Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Благодаря epetkov,  реших да не плащам по банков път, да изчакам да анулират резервацията с надеждата да се появят отново евтините билети. Плащането по банков път не ми харесва, едно, защото има такси, и второ и по-важно, че разбираш дали си платил след 4-5 работни дни. Надявам се неплащането да не ми навлече някакви проблеми. А освен това не знам и сумата, която трябва да платя. Ако за някой ще бъде полезно да отбележа, че в сайта на WIZZ пише, че плащането трябва да бъде извършено в рамките на 24 часа, а потвърждението става в рамките на 4-5 работни дни, което ми се струва много. Благодаря още веднъж за отзива.

Връзка към коментар
преди 4 минути , taniamoutafi каза:

че плащането трябва да бъде извършено в рамките на 24 часа

Да, така пише на сайта, но на практика аз съм протакал  и до 36 часа и съм плащал по банков път. Резервацията си стоеше.  Възможно е да се  появят евтините билети.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря epetkov,  реших да не плащам по банков път, да изчакам да анулират резервацията с надеждата да се появят отново евтините билети. Плащането по банков път не ми харесва, едно, защото има такси, и второ и по-важно, че разбираш дали си платил след 4-5 работни дни. Надявам се неплащането да не ми навлече някакви проблеми. А освен това не знам и сумата, която трябва да платя. Ако за някой ще бъде полезно да отбележа, че в сайта на WIZZ пише, че плащането трябва да бъде извършено в рамките на 24 часа, а потвърждението става в рамките на 4-5 работни дни, което ми се струва много. Благодаря още веднъж за отзива.

Връзка към коментар
Преди 1 час, neuromancer каза:

платиш с карта по телефона

Тази опция е невъзможна! Веднъж избран "по банков път"  няма възможност за  реализиране  на плащането с карта за конкретна резервация.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Христиан каза:

Някой има ли проблем с мобилното приложение? При опит да вляза, зарежда за секунда и ме изхвърля изцяло. 

Случвало ми се е много пъти. След време се оправя. Някакъв проблем в самото приложение е. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 32 минути , Христиан каза:

Някой има ли проблем с мобилното приложение? При опит да вляза, зарежда за секунда и ме изхвърля изцяло. 

Пробвай да го актуализираш. Вчера ми искаше актуализация и ме изхвърляше, сега е о.к.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , BlackArt77 каза:

Пробвай да го актуализираш. Вчера ми искаше актуализация и ме изхвърляше, сега е о.к.

Актуализирано е. Пак не става.

Връзка към коментар
преди 36 минути , Христиан каза:

Актуализирано е. Пак не става.

Пробвай да изчистиш cache и data и да се логнеш отново в него.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Вчера точно по времето, когато @taniamoutafi е правила резервацията си имаше някакъв срив в системата на Wizz и със сигурност десктоп версията на сайта не работеше. Аз проверявах едни билети и постоянно излизаше, че има проблеми със сигурността на сайта и нищо не се отваряше... Предполагам, че може грешката да не е нейна, а просто нещо да са ръчкали от поддръжката. 

Връзка към коментар
преди 6 часа, Христиан каза:

Някой има ли проблем с мобилното приложение? При опит да вляза, зарежда за секунда и ме изхвърля изцяло. 

Аз имах същия проблем, след преинсталиране се оправи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 51 минути , ruil4o каза:

Я кажете....

Пристигнах в Тел Авив с Wizz на терминал 3, а сега трябва да замина с тях, но от терминал 1. На едно място ли са?

Не,пътува се с шатъл между двата

 

ж.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имам ли право да поискам от Уиз да ми върнат парите за полет до Италия или да сменят безплатно дати/дестинация заради коронавирусът в Северна Италия и при положение, че МВнР съветват само ако е наложително да се пътува до Италия в периода до 1-ви март?

Връзка към коментар
5 hours ago, Моника said:

Имам ли право да поискам от Уиз да ми върнат парите за полет до Италия или да сменят безплатно дати/дестинация заради коронавирусът в Северна Италия и при положение, че МВнР съветват само ако е наложително да се пътува до Италия в периода до 1-ви март?

Докато няма официална забрана за полети и те се изпълняват, нямаш право да си искаш парите. В такива ситуации обаче авиокомпаниите обикновенно са по гъвкави и връщат парите въпреки че нямат такова задължение. Трябва да се пробва, но вероятно и Уиз ер имат нужда от време за да реагират на ситуацията. Хубаво е да им се следи постоянно сайта и фейсбук страницата.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Topfly каза:

Докато няма официална забрана за полети и те се изпълняват, нямаш право да си искаш парите. В такива ситуации обаче авиокомпаниите обикновенно са по гъвкави и връщат парите въпреки че нямат такова задължение. Трябва да се пробва, но вероятно и Уиз ер имат нужда от време за да реагират на ситуацията. Хубаво е да им се следи постоянно сайта и фейсбук страницата.

Звънях на Уиз, момичето беше доста любезно, точно това ми обясни, че щом нямат ограничения от Министерство на външните работи и Италия да наложат специален режим на полетите до Италия, могат да ми съдействат само по стандартната процедура. Ще чакам евентуално следващите дни ако има някакво развитие. Но да похваля хотела и букинг, вчера в 12 през нощта им писах, днес в 8 имах отговор, че ми анулират безплатно престоя макар, че беше без право на анулиране. 🙂 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Пътуваме до Братислава на 29.03. Нямаме приорити и запазени места. Имаме право на 1 бр ръчен багаж 40/30/20, който да се побира под седалката. Мислим да пътуваме с по една раница - тип ученическа. Спазват ли се стриктно мерките? Не съм виждал досега някой на летището да вади ролетка и да мери раниците, както и на мен не ми се иска да го првя в къщи.

Връзка към коментар
1 minute ago, Адриан ХН said:

Пътуваме до Братислава на 29.03. Нямаме приорити и запазени места. Имаме право на 1 бр ръчен багаж 40/30/20, който да се побира под седалката. Мислим да пътуваме с по една раница - тип ученическа. Спазват ли се стриктно мерките? Не съм виждал досега някой на летището да вади ролетка и да мери раниците, както и на мен не ми се иска да го првя в къщи.

Миналата седмица на Терминал 1 проверяваха доста раници още преди security-то. Без рулетка, но се заяждаха с доста хора. Моята е 45 х 30 х 20 и до момента не са ми правили проблеми.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • Branko
    • jorrro
    • Yto
    • Marisha
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.