Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Взимат от най-стария към най-новия и нищо няма да те питат. Продължителността на кредита няма значение в това. Не е умно да се "затапва" дългосрочен кредит с тримесечен, трябва да се следят внимателно. 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 33 минути , stanimir каза:

Взимат от най-стария към най-новия и нищо няма да те питат. Продължителността на кредита няма значение в това. Не е умно да се "затапва" дългосрочен кредит с тримесечен, трябва да се следят внимателно. 

Ако правилно те разбирам:  Например през май очаквам да ми отменят полет,а през юни имам билети закупени  с Флекс, които вероятно аз ще отменя.Добре е билетите с Флекс през юни да ги отменя преди Уиз да отмени тези през май,за да може

при бъдещи покупки да се започне от 90 дневният кредит,а не от двугодишният?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 минути , Мари Николова каза:

Ако правилно те разбирам:  Например през май очаквам да ми отменят полет,а през юни имам билети закупени  с Флекс, които вероятно аз ще отменя.Добре е билетите с Флекс през юни да ги отменя преди Уиз да отмени тези през май,за да може

при бъдещи покупки да се започне от 90 дневният кредит,а не от двугодишният?

А вместо да ги отменяш,не е ли по-добре да ги “инвестираш” в някой случаен полет за след година,където да престояват и когато ти потрябват,отново да ги ползваш ,вместо сега да ги отмениш и да загубиш 24 лв.А и за толкова далечен период възможността самите те да променят полета и да си върнеш на 120% вложеното изобщо не е малка

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , imarev каза:

А вместо да ги отменяш,не е ли по-добре да ги “инвестираш” в някой случаен полет за след година,където да престояват и когато ти потрябват,да отново да ги ползваш ,вместо сега да ги отмениш и да загубиш 24 лв.

Да,така е.В случая просто дадох пример,за да съм сигурна,че правилно разбирам условията с кредита.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Чудя се дали ще пуснат пак тая услуга на 1евро според зависи, колко им е била успешна, но си мисля, че са понамазали въпреки,че бая народ сигурно има канселирани полети с върнати кредити и са завъртяли просто кредита. Много мислих дали да не купя 4 билета за декември, че цените сега са ниски и за тая услуга щях да платя 16лв, а сега излиза 192лв хахах

Връзка към коментар
Галин Маргаритов
преди 3 часа, imarev каза:

А вместо да ги отменяш,не е ли по-добре да ги “инвестираш” в някой случаен полет за след година,където да престояват и когато ти потрябват,отново да ги ползваш ,вместо сега да ги отмениш и да загубиш 24 лв.А и за толкова далечен период възможността самите те да променят полета и да си върнеш на 120% вложеното изобщо не е малка

Това означава ли ,че резервация с флекс може да се променя повече от един път ,услугата не изгаря ли при първа примамя на полета?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Galii каза:

Това означава ли ,че резервация с флекс може да се променя повече от един път ,услугата не изгаря ли при първа примамя на полета?

Може многократно да се променя, не изгаря.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При закупени билети с флекс  и уиз дискаунт  мога ли да добавя още пътници към резервацията ?За тях трябва ли да добавям флекс или мога да им взема обикновен билет?

Връзка към коментар
преди 8 часа, Ivko каза:

Чудя се дали ще пуснат пак тая услуга на 1евро според зависи, колко им е била успешна, но си мисля, че са понамазали въпреки,че бая народ сигурно има канселирани полети с върнати кредити и са завъртяли просто кредита. Много мислих дали да не купя 4 билета за декември, че цените сега са ниски и за тая услуга щях да платя 16лв, а сега излиза 192лв хахах

Зависи дали са събрали достатъчно кеш за тези два дни. Ако не са - ще я пуснат пак 😀

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Някой има ли информация този полет Скопие-Ларнака на 17 Май дали е някакъв евакуационен,че нещо почва да ме притеснява и май ще се изпълни.А го взех да си увелича срока на кредита.......

Връзка към коментар
преди 2 часа, muffytoz каза:

Някой има ли информация този полет Скопие-Ларнака на 17 Май дали е някакъв евакуационен,че нещо почва да ме притеснява и май ще се изпълни.А го взех да си увелича срока на кредита.......

Не го ли взе с Флекс? Аз така правя при инwizzтициите, дори билетът да е от най-евтините. Иначе, мернах една новина, че ЕК препоръчва ЕС да остане затворен за миграция извън съюза поне до 15.06. А и освен това на 13.05 ще обсъждат как да се отварят границите, за да се насърчи туризма. Така че според мен има реален шанс да го отменят този полет. 🙂

Връзка към коментар

Клипче с жените пилоти на Уиз от Централна и Източна Европа.Много готини мацки,не съм допускала,че има толкова жени пилоти,че и толкова млади.Най-силно като бройка е представена Румъния,но и ние си имаме наше момиче( на 1:08) 🙂

 

Not only are they the best pilots but can also put together a video during a worldwide quarantine. Our awesome women pilots from WIZZ's Central and Eastern European bases stand together. During these difficult times we stay strong, we stay united and we can not wait to fly you again.

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Тази оферта с €1 флекс я изпуснах аз, обаче според мен скоро ще я повторят. Мисля че хората бяха насърчени да купуват през този период и вероятно са изкарали някой лев. За съжаление обаче наблюдавам някакво увеличение на цените на сайта им последните 5-6 дни. 

Между другото честита да ни е линията Бургас-Виена. Тва си е 25% ръст на зимния трафик на бургазлиите.

Връзка към коментар

 И от мен един малко тъп въпрос.Понеже за пръв път купувам билети с тарифа WIZZ Plus и включен  WIZZ Flex при това положение мога да отменя полета без да плащам такса за отмяната и ще важат правилата,които Георги Матеев е обяснил по-горе ,нали?Или бъркам нещо?Става въпрос за прословутия полет Скопие-Ларнака...

Връзка към коментар

Търпение де, полетът ти е чак след седмица. 

 

Ще ти удържат само таксата за Wizz Flex  - 24 лв. или 2 лв.  според колкото си платил. 

 

Останалата сума ще си я получиш под форма на кредит с валидност три месеца. 

 

Така и така ги губиш тия 24 лв.  по-добре си избери някой полет далеч във времето за да ти стои кредита там, а когато ти дотрябва винаги може да отмениш и да си го ползваш,  а може и Wizz да сменят нещо та все пак да извадиш късмет. 

 

Ама друг път не прави така, щом не издържаш 😉

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.