Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

 

преди 3 минути , Eva eva каза:

Да попитам - за полети от София-Бергамо дали ще върнат парите на моите приятелки? Щяха да летят на 11.03, но се отказват заради вируса.

 

Не

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 39 минути , Eva eva каза:

Да попитам - за полети от София-Бергамо дали ще върнат парите на моите приятелки? Щяха да летят на 11.03, но се отказват заради вируса.

Не, на мен за 28.2 (този петък) не искат да ми ги върнат пък за март съвсем. Докато няма забрана за полети не биха върнали.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, имаме закупени 4 билета Варна-Меминген-Варна с WIZZ за 28.02. Тъй като трябва да пътуваме с децата си,обмисляме да се откажем заради коронавирус-а.Имам членство discount club ,мога ли да имам претенции за възстановяване на някаква сума?Не мога да разбере нищо от сайта. И този телефон дали е актуален и безплатен ?Много благодаря за всяка помощ!

024928367

безплатен телефон за връзка с Wizz

Връзка към коментар

Според един унгарски блог всички полети между Будапеща и Италия в периода 10-ти март 4-ти април са анулирани. За някои дестинации и аз мога да потвърдя информацията, но не разцъках всички дестинации от Будапеща. Видимо анулират по търговски причини, защото за близки дати, когато билетите са им разпродадени в голямата си част продължават да летят.

Връзка към коментар

От 11 март полетите от София до Милано ги няма.

Аз имах на 13, сега в приложението ми го дава, че ще е на 15, но след датата при търсене полети няма.

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, rizova каза:

Здравейте,

Горе в началото има закачено мнение с безплатен телефон в Малта вижте как се ползва. Почни е сигурно,че няма да Ви върнат нищо, както знаем Уиз са доста твърди в това по-принцип, а и докато не канселират полетите заради вируса отказ от пътуване е ваш личен избор и не подлежи на компенсация, а и там за където ще летите не е обявена карантина.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Тони каза:

От 11 март полетите от София до Милано ги няма.

Аз имах на 13, сега в приложението ми го дава, че ще е на 15, но след датата при търсене полети няма.

До 1 април включително не дава полети до Бергамо. Лятното разписание си стои непроменено.

Връзка към коментар

Ако се съглася с променените дати на полетите ни дали ще ни сложат един до друг както съм заплатил първоначално,понеже пишат,че системата ще ни сложи на места различни от първоначалните ако те не са налични ?

Връзка към коментар
преди 3 минути , Радо каза:

Къде го пише това? Аз имам полет до там на 26.3.

Погледнах в сайта им  - няма полети до 03.04

Снощи ги имаше, днес - не

Връзка към коментар

Същото е и за Болоня и за Бари. Не продават за периода от около десети март до края на месеца. За Неапол стоят само петъчните полети на абсурдно високи цени.

Връзка към коментар
преди 26 минути , muffytoz каза:

Ако се съглася с променените дати на полетите ни дали ще ни сложат един до друг както съм заплатил първоначално,понеже пишат,че системата ще ни сложи на места различни от първоначалните ако те не са налични ?

Ако се променя само часът си остават същите места, но ако е сменен и деня е възможно да са дадени. Най-добре с колцентъра се саържете.

Връзка към коментар
преди 6 минути , noshtna_ptica каза:

Погледнах в сайта им  - няма полети до 03.04

Резервацията ми си стои все още. 

Незнайно как и без да ме уведомят уиз са сменили часа на тръгване от Катания към София (когато го резервирах беше 2155,сега е станал 0740)

Връзка към коментар

Няма как, в офиса ни задължават след това да ползваме 14 дни отпуск. Билетите бяха евтини, ще отидем друг път...

  • Шок 3
Връзка към коментар
9 minutes ago, noshtna_ptica said:

Нашите полети 01.03-05.03 за жалост не са канселирани

И аз имам билети за тези дати. Дружката ми се отказа от сицилианско приключение и аз, за съжаление, оставам в София. А така предвкусвах удоволствията, които предлага Сицилия.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , noshtna_ptica каза:

Няма как, в офиса ни задължават след това да ползваме 14 дни отпуск. Билетите бяха евтини, ще отидем друг път...

 

преди 3 минути , Raindrop каза:

И аз имам билети за тези дати. Дружката ми се отказа от сицилианско приключение и аз, за съжаление, оставам в София. А така предвкусвах удоволствията, които предлага Сицилия.

Да, Нищо не се губи.  Сицилия ще си е винаги там - така,че следващия път.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , noshtna_ptica каза:

Няма как, в офиса ни задължават след това да ползваме 14 дни отпуск. Билетите бяха евтини, ще отидем друг път...

Как ви задължават? А не може ли да не им казваш? 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

МожеЛО е, но е казано отдавна. Друг е въпросът, че при настоящия хаос с полетите не мисля, че пътуването ще е удоволствия

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 часа, Capitan Morgan каза:

Малага да не са го махнали вече от София ? От юни ми седи вече в сиво, а си чаках за едни полети септември - октовмри ?

 

Иначе и на мен са ми променили едни резервации до Копенхаген с 40 минути. Пререзервирах с 120% wizz credit за 3те резервации за 6ма възрастни и 3 деца. И резултата е 624 лв wizz credit в портфейлите 🤪

 

 

Късметлии. И на нас ни са променили часа до Копенхаген, но дори и с 120 % уиз кредит ще се набутаме повече да пререзервираме. Билетите, които купихме бяха на цена 76 лева за двупосочен. А цените за нашите дати в момента са 190 лева.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Otnesen
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.