Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 28 минути , Branko каза:

ВИП на летището се обслужва от служител на Летище София,полетите на Уизер от Голдер Хендлинг.

Тя няма как да има поглед върху това.

Тя не ги чекира, но е била релокирана на Т1 и Т2. Вижда кой пътува, а и комуникира с колегите си. Специално за Германия на Уиз и АМС на БГеър от вчера бяха цитирани тези бройки. Цитирам: "200 циг@нин@ един върху друг"

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Ще повярвате ли, че едва 20 минути след като 'купих' Ларнака-Варна дойде и мейл за кенсъл? Това беше експресно 🙂

 

Но аххх... пореден провален план, даже два накуп... ни Варна, ни Виена... Направо не знам как ще го понеса!

 

И не знам къде ще 'ходим' вече, Wizz много 'подмолно' канселират на едро за по цял месец - не сме свикнали така :grin:

 

Играта загрубява, почвайте да ровите!

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , bibi каза:

Тя не ги чекира, но е била релокирана на Т1 и Т2. Вижда кой пътува, а и комуникира с колегите си. Специално за Германия на Уиз и АМС на БГеър от вчера бяха цитирани тези бройки. Цитирам: "200 циг@нин@ един върху друг"

 

В момента на терминал 1 , от където лети Уиз ,няма къде и за какво да я релокират.Служител на летището няма какво да прави там и за какво,още повече от ВИПа,няма полети които летището да обслужва от там.Единствените места където има служител на летището на терминал 1е секюрити,фришоповете /които не работят /,бизнес салона и чистачка,а сама разбираш ,че тя няма как да е на нито едното от тези места релокирана.За това и ти казвам,че няма как да има ясен поглед върху капацитета на заетост от пътуващите.

А иначе,че на полетите се качват повече мургави е така,но далеч не се пълнят

 

Връзка към коментар

Сигурно сте коментирали,но Франция удължи извънредното  положение до 10 юли.Летище Буве не дава никакви индикации,че ще започне скоро дейност,а Уиз продават билети.На обяд полетите от София от/до там на 20ти и 27ми май, стояха активни, сега са ги махнали.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , imarev каза:

Ееееее,как и се бях наканил на тая Ларнака,може ли всичко наведнъж😄

И аз и се бях наканил ама докато се набутам и отмениха всичко.Хем си знам какво каза президента им.че преди 9 Юни няма да отворят летището....

Връзка към коментар
преди 53 минути , yordanov каза:

Заложилите на Ларнака - Варна на 16.05 също печелят. 🙂

Имате ли вече мейли ? Аз хем имам съобщение в профила, че е канселиран, хем ме кара пак да вляза за подробности и като вляза пише потвърден. (от мобилното чепкам)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , bibi каза:

Имате ли вече мейли ? Аз хем имам съобщение в профила, че е канселиран, хем ме кара пак да вляза за подробности и като вляза пише потвърден. (от мобилното чепкам)

И на мен само в мобилното ми показва, че е отменен, но нито в профила като вляза има нещо, нито в мейла.

Предполагам ще пратят, но най-рано утре.

Връзка към коментар
преди 2 минути , bibi каза:

Имате ли вече мейли ? Аз хем имам съобщение в профила, че е канселиран, хем ме кара пак да вляза за подробности и като вляза пише потвърден. (от мобилното чепкам)

Мейл още не, но те се бавят напоследък. Така беше и с предните резервации, които канселираха - в мобилното приложение излиза отменен, в сайта - потвърден. Трябва да почакаме малко.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Мари Николова каза:

Сигурно сте коментирали,но Франция удължи извънредното  положение до 10 юли.Летище Буве не дава никакви индикации,че ще започне скоро дейност,а Уиз продават билети.На обяд полетите от София от/до там на 20ти и 27ми май, стояха активни, сега са ги махнали.

В момента ми излизат цени от 13 май нататък за Буве-София. Аз мисля това да ми е следващия ход, само да върнат кредитите, че останах с 1 евро налични. Днес ми отмениха и Варна-Ларнака, и Тенерифе-Виена и Виена-Харков. А какво хубаво пътешествие бях намислил 😀

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , oli_mali каза:

В момента ми излизат цени от 13 май нататък за Буве-София. Аз мисля това да ми е следващия ход, само да върнат кредитите, че останах с 1 евро налични. Днес ми отмениха и Варна-Ларнака, и Тенерифе-Виена и Виена-Харков. А какво хубаво пътешествие бях намислил 😀

На 13 София -Буве е сериозна сума :),би донесла доходност дори с Флекс.Все пак е добре да се изчака до края на седмицата,според мен, защото французите в момента нищят кои точно мерки да облекчат от 11 май.Да няма изненади 🙂

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дано след време да не последват сраници с въпрос какво да правя с точките си, тия са ебати гадовете.

Всъщност някой знае ли дали Уиз могат да прекратят едностранно програмата с покупките чрез точки в акаунт, без да са фалирали?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , ДиянаВ каза:

Дано след време да не последват сраници с въпрос какво да правя с точките си, тия са ебати гадовете.

Всъщност някой знае ли дали Уиз могат да прекратят едностранно програмата с покупките чрез точки в акаунт, без да са фалирали?

 

Това би довело да прекратяване на партньорството им с ДСК. Би следвало да прекратят и променят много други политики, които са им основа в рекламата и поддържането на "доброто име" сред клиентите си ...

Не мисля, че въобще биха допуснали да си вкарат такъв автогол, особено сега...нали се борят за пазар.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Този полет Ларнака - Варна май май основно е "запълнен" от Магеланци 😂
И аз от скука реших да заложа два билета - все пак да не се сърди жената, че си кръстосвам сам из Европа :))
Потвърждавам, че в мобилното приложение е канселиран, на десктоп версията няма информация, мейл също нямам.

 

п.с. Честит имен ден на Георги, Георги Матеев и всички останали празнуващи! (вече от минутка даже и на патерица:) )

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Току що получих мейл от Wizz, че ни отменят полета за Барселона на 15.05 и връщането на 31.05.2020г. А иначе в календара ги даваха, че вече летят до там. Пуснах веднага искане за 100% refund - изписа ми за 30 дни, че ще стане.

Когато плащането на билетите е било направено смесено с точки и с кредитна карта, всичките ли пари ми се връщат обратно по картата, също така в това плащане ми е закупено и членство?

 

Връзка към коментар
преди 23 минути , tolysgg каза:

Този полет Ларнака - Варна май май основно е "запълнен" от Магеланци 😂
И аз от скука реших да заложа два билета - все пак да не се сърди жената, че си кръстосвам сам из Европа :))
Потвърждавам, че в мобилното приложение е канселиран, на десктоп версията няма информация, мейл също нямам.

 

п.с. Честит имен ден на Георги, Георги Матеев и всички останали празнуващи! (вече от минутка даже и на патерица:) )

И буквално докато съм писал това - получих мейл за канселиране, а също така го отразиха и в десктопа, дори успяха да ми върнат парите в профила и...установих, че при платени 128,38 евро ми връщат 132,38 евро. Както казах направих "инвестицията" дето се вика от съпричастност към тази тема и хич не искам да издребнявам, но според математиката, която аз познавам съм на "печалба" около 3 % 😂

Аз ли греша? 🙂

Връзка към коментар

Wizz пуснаха мейлите и опциите за възстановяване вече са налични.

 

912452815_WIzz120.jpg.207c7199a443292cfb50c10d5b737035.jpg

Погледнах разписанието от и до Барселона, доста са разчистили полетите.

Хвърлих око и на други дестинации, направили са организирано чистене на полети, независимо дали са обхванати от нови политически новини или не.

Днес им е бил ден за организиране 😄

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.