Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

По-точно ПРЕДИ години имаше Бергамо, и не само, за по 9.99. Преди 2011, за когато писах и аз в предното си мнение. След това почнаха да въртят старите к*****ски номера, и да извиват ръцете на клетия български турист. А последните 2-3 години бяха станали вече съвсем нагли с цените до Лутън, Мадрид, Валенсия, че и Рим и Шарлероа.

 

 

Не знам точно Заро кво го грее, че Уиз откривали нова база във Варна  Виж, ако се сетят за пловдивското летище, вече ще е друго ;) Чудя се само къде бляха, и защо спаха толкова години, та не се сетиха, ами като дойдоха easy във Варна, и генерално Ryan в България, изведнъж им светна и на унгарците, че имало ниски цени, и други летища освен София. Сега ще трябва доста да се потрудят, за да си върнат отново доверието у тези, които го загубиха заради доскорошните им магарии. "Хитрата сврака с двата крака", стана тяхната работа :)

 

 

Аз с удоволствие ще им се доверя - стига да видя билети 1-5-10лв. Е, добре де - max 15 лв. :)

Също така имат моето доверие и всички други на такива цени. ;)

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

 

 

 

Не знам точно Заро кво го грее, че Уиз откривали нова база във Варна  Виж, ако се сетят за пловдивското летище, вече ще е друго ;) Чудя се само къде бляха, и защо спаха толкова години, та не се сетиха, ами като дойдоха easy във Варна, и генерално Ryan в България, изведнъж им светна и на унгарците, че имало ниски цени, и други летища освен София. Сега ще трябва доста да се потрудят, за да си върнат отново доверието у тези, които го загубиха заради доскорошните им магарии. "Хитрата сврака с двата крака", стана тяхната работа :)

 

Раян чакат спонсорство в Пловдив, иначе йок. Гледат само мекото на баницата.  За мен Раян в България е само: Атина, Дъблин и Берлин. Всички друго е използване на добре разработен пазар от W6. Да не са по-назад/капо,  FR могат да базират някоя барака (Боинг) на Варна или някъде другаде по морето. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Супер новина за Варна. За разлика от Изи, това все пак е базиран самолет - целогодишни линии, а не няколко полета да влачим туристи до златните лятото. Щеше да е хубаво да не дублират софийските дестинации, щяхме да ходим до някъде с прекачване във Варна :) 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Супер новина за Варна. За разлика от Изи, това все пак е базиран самолет - целогодишни линии, а не няколко полета да влачим туристи до златните лятото. Щеше да е хубаво да не дублират софийските дестинации, щяхме да ходим до някъде с прекачване във Варна :)

 

Ами според мен е целенасочена стъпка в битката с Райън - хората от източна България, от които сега бият път до София за полет с Уиз или Райън, да летят от Варна. Разбира се, не е приложимо за всички, но със сигурност има немалко хора, които попадат в тази категория.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Поради многобройните руски граждани по морето, предлагам следващата дестинация на Уиз от Варна - да е Москва! :lol:

Като Варненец да се обадя, че и сега си имаме полети на добри цени до Москва и Петербург :)

Ама визата, визата :mad:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Доста приятна новина. Сега манго джеритата от целия шуменски регион ще поразтоварят малко софийските линии, че в определени моменти на софийското летище съм се чувствал все едно съм в Столипиново... *nohardfeelings*

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

от цялата работа ми допада това, че полетът за Бергамо е рано сутрин, цената на отиване е добра и най-вече връзките, които има от Бергамо за останалите дестинации с Раян :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Тези дни нямат спирачки :)

 

❗5 NEW ROUTES FROM BUDAPEST❗
Starting April 2017 and fly from Budapest to:
✈ Podgorica
✈ Prishtina
✈ Sarajevo
✈ Skopje
✈ Tirana (from HUF 8,990*)
Tickets for the new routes are already on sale with prices starting at HUF 5,990!* 

 

15540875_1156065791137505_36613010312906

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Не знам дали се спират, но са ми много смешни напоследък и все повече ги намразвам. Първо евтиния им номер да ми вземат от кредита, който е натрупан последен и е с най-голяма валидност (до Август 2017) и ми оставиха останалия кредит, който изтича Февруари да стои неизползван....   сега правя сравнение с билетите, които купих за Исландия за Юни месец. От София през Будапеща до Рейкявик без багаж с тях излиза ~25% по-скъпо отколкото с Airberlin, които си имат и храна и включен багаж. 

 

А да, и това с намалението им тези дни.... :huh:  :lol:  Някой може ли да ми го обясни това, как тези са нискотарифна компания при това положение?

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Не знам дали се спират, но са ми много смешни напоследък и все повече ги намразвам. Първо евтиния им номер да ми вземат от кредита, който е натрупан последен и е с най-голяма валидност (до Август 2017) и ми оставиха останалия кредит, който изтича Февруари да стои неизползван....   сега правя сравнение с билетите, които купих за Исландия за Юни месец. От София през Будапеща до Рейкявик без багаж с тях излиза ~25% по-скъпо отколкото с Airberlin, които си имат и храна и включен багаж. 

 

А да, и това с намалението им тези дни.... :huh:  :lol:  Някой може ли да ми го обясни това, как тези са нискотарифна компания при това положение?

Не мога да ти разбера проблема, ако не ти харесват не лети с тях. Защо не си летял с AirBerlin като са били по-евтини ?

Така наречените "ниско тарифни" авиокомпании са всъщност ниско разходни, не знам кой е превел Low cost като ниско тарифен.

Тези билети които целим са част от рекламния им бюджет. Ако всички летяха с тях на тази цени, които ни се искат, отдавна да са фалирали. Някой трябва да плати дали са другите пътници в самолета или някакво субсидиране от летищата, все някой поема разходите.

Целта на всяка часна компания е печалба, колкото по-голяма толкова по-добре. Съвсем нормално е когато имаш монопол да возиш на високи цени, в момента който има силна конкуренция печелят клиентите.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не мога да ти разбера проблема, ако не ти харесват не лети с тях. Защо не си летял с AirBerlin като са били по-евтини ?

 

Нали това казвам, в момента в който имам алтернатива не летя с тях. И казвам защо. Все по-неконкурентни цени и отвратителна политика за багаж.

 

Единствената причина, поради която летях с тях преди 5 дни беше това, че имах 150 eвро кредит, който трябваше да изхарча поне частично. Но и там намериха начин да се издънят. 

 

П.П. В момента имам 90+ евро, които трябва да похарча до Февруари, така че ако някой види изгодни билети по 40-50 евро return, да казва :P

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Кратък въпрос - има ли някакво ограничение в броя на чекираните багажи? Че на мен май ще ми се наложи да летя с 3...

До 6 броя чекиран багаж на пътник, като само първите три могат да са платени онлайн.  Над 3 броя се плащат на летището.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам дали се спират, но са ми много смешни напоследък и все повече ги намразвам. Първо евтиния им номер да ми вземат от кредита, който е натрупан последен и е с най-голяма валидност (до Август 2017) и ми оставиха останалия кредит, който изтича Февруари да стои неизползван....   сега правя сравнение с билетите, които купих за Исландия за Юни месец. От София през Будапеща до Рейкявик без багаж с тях излиза ~25% по-скъпо отколкото с Airberlin, които си имат и храна и включен багаж. 

 

А да, и това с намалението им тези дни.... :huh:  :lol:  Някой може ли да ми го обясни това, как тези са нискотарифна компания при това положение?

 

За юни месец е рано да правиш сравнения, още не са си усетили нито евентуално затоварване, нито нищо. 2 месеца преди полета направи пак сравнение с air berlin и wizz, тогава ще е по-рентабилно :) И да, никъде не е казано, че с тях трябва да е по-евтино, всеки таксува колкото може :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодарение на Уиз съм обиколила доста места, продължавам по навик първо тях да гледам, но последния ми полет беше ужасно некомфортен. В багажното нямаше останали места и си сложихме раниците под седалките, но имахме нахалството да си оставим якетате вътре в багажното. Стюардът ги изкара от там, връчи ни ги, защото нямало и място и така три часа полет...

Връзка към коментар

За юни месец е рано да правиш сравнения, още не са си усетили нито евентуално затоварване, нито нищо. 2 месеца преди полета направи пак сравнение с air berlin и wizz, тогава ще е по-рентабилно :) И да, никъде не е казано, че с тях трябва да е по-евтино, всеки таксува колкото може :)

 

Надявам се да не забравя. Такова сравнение правих и миналата година около Октомври за Нова година в Дубай. Тогава излизаха по-скъпи от Qatar Airways.

Естествено, че никъде не е казано, че всички полети трябва да бъдат по 10 евро. И естествено, че всяка компания иска да извлече максимална печалба, но това ми идва в повече.... Всеки си прави сравненията и взима решения. Според мен разчитат точно на това, което казва Eti*

 

Благодарение на Уиз съм обиколила доста места, продължавам по навик първо тях да гледам...

 

Много хора проверяват първо при тях и си мислят, че щом те дават такава цена, а уж са евтина компания, то няма смисъл да гледат на друго място. Вярвам обаче, че Райън ще ги вкарат обратно в правия път :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

 Вярвам обаче, че Райън ще ги вкарат обратно в правия път :lol:

Или направо ще ги изкарат от някои пътища ... :rolleyes:

което пак няма да е добре  :huh:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Едно въпросче моля, че скоро не съм ползвал WIzz.

Гледам от лято 2017 пускат Вн - Меминген. Имаме определен интерес към планинските части на Германия малко по на юг и това , съчетано с директния полет е доста съблазнително.

Провокиран от дебатите в бюджетната тема, си мисля дали за 2-ма може да се направи комбинация от бюджетния и средния/ скъп билет от трите цени. Така работното добиче, сиреч аз ще се натоваря с багажа, а благоверната ще пърха като волна птичка Божия :)

Направих опит, но май трябва  за целта да се правят две отделни резервации, което според мен крие известен риск от "зависване" на единия от нас.

Някой ако е проигравал подобна ситуация?

Връзка към коментар

Може да купиш просто 2 билета заедно и после да добавиш един багаж. 


А и не знам какво имаш предвид под "зависване", но с отделни резервации най-много да ви сложи на раздалечени места, ако не платите избор, което не е някакъв проблем за възрастни хора...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • slujitel
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.