Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Забелязах нещо, свързано с Wizz discount, за което първия път си помислих, че е бъг. През юни си купих билети за септември 2016 на цената на Discount club, въпреки че абонаментът ми изтичаше през юли. Сега обаче моята приятелка, също с изтичащ през декември дискаунт, си купи билет за... март с намаление. Изглежда, че докато имаш дискаунт, можеш да купиш билети на намалени цени дори за период, който не се покрива от абонамента. Пробвали ли сте това и работи ли при вас?

Връзка към коментар

Забелязах нещо, свързано с Wizz discount, за което първия път си помислих, че е бъг. През юни си купих билети за септември 2016 на цената на Discount club, въпреки че абонаментът ми изтичаше през юли. Сега обаче моята приятелка, също с изтичащ през декември дискаунт, си купи билет за... март с намаление. Изглежда, че докато имаш дискаунт, можеш да купиш билети на намалени цени дори за период, който не се покрива от абонамента. Пробвали ли сте това и работи ли при вас?

Това винаги е било така. :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

С преместването на някои полети на България еър на Т1 не е лошо да се има предвид, че опашките и обработването ще стават по-бавно. И предполагам не само сега по празниците :negative:

Връзка към коментар

Някой знае ли защо са спрели линията София - Осло и дали ще бъде възстановена през топлите месеци?

През лятото норвежците вдигнаха сериозно таксите по всичките си летища. Райън също намалиха полетите си от Норвегия до доста държави.

Връзка към коментар

Наложи ми се да променям дата на полет през март. Естествено трябва да си заплатя, но не ми приема плащането. Плащането е с карта, различна от тази, с която платих първоначално, но пак е на мое име. Вътре имам точно толкова пари, колкото ми иска, да не би да има някакви допълнителни такси и т.н?

Връзка към коментар

Дърпа си колкото ти пише, но може да има допълнителни такси от банката например. Или просто да не минава тази карта (по-вероятно ако е дебитна)

Връзка към коментар

Дърпа си колкото ти пише, но може да има допълнителни такси от банката например. Или просто да не минава тази карта (по-вероятно ако е дебитна)

 

Влязох през стария сайт, обърнах сумата от ЛВ. е Евро и стана.

Връзка към коментар

Имам един въпрос относно wizz creidt. Искам да платя билет с банков превод и да използвам натрупаната сума от кредита. Плащам с банков превод, защото не съм на 100% сигурна в покупката на билета, ако не направя плащането ще ми се възтанови ли сумата по wizz credit? 

Връзка към коментар

И аз съм си задавала същия въпрос и именно затова съм използвала уиз кредита само при сигурни плащания. Следя темите за уиз и до сега (поне аз) не съм срещала мнение по въпроса.

Връзка към коментар

Преди 5 мин за първи път реших да ползвам Wizz трансфер за 31 Декември. Вече не знам в коя версия на сайта гледах, новата или старата, но преди да ги купя видях, че трансфер може да бъде закупен 24 часа преди пътуването. Сега в старата версия чета "Летищният трансфер може да се закупи до 3 дни преди излитане." .Плащането ми мина и на мейла си получих линк от който да си изтегля елетронен билет за трансфера. Като стъпя на него чета следното - ( на снимката). Случвало ли се е на някого и знае ли, дали ще мога изобщо да си ги ползвам или ще пия една студена вода ? :) P.S . сега видях в мейла,който са ми пратили, че пише и ..." В случай, че сте резервирали трансфера си по-късно от 3 работни дни преди пътуването, ваучера (e-ticket) ще Ви бъде изпратен на следващия ден. Ако не сте получили ваучера (e-ticket) до 3 работни дни преди пътуването си или в случай че датата на пътуването в получения ваучер (e-ticket) е променена, Ваша отговорност е да се свържете с нас, за да потвърдите времето за трансфера!

В случай, че времето на използването на услугата се е променило, свържете се с отдел Обслужване на клиенти, с помоща на имейл адрес modification@p-airbus.com  Благодарим за резервацията." Ще видим утре, какво ще стане.

post-186-0-79369600-1483023026_thumb.jpg

Редактирано от edbloom
Връзка към коментар

До сега не съм имала проблеми с трансферите на wizz. В повечето случаи те работят с местни фирми - партньори. Ако и утре не можете да изтеглите e-тикета им се обадете на посочените в имейла телефони.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди 5 мин за първи път реших да ползвам Wizz трансфер за 31 Декември. Вече не знам в коя версия на сайта гледах, новата или старата, но преди да ги купя видях, че трансфер може да бъде закупен 24 часа преди пътуването. Сега в старата версия чета "Летищният трансфер може да се закупи до 3 дни преди излитане." .Плащането ми мина и на мейла си получих линк от който да си изтегля елетронен билет за трансфера. Като стъпя на него чета следното - ( на снимката). Случвало ли се е на някого и знае ли, дали ще мога изобщо да си ги ползвам или ще пия една студена вода ? :) P.S . сега видях в мейла,който са ми пратили, че пише и ..." В случай, че сте резервирали трансфера си по-късно от 3 работни дни преди пътуването, ваучера (e-ticket) ще Ви бъде изпратен на следващия ден. Ако не сте получили ваучера (e-ticket) до 3 работни дни преди пътуването си или в случай че датата на пътуването в получения ваучер (e-ticket) е променена, Ваша отговорност е да се свържете с нас, за да потвърдите времето за трансфера!

В случай, че времето на използването на услугата се е променило, свържете се с отдел Обслужване на клиенти, с помоща на имейл адрес modification@p-airbus.com  Благодарим за резервацията." Ще видим утре, какво ще стане.

 

Предполагам, че ще се справиш с времето. Пиши им и си принтирай всичко каквото имаш. Не вярвам да се заядат за такова нещо, но все пак се застраховай

Връзка към коментар

Тези дни нямат спирачки :)

 

❗5 NEW ROUTES FROM BUDAPEST❗

Starting April 2017 and fly from Budapest to:

✈ Podgorica

✈ Prishtina

✈ Sarajevo

✈ Skopje

✈ Tirana (from HUF 8,990*)

Tickets for the new routes are already on sale with prices starting at HUF 5,990!* 

 

15540875_1156065791137505_36613010312906

 

Сега излезе новината, че горните линии за следващите 4 години ще се субсидират от унгарските данъкоплатци с около 13 милиона евро. При 20 полета на седмица, това са 4160 еднопосочни полета за 4 години или субсидия от 3125 евро на полет. На седалка субсидията е около 17 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Защо не ми дава селектирани автоматично места? Сега като цъкна за места и ми дава, че не съм избрал място и всяко едно ми е срещу пари. Преди си имах място, което те дават автоматично и се плащаше само ако искаш смяна. Бъг ли е или е нещо ново?

Връзка към коментар

Писах им мейл на modification@p-airbus.com . Отговориха ми за 1 мин точно и ми пратиха билетите за трансфера :) 

 

И при мене така се получи. Бях получил билет за трансфера само на отиване, но не и за връщането от Кутайси до летището. А летя утре. Накрая реших да им пуиша и почти веднага изпратиха билета. Само дето вкъщи нямам принтер и явно ще трябва да ходя сутринта в работата да го разпечатам преди да дойде шефът да ме хване за някаква работа, нищо че съм в отпуск ;)

Защо не ми дава селектирани автоматично места? Сега като цъкна за места и ми дава, че не съм избрал място и всяко едно ми е срещу пари. Преди си имах място, което те дават автоматично и се плащаше само ако искаш смяна. Бъг ли е или е нещо ново?

Не е проблем. Като тръгнеш да разпечатваш бордовите карти, местата си ги има. Като не избереш място, ти се назначават автоматично от системата. Няма да останеш без място, но искат да изкрънкат по още някой лев от пътниците, ако могат. УнгУрска им работа, ако трябва да цитираме бай Ганя ;)

Връзка към коментар

Искам да си купя раунд София-Рим за дати 28/9.04-2/3.05.2017 г. Объркана съм обаче на тези дати Уиз до кое от двете летища в Рим летят. Може ли малко разяснение на ситуацията?

Връзка към коментар

Защо не ми дава селектирани автоматично места? Сега като цъкна за места и ми дава, че не съм избрал място и всяко едно ми е срещу пари. Преди си имах място, което те дават автоматично и се плащаше само ако искаш смяна. Бъг ли е или е нещо ново?

Копират Раян :(. Отскоро местата им са с пари, ако искаш безплатно място - чекиране 4 дни преди полет.

Искам да си купя раунд София-Рим за дати 28/9.04-2/3.05.2017 г. Объркана съм обаче на тези дати Уиз до кое от двете летища в Рим летят. Може ли малко разяснение на ситуацията?

28.04- 02.05 през мобилнито ми дава FCO, демек Фиумичино. На 29.04 няма полет.
Връзка към коментар

Bibi, тоест при раян, ако искам да имам чекиране месец преди полета, а не 4 дни, трябва да си взема места?

М да. Ок.8 евро на калпак, но ако се пътува с деца, децата са с безплатни места, възрастните са по 4 Е.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Копират Раян :(. Отскоро местата им са с пари, ако искаш безплатно място - чекиране 4 дни преди полет.

 

Биби, аз от много години летя с тях - местата им по избор винаги са били с пари - както на всички нискотарифни компании...

Връзка към коментар

Биби, аз от много години летя с тях - местата им по избор винаги са били с пари - както на всички нискотарифни компании...

Да, но ти даваше автоматично избрано място/места, аако не те кефят- плащаш. От около месец при закупуване не дава място, а чак при чекиране. Не зная точно от кога е промяната моите последни билети, купени през ноември за февруари са по старата схема.
Връзка към коментар

Преди даваше безплатно място без право на избор по време на резервацията

 

Преди изобщо нямаше задължителни места - ставаше такава неописуема блъсканица на Лутън, че ми ставаше срамно...

 

Имах предвид, че и тогава, и сега местата са безплатни - ако не са специално избрани, а времето - дали 4 или 14 дни - се променя съобразно конкретната политика на авиокомпанията. 

Да, но ти даваше автоматично избрано място/места, аако не те кефят- плащаш. От около месец при закупуване не дава място, а чак при чекиране. Не зная точно от кога е промяната моите последни билети, купени през ноември за февруари са по старата схема.

 

Аз имам спомени, че е така от години... Място се "назначава" при чекиране, а ако искаш по-рано, си плащаш. А още по-преди не се назначаваше и ставаше джунгла - който е с по-здрави ръце. Или си плащаш.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.