Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 2 часа, Coo каза:

Аз започвам да се чудя тези полети България - Армения дали няма да се забавят с поне месец заради целият хаос с пътуванията и коронавируса.

Може да се забавят и с повече от месец, ако коронавирусът стигне и до България. (или до Армения)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Силно ме заинтригува новината за полетите до Армения, но нещо не ми стана ясно. Полетът няма да е директен, а ще е през Кипър, така ли, или нещо съм прочел две различни неща и съм се омотал? 🙂

Връзка към коментар
преди 6 часа, Coo каза:

Аз започвам да се чудя тези полети България - Армения дали няма да се забавят с поне месец заради целият хаос с пътуванията и коронавируса. Дано все пак ги пуснат...

Според мен спогодбата, която им дава право да летят до Армения започва от края на март месец. Уиз на дали  са имали намерение да пуснат в продажба билетите по  подобна дестинация едва месец преди първия полет. Кога те ще решат да се възползват от правото си е друг въпрос.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 часа, Радо каза:

Възможно ли е УИЗ да са спрели полетите до Малага? След края на юни няма никакви полети, а си бях заплюл 1седмица в Андалусия. 😎😷

 

@Радо Спират ги явно, да 😞 Но може май месец да се сглоби едно приятно пътуване. Обаче много топло 😞 30 градуса, ужас 

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Wizz Air отменя полети и до Израел заради коронавируса

 

Wizz Air обяви днес, че поради намаляващото търсене на полети до Израел, причинено от избухването на коронавируса, ще промени своя полетен график до страната. Това ще доведе до намаляне на честотата на изпълнение и отмяна на значителен брой полети до Тел Авив между 11 март и 2 април 2020 г.

Връзка към коментар
преди 13 минути , Ivko каза:

Сега до къде се лети Виена или Братислава? Гледам полети за края на май и ми пише и двете

Ще има ремонт на пистата на Братислава в края на април. Затова в този период ще се лети до Виена. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, darinamarinova каза:

@Радо Спират ги явно, да 😞 Но може май месец да се сглоби едно приятно пътуване. Обаче много топло 😞 30 градуса, ужас 

Пропускам аз м. Май, тогава ще съм из Азия, че не съм бил скоро 🙂

Гледах за септември, освен че е по-малко топло и цените бяха доста добри (поне докато ги имаше) 

😎

Връзка към коментар

WIZZ AIR ABU DHABI

 Нова нискотарифна авиокомпания стартира на международното летище в Абу Даби през есента 2020 г.

 

Wizz Air е сключила окончателно споразумение с партньора си Abu Dhabi Developmental Holding PJSC (ADDH) за създаването на Wizz Air Abu Dhabi. Плановете са новата нискотарифна авиокомпания да започне своите операции на международното летище в Абу Даби през есента 2020 г. ,предлагайки на клиентите ниски тарифи и разнообразие от дестинации в Европа, Близкия изток, Азия и Африка.

 

Процедурата по набиране на персонал за Wizz Air Abu Dhabi се очаква да стартира през следващите месеци.

 

Екипът за развитие на новата авиокомпания вече е стартирал процедура за получаване на сертификат за въздушен оператор и оперативен лиценз на превозвач от Общото управление на гражданската авиация на ОАЕ.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Карта с потенциалните дестинации от Абу Даби... За да стартират през есента, трябва да почнат да продават билети 2-3 месеца по рано...Ще ми е много интересн да видя, ще си променят ли бизнес модела, като предлагат билети и с прекачване в Абу Даби или ще се придържат към p2p модела...С А321XLR потенциално ще могат да летят до дестинации на 7-8 часа разстояние...

 

Снимка на Budflyer.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 49 минути , Topfly каза:

Карта с потенциалните дестинации от Абу Даби... За да стартират през есента, трябва да почнат да продават билети 2-3 месеца по рано...Ще ми е много интересн да видя, ще си променят ли бизнес модела, като предлагат билети и с прекачване в Абу Даби или ще се придържат към p2p модела...С А321XLR потенциално ще могат да летят до дестинации на 7-8 часа разстояние...

 

Снимка на Budflyer.

... разнообразие от дестинации в Европа, Близкия изток, Азия и Африка.

Ще видим!

Връзка към коментар
преди 1 час, Topfly каза:

Карта с потенциалните дестинации от Абу Даби... За да стартират през есента, трябва да почнат да продават билети 2-3 месеца по рано...Ще ми е много интересн да видя, ще си променят ли бизнес модела, като предлагат билети и с прекачване в Абу Даби или ще се придържат към p2p модела...С А321XLR потенциално ще могат да летят до дестинации на 7-8 часа разстояние...

 

Снимка на Budflyer.

8 часа в максимална конфигурация на седалките и без IFE  ще е доста неприятно изживяване. Освен ако не раздават приспивателни безплатно за добре дошъл...

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , adreno каза:

8 часа в максимална конфигурация на седалките и без IFE  ще е доста неприятно изживяване.

В допълнение раница и яке в краката... 🤮 и разбира се разместени пътници. 😬

Връзка към коментар
13 minutes ago, adreno said:

8 часа в максимална конфигурация на седалките и без IFE  ще е доста неприятно изживяване. Освен ако не раздават приспивателни безплатно за добре дошъл...

Преди 10-15 години повечето CEO-та на традиционните авиокомпании подценяваха пазара на пътуване без храна и гъсто разположени седалки на кратко растояние, а сега вече това стана стандарт в бранша...При полети от 5-6 часа като до Канарските острови, Исландия или Дубай Уиз е се представят доста добре. Не мисля, че ще стане нещо драматично и при полетите от 7-8 часа. Що се отнася до IFE, от както хората си носят персонално IFE под формата на мобилни телефони, таблети и т.н. не мисля, че системата на която и да е авиокомпания може да се конкурират с песоналното съдържание, което имаш ти. GPS-a също работи във flight mode и спокойно може да си следиш къде летите и без централно да ти го дават.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
2 hours ago, Topfly said:

GPS-a също работи във flight mode и спокойно може да си следиш къде летите и без централно да ти го дават.

Това не го знаех и до сега не смеех да го пробвам 😄 Толкова пъти съм се чудил къде сме 😄 Мерси! 😄 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , boduroff каза:

Това не го знаех и до сега не смеех да го пробвам 😄 Толкова пъти съм се чудил къде сме 😄 Мерси! 😄 

Не винаги работи, не разчитай на това.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Topfly каза:

Що се отнася до IFE, от както хората си носят персонално IFE под формата на мобилни телефони, таблети и т.н. не мисля, че системата на която и да е авиокомпания може да се конкурират с песоналното съдържание, което имаш ти.

И с какво ще се забавляваш като нямаш интернет?

Връзка към коментар
1 minute ago, tch said:

И с какво ще се забавляваш като нямаш интернет?

Spotify Premium предлагат да си изтеглиш музика/подкасти. Netflix & HBO Go предлагат да си изтеглиш филми/сериали. И това са само законните начини, има и други. 😄

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 38 минути , Христиан каза:

Не винаги работи, не разчитай на това.

При мен никога не сработва, все се чудя другите как разбират над къде летят, и реших че има някакво приложение, което все ме домързява да поровя. Полетната информация при дългите полети за мен е голяма анимация, много ме забавлява😀

Връзка към коментар
36 minutes ago, Христиан said:

Не винаги работи, не разчитай на това.

Винаги работи на трябва да държиш телефона близо до прозореца, защото фюселажа на самолета засенчва сигнала на GPS. Веднъж дори до толкова работеше, че като летях със самолет над Сицилия в Google timeline ме тагна, че съм бил в един парк в Сицилия 🙂

  • Харесвам 2
  • Замислям се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.