Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 31 минути , Мари Николова каза:

ама за какво ни е Билунд,

Малко ме е срам, че давам акъл на спец в шантавите маршрути, ама :

1. Да ни е удобно за Леголанд.

2. Да опознаем Дания с автобусите до западните части на страната.

3. Да сглобим шантав маршрут из Северна Европа ( да подскажа ли компаниите ? ):wink:

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към коментар

Билунд сигурно е за датчаните да идват тук.За нас щеше да е хубаво от София до Варна пак да пуснат.Иначе Wizz наистина имат по-интересни български маршрути от Ryan.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, patilana каза:

Малко ме е срам, че давам акъл на спец в шантавите маршрути, ама :

1. Да ни е удобно за Леголанд.

2. Да опознаем Дания с автобусите до западните части на страната.

3. Да сглобим шантав маршрут из Северна Европа ( да подскажа ли компаниите ? ):wink:

Леле,как се поласках,благодаря ти!😊

И аз гледам в посока шантавост,но тия дни и часове хич не ме вдъхновяват.Хайде,късният полет в неделя от Билунд би могъл да се използва като завършек на някоя идиотщина.Подозирам,че Уиз са видели,че в последните години Раян открива яко линии от/до Билунд,не са успели да разберат защо,но за всеки случай са решили да заявят присъствие.

 

П.П.Вие знаете ли,че може ние точно да сме виновни за откриването на тази линия?Спомняте ли си,че масово купувахме билети  на Раян- 2 за 1евро до Билунд от Берлин(май),през латвийския budgetair,за да ни пращат ваучери за намаление?Със сигурност сме напълнили няколко полета.А Уиз ако са шпионирали и са отчели небивалият интерес от България в тази посока?😝Е ми,няма защо да се сърдим тогава!🤣😜

  • Харесвам 2
  • Смея се 12
Връзка към коментар
34 minutes ago, dimitrov6 said:

Билунд сигурно е за датчаните да идват тук.

На 3 километра от летището в Билунд се намира Леголeнд Това е топ дестинация за малки и големи деца 🙂

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
1 minute ago, boduroff said:

Интересно ми е как ще пълнят по 4 полета до Лондон на ден 🤔😄

Има доста гастарбайтери и англичани жадни за евтин алкохол , а се намират и обикновени туристи. Лондон освен това е добро място за въдушни връзки към цял свят...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Гетуик има дългосрочна програма за развитие и до колкото знам тече разширение и реконструкция. Роднина живее наблизо от летището и го използва активно, та той ми разказваше, че има планове да става дублиращо по обем на Хийтроу. На доста големи компании е влязло в полезрението. И много планират от там да правят свързващи презокеански. 

Аз съм го гледала от гледна точка свръзки и има не лоши дестинации. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гатуик е сто пъти по-добро летище от Лутън, и за връзки, и за ходене до Лондон.

А може някои от Лутънските полети тихомълком да отпаднат 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Гетуик е едно никак не лошо лондско летище. Има бърза, удобна и евтина ЖП връзка до центъра. От миналата година Oyster картите за пътуване могат да се ползват за пътуване между Лондон и летището и въпреки че това не е най-евтината опция, е много удобна.

Те трябва да се развиват, защото конкуренцията не спи. Лутън се разшириха също. Саутенд и те се опитват да отхапят дял от лондския пай.

Само City airport като че ли спят, но там е разбираемо, понеже са в силно урбанизирана зона и като че ли са се настанили в нишата на бизнес полетите. Толкова от мен с моите дилетантски съждения за въздушния транспорт на Лондон.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Topfly каза:

На 3 километра от летището в Билунд се намира Леголeнд Това е топ дестинация за малки и големи деца 🙂

Ама ценово как ще е - хотели, храна, вход за парка, щото и Меминген е на 40 мин до Гюнцбург .

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
13 minutes ago, bibi said:

Ама ценово как ще е - хотели, храна, вход за парка, щото и Меминген е на 40 мин до Гюнцбург .

Мисля, че в Германия е една идея по евтино, но и в Дания има относително евтини опции за спане, а в Билунд все пак са родината на Лего.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
В момента, Topfly каза:

Мисля, че в Германия е една идея по евтино, но и в Дания има относително евтини опции за спане, а в Билунд все пак са родината на Лего.

Проверих за нашето фемили, че имам реално пътуване до Гюнцбург: 25% нагоре за 5-членно семейство за 2 настаняване в лего хотел  + 2 дни парк  ,но пък може да се съчетае с нещо друго в Дания. Каквото и да си хортуваме тук и сега, само времето ще покаже ще я бъде ли тая линия. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 часа, patilana каза:

Да опознаем Дания с автобусите до западните части на страната

Наложително си е, щото си е път, не си е работа да се лангъркаш до Копенхаген. Да прекосяваш 80% от държавата е досадно. 😂Тая е рядко необяснима дестинация, поне за мен. Гатуик е ясен, че за Лондон си е страшен плюс в сравнение с Лутън.

Връзка към коментар
преди 32 минути , milen4ety каза:

Извинявам се, ама влизам с тъп въпрос.... Аз ли нещо не съм в ред или е редно бебе на 6 месеца, ако не пътува безплатно, то поне да е на по-ниска цена? 🤔🙄

Цената на дете до 2 години е по-ниска от тази за възрастен. 

Връзка към коментар
преди 30 минути , Таньо каза:

Цената на дете до 2 години е по-ниска от тази за възрастен. 

Зависи. Има промоционални билети за възрастен по 19.90 евро, докато билетът  за бебе винаги е 25 евро. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , epetkov каза:

Зависи. Има промоционални билети за възрастен по 19.90 евро, докато билетът  за бебе винаги е 25 евро. 

Правилна забележка. В този случай купуваме 2 билета по 19.90 евро. Бебето седи само или възрастния се шири на 2 седалки. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , epetkov каза:

Зависи. Има промоционални билети за възрастен по 19.90 евро, докато билетът  за бебе винаги е 25 евро. 

 

преди 18 минути , Таньо каза:

Правилна забележка. В този случай купуваме 2 билета по 19.90 евро. Бебето седи само или възрастния се шири на 2 седалки. 


Моето дете мина 2 години лятото, ама до тогава цената на бебешкия билет зависеше от нормалната цена на билет при Уиз. При Раян беше фиксирана (и често по-висока от нашите билети), но при лилавите, ако нормалния билет беше 19.90 и бебешкия ставаше толкова. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, milen4ety каза:

Извинявам се, ама влизам с тъп въпрос.... Аз ли нещо не съм в ред или е редно бебе на 6 месеца, ако не пътува безплатно, то поне да е на по-ниска цена? 🤔🙄

Зависи от компанията. Ако не е ultra low cost може да е безплатно, да се плащат само летищни такси или 10% от билета за възрастен. Някъде и това го има.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , milen4ety каза:

Проверявах за Сицилия и билета за възрастен беше 86лв. За бебето беше също толкова. 

Много интересно ... Като изключим примера на @epetkov " ... Има промоционални билети за възрастен по 19.90 евро, докато билетът  за бебе винаги е 25 евро ", билета за дете до 2 г. е винаги по-евтин от билета за възрастен.

Може ли скрийншот или датите, за които излизат тези цени?! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това не съм го знаела за 25те Евро..... И понеже гледах билет, който излизаше около 86-87лв и то затова неговия е бил колкото моя, че и отгоре.... Е каква е тази простотия?!! Билет за възрастен 20лв в посока, а за бебето 50..... Не може ли да си му взимам редовен билет тогава? И за тях има ли отстъпка с Уиз дискаунт клуб? 🤔

Връзка към коментар
преди 5 минути , milen4ety каза:

Не може ли да си му взимам редовен билет тогава?

Може, писано е по-горе. Взимаш му билет с място, като дете

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.