пак бъг в системата на wizz. 

Искам сега да влезна в един профил на един приятел, но не ми позволява.

Пускам им за възстановяване на парола от "забравена парола", а мейл нямам. 

Някой да има същия проблем? 

Една приятелка ми се оплака, че не може да си направи check-in през приложението, не давало да се въвеждат датите (за валидност и т.н.), но това е друг проблем. Но през сайта успя.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Днес ми звъняха да ме оферират да се откажа от полета си за 250Евро Уиз кредит по профила и на следващия ден да пътувам за София-Дортмунд става въпрос, продали са повечко да ги похваля, за сравнение Луфтханза само 100Евро предлагаха и с условие, че на летището дойдат хората...преди месец.

  • Харесвам 7
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, vinidj каза:

 да ме оферират да се откажа от полета си за 250Евро Уиз кредит по профила

има ли срок, в който трябва да се използва този кредит? 

Връзка към коментар

Как може да се продаде билет. Изпращам резервацията по имейл на купувача и той сменя името със своето? Преди или след чекирането? И како е купен с дискаунт и точки.? Или да не се занимавам.

Връзка към коментар
10 minutes ago, EliDion said:

Как може да се продаде билет. Изпращам резервацията по имейл на купувача и той сменя името със своето? Преди или след чекирането? И како е купен с дискаунт и точки.? Или да не се занимавам.

Това си е промяна на пътник. Ето таксата според сайта на Уиз 91,00 лв. - https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/informatsiya-za-rezervatsiya/promyana-na-rezervatsiyata-vi

Според мен промяната може да направи само този, от чийто акаунт е направена резервацията, т.е. продавача😀, ако се стигне до сделка.

Редактирано от ДиянаВ
Връзка към коментар

И с таксата и с печалба от продажбата🤩😂 пак ще излезе по евтино от цената в момента, питам дали е сложно, и дали изобщо да казвам на щерката да се занимава. 

Връзка към коментар
преди 17 минути , EliDion каза:

И с таксата и с печалба от продажбата🤩😂 пак ще излезе по евтино от цената в момента, питам дали е сложно, и дали изобщо да казвам на щерката да се занимава. 

Гледай да вземеш парите първо ти, да не те излъжат, ако е случаен човек.

Връзка към коментар

Докладвам две разходки до Лондон (Лутън) и обратно, една еднодневна и една няколкодневна, и двата случая с овърбукинг от София и 5-6 висящи, много цигани, всички с неплатен багаж и всичките им номера да минат метър и с багажа и с местата не минаха. Симона Радкова също "допринесе" към атмосферата тип столичен автобус 111, явно бързаше (за което съм и благодарен, че стигнахме доста по-рано) и "пътя" беше само дупки като нашенска магистрала (бъзикам се, а и не ми пречи турболенцията въобще, даже обикновено ми е забавно да наблюдавам поведението на хората), за капак на всичко шофьорът на рейса от изхода до самолета на Т1 слушаше шумно радио Веселина...

 

Сега да не мислите, че се оплаквам нещо, нищо подобно, много удобни са си точно тези полети даже и ще драсна няколко реда в другата тема после, че имаше доста въпроси, просто в случая описвам пейзажа, който си е колоритен. :nea:

  • Харесвам 5
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 42 минути , EliDion каза:

И с таксата и с печалба от продажбата🤩😂 пак ще излезе по евтино от цената в момента, питам дали е сложно, и дали изобщо да казвам на щерката да се занимава. 

То не е сложно по принцип, ама ако е на собственика на дискаунта не знам дали е възможно.

Но винаги можеш да го проиграеш и да видиш как е, може да се откажеш докато не платиш

Връзка към коментар
преди 32 минути , Adventurer каза:

Докладвам две разходки до Лондон (Лутън) и обратно, една еднодневна и една няколкодневна, и двата случая с овърбукинг от София и 5-6 висящи, много цигани, всички с неплатен багаж и всичките им номера да минат метър и с багажа и с местата не минаха.:nea:

Да, много са умилителни, нали 🙂 Още по-забавно е на Ryan полетите до Лондон и Испания...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.