Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 7 минути , Marta0303 каза:

Здравей, аз също се интересувам а полетите между Барселона и София (само че в обратната посока на твоята). От къде имаш тази тази информация за полетите? 

Следя сайта на Wizz, спряха продажбата на билети сряда и четвъртък(само тези дни) от 1 до 15 Май в посока София-Барселона.

 

 

sofia barcelona.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 9 минути , Георги Матеев каза:

На теория да, но на практика още не съм го правил.

 

Ти с Флекс ли беше? След като прехвърли полета към Лондон-Букурещ остана ли ти активен Флекс-а (тоест може ли да се ползва пак)? И каква цена показва новата резервация - тази, която оригинално си "платил" първия път или това, което е струвал втория полет?

Да,с флекс и по това,което виждам си остава валиден и за следващи промени.Иначе аз търсих полет близък до моя като цена и доплатих 3 лв,отново с точки.В резервацията просто показва,че е платен полета на два пъти-основната сума,която е от предходната резервация  плюс трите лева.

Сега симулирах промяна,стигнах до избора на нов полет-нямаше никакъв проблем.Явно този метод може да се използва за “складиране” на кредити,особено в полети за след година  и в някакъв момент да се жертват 24 лв,когато ще е необходим 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 11 минути , lio каза:

Следя сайта на Wizz, спряха продажбата на билети сряда и четвъртък(само тези дни) от 1 до 15 Май в посока София-Барселона.

 

 

sofia barcelona.jpg

 

Току що проверих и посока Барселона - София, спрели са продажбата от 1 до 15 май на билетите за сряда и четвъртък по същия начин, както и посока София- Барселона.

Преди няколко часа го нямаше отразено за посока Барселона-София.

 

Явно са започнали поетапни промени за дестинациите от и за Испания.

 

Ще е интересно някой, който има билети за тези дни сряда и четвъртък в първата половина на май, да каже дали кенсалират или предлагат смяна на ден(евентуално кредити), или пък въобще даже не уведомяват на тоя етап...

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Bucharest (OTP) -  Malmo (MMX) има на 1 май на сходна на моята цена. Дали е ок да го преместя на него? Като гледам само до Швеция са останали полети от Румъния до 14 май.

 

П.С. Всъщност май Швеция не е от забранените страни. Другите са ги махнали. Продължавам да търся...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добро утро, имам полети до/от Меминген 9-12 май. Долното инфо е от сайта на летището, а Уиз все още продават билети. Ще пиша и мейл до летището, но ако се уповавам на тази информация полети май няма да има, ако на някой му се рискува с точки 😉:

Capture+_2020-04-30-07-22-15~2.png

Capture+_2020-04-30-07-22-58~2.png

Capture+_2020-04-30-07-22-36~2.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, oli_mali каза:

Bucharest (OTP) -  Malmo (MMX) има на 1 май на сходна на моята цена. Дали е ок да го преместя на него? Като гледам само до Швеция са останали полети от Румъния до 14 май.

 

П.С. Всъщност май Швеция не е от забранените страни. Другите са ги махнали. Продължавам да търся...

А до Букурещ можеш ли да стигнеш? По моя информация на Русе не пускат леки автомобили, а кой то мине 14 дни карантина за негова сметка. Ако е вярно. Инфото ми е от човек от гранична.

Връзка към коментар
преди 2 часа, EliDion каза:

А до Букурещ можеш ли да стигнеш? По моя информация на Русе не пускат леки автомобили, а кой то мине 14 дни карантина за негова сметка. Ако е вярно. Инфото ми е от човек от гранична.

Полета е с цел "инвестиция", така че няма нужда да стигам физически до летището.

Връзка към коментар

Обаче са опасни тия 😀😀 още един трик да не връщат пари, че сега ще почнат масово да купуват билети с тая услуга, а при канселация ти връщат кредит, а не пари. А тази услува как действа точно. При канселация от моя страна се въстановява пъната сума+услугите и багаж закупени така ли?

 

п.с. Някой знае ли защо няма полети до Малага в разписанието?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 22 минути , Ivko каза:

Някой знае ли защо няма полети до Малага в разписанието?

Полетите бяха заредени до края на май само,няма връзка с пандемията.А през май няма полети вероятно заради пандемията,ако това питаш🙂

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 16 часа, lio каза:

 

Току що проверих и посока Барселона - София, спрели са продажбата от 1 до 15 май на билетите за сряда и четвъртък по същия начин, както и посока София- Барселона.

Преди няколко часа го нямаше отразено за посока Барселона-София.

 

Явно са започнали поетапни промени за дестинациите от и за Испания.

 

Ще е интересно някой, който има билети за тези дни сряда и четвъртък в първата половина на май, да каже дали кенсалират или предлагат смяна на ден(евентуално кредити), или пък въобще даже не уведомяват на тоя етап...

Имах билети за София-Барселона-София за 09 и съответно 14.05.

 

На 17.04 получих имейл, че полетите са отменени и имаше опция за връщане на пари, както и за 120% уиз кредит.

Връзка към коментар
преди 1 минута , schnappsyy каза:

Имах билети за София-Барселона-София за 09 и съответно 14.05.

 

На 17.04 получих имейл, че полетите са отменени и имаше опция за връщане на пари, както и за 120% уиз кредит.

Ха! А продаваха билети до вчера за тия дати...Голяма мизерия...

Благодаря ти за включването! 🙂

 

Вчера бяха махнали полета на 1-ви май от София за Барселона, днес пак го продават.

Връзка към коментар

Аз се отказах да следя ситуацията с полетите и странните гимнастики на Уиз.

Бях се ядосала, че ще изгоря с парите за тези билети и се изненадах приятно от отмяната на полетите. 

Връзка към коментар
преди 4 минути , schnappsyy каза:

Аз се отказах да следя ситуацията с полетите и странните гимнастики на Уиз.

Бях се ядосала, че ще изгоря с парите за тези билети и се изненадах приятно от отмяната на полетите. 

Имали сте късмет, браво! 🙂

Аз съм по същия начин, прежалил съм ги дето се казва, но ми е интересно какъв гърч си причиняват на себе си и в последствие на клиентите.

Моя полет на отиване е 28-ми Май...пада се четвъртък, но е във втората половина на Май, а там не са махали сряда и четвъртък. Предполагам ще си и летят, друг е въпроса, че и да искаш не може да се възползваш от тия полети, като трябва да седиш карантина като кацнеш, независимо, че отхлабват мерките и отварят магазини и тн.

 

Прегледах сега дали е възможно да се добави Flex към вече съществуващ полет, за да видя дали евентуално е на същата цена - 1 евро, но никъде не видях въобще опция за Flex.

Връзка към коментар
преди 8 минути , lio каза:

 

Прегледах сега дали е възможно да се добави Flex към вече съществуващ полет, за да видя дали евентуално е на същата цена - 1 евро, но никъде не видях въобще опция за Flex.

Струва ми се, че никога не е било възможно:


image.png.3c5784296624a94bdb01803759d321f3.png

Edit: писали сме едновременно с dikrasteva

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

image.png.e3dd844ac229579baba60379e4b152ca.png

преди 7 минути , lio каза:

Прегледах сега дали е възможно да се добави Flex към вече съществуващ полет, за да видя дали евентуално е на същата цена - 1 евро, но никъде не видях въобще опция за Flex.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 16 минути , Ivko каза:

Някой възползвал се вече от 'зарибяващата' услуга освен...🙃

 

 

Untitled.jpg

А защо мислиш,че точно този полет ще отменят или реално се надяваш да летиш?

Аз пък да питам за идеи,нещо на ниска цена от октомври натам евентуално?

Много се изкушавам за Полша-края на август, началото на септември ама....

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Емил Маринов
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.