Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

А как се подаваше жалба към Уиз? Знам,че имаше мейл,но не мога да го намеря.

Като гледам, ще ни изгорят билетите до Копенхаген,ама поне да им пиша какво мисля по въпроса...😁

Връзка към коментар
преди 25 минути , mamaivy каза:

А как се подаваше жалба към Уиз? Знам,че имаше мейл,но не мога да го намеря.

Като гледам, ще ни изгорят билетите до Копенхаген,ама поне да им пиша какво мисля по въпроса...😁

Аз подадох чрез формата в сайта. От всички мейли,, които имах налични, ми се върна. Писах им по същия повод, но за полет до Германия. Вече седмица няма отговор нито от тях, нито от ГВА.

Връзка към коментар
Преди 1 час, bibi каза:

Аз подадох чрез формата в сайта. От всички мейли,, които имах налични, ми се върна. Писах им по същия повод, но за полет до Германия. Вече седмица няма отговор нито от тях, нито от ГВА.

И аз ще пиша от там. Благодаря.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Ъпдейт за "инвестиралите" в полети от/до BVA на 13.05. Това ми отговориха преди малко от фейсбука на летище Paris Beauvais:

 

2020-05-11.thumb.png.69285287233f75a12c30d0fa67ebebe4.png

 

Летището продължава да твърди, че към момента няма планирани полети. Същевременно Wizz Air още не са отменили билетите на тази дата, но пък кенсъл 3-4 часа преди излитане би било в техен стил, та вероятно ще се чака до последно. Ще видим в крайна сметка дали нямат някой скрит коз в ръкава 🙂

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Аз имам доста сериозна инвестиция за този полет на 13-ти и обмислям да доналея остатъка за 15.05 на Париж-Букурещ.Не е лошо да се има предвид да не се повтори ситуацията с Меминген,където летището отвори само за полетите на УИЗ от София и Варна и то в последния момент.

Така че флекс мисля е задължителен 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дори да отворят летището, не можеш да влезеш в страната, ако нямаш доказателство за постоянно пребиваване. Така че за мен е лудост изобщо да се тръгва.

Друг е въпроса за превъртането ма точките. Аз имам изтичащи през  октомври, но се надявам да пуснат потока след 10 юни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 24 минути , EliDion каза:

Дори да отворят летището, не можеш да влезеш в страната, ако нямаш доказателство за постоянно пребиваване. Така че за мен е лудост изобщо да се тръгва.

Друг е въпроса за превъртането ма точките. Аз имам изтичащи през  октомври, но се надявам да пуснат потока след 10 юни.

Мой приятел вчера сутринта е кацнал в Париж, първоначално са го задържали, но след като проверили, че има постоянен адрес, който е регистрирал преди 3 месеца са го освободили. Нямам информация, с коя авиокомпания и на кое летище са кацнали. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 35 минути , lamerz1912 каза:

Мой приятел вчера сутринта е кацнал в Париж, първоначално са го задържали, но след като проверили, че има постоянен адрес, който е регистрирал преди 3 месеца са го освободили. Нямам информация, с коя авиокомпания и на кое летище са кацнали. 

Именно имал е постоянен адрес(пребиваване).

Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

Ъпдейт за "инвестиралите" в полети от/до BVA на 13.05. Това ми отговориха преди малко от фейсбука на летище Paris Beauvais:

 

2020-05-11.thumb.png.69285287233f75a12c30d0fa67ebebe4.png

 

Летището продължава да твърди, че към момента няма планирани полети. Същевременно Wizz Air още не са отменили билетите на тази дата, но пък кенсъл 3-4 часа преди излитане би било в техен стил, та вероятно ще се чака до последно. Ще видим в крайна сметка дали нямат някой скрит коз в ръкава 🙂

Сайтът на летището междувременно също показва, че е затворено, така че и аз инвестирах в билет.

 

image.png.448ec11cac28194d06d9ab47db8570b2.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , vorbis каза:

Сайтът на летището междувременно също показва, че е затворено, така че и аз инвестирах в билет.

 

image.png.448ec11cac28194d06d9ab47db8570b2.png

За кой полет и коя дата?

Връзка към коментар

Ъпдейт по въпроса с летище Ларнака:

В момента се осъществява полет FB8309 на Bulgaria Air, вероятно полетът е със специален статут или просто определени полети ще летят до там...

Информацията е взета от летище София (сайта).

Връзка към коментар
преди 3 часа, Георги Матеев каза:

Ъпдейт за "инвестиралите" в полети от/до BVA на 13.05. Това ми отговориха преди малко от фейсбука на летище Paris Beauvais:

 

2020-05-11.thumb.png.69285287233f75a12c30d0fa67ebebe4.png

 

Летището продължава да твърди, че към момента няма планирани полети. Същевременно Wizz Air още не са отменили билетите на тази дата, но пък кенсъл 3-4 часа преди излитане би било в техен стил, та вероятно ще се чака до последно. Ще видим в крайна сметка дали нямат някой скрит коз в ръкава 🙂

Франция е удължила до 10.07. извънредното положение. 


https://news.bg/int-politics/makron-izvanrednoto-polozhenie-ostava-do-11-may-da-dokazhem-chovechnostta-si.html?_gl=1*rbyzo4*_ga*YW1wLTFZNEF6Q1JKZTlXb0ZKckxCcnhjclhKa2dVU2VoRHA3alRGRGxyTTdocEhuQXRSSEdXbmlxX3p3UndldF9ZNkE.


https://www.google.com/amp/s/nova.bg/amp/news/view/2020/05/10/287472/%D1%83%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D0%B6%D0%B8%D1%85%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D1%8A%D0%BD%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B2%D1%8A%D0%B2-%D1%84%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B4%D0%BE-10-%D1%8E%D0%BB%D0%B8

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 Да ви попитам за мнение, че въобще не съм наясно как да процедирам. За 19.05 - 26.05 имам закупени двупосочни билети още от декември месец Варна-Виена-Варна без Wizz flex. Как да процедирам, за сега пише че полета ще бъде извършен. Благодаря! 

Връзка към коментар
Галин Маргаритов
На 8.05.2020 г. в 14:14, imarev каза:

А вместо да ги отменяш,не е ли по-добре да ги “инвестираш” в някой случаен полет за след година,където да престояват и когато ти потрябват,отново да ги ползваш ,вместо сега да ги отмениш и да загубиш 24 лв.А и за толкова далечен период възможността самите те да променят полета и да си върнеш на 120% вложеното изобщо не е малка

На 5 май резервирах полет с  услуга Флекс за 23 май , днес 12 май го промених за 19 август Париж - София.

Такааа...

На 20 февруари 2020 резервирах полет за 8 юли ,на 15 юни да речем смятам да го променя ,като си платя 30 евро за човек ,защото тази резервация няма Флекс отново за 19август Париж - София .Въпросът ми е системата ще допусне ли втората резервация с мен на една и съща дата  и ако я допусне коя резервация ще анулира автоматично и ще ми бъдат ли върнати пари ?

Връзка към коментар

Летището на Барселона Т1 вчера в 21 часа.Пълна пустош,единствения пристигащ и заминаващ полет е този на Уиз ер по маршрута София-Барселона-София.Самолета и в двете посоки е бил полупразен, с около 30 човека на борда. Полетът беше осъщестесвен абсолютно навреме. Поздравления за Уиз ер за точността. Трябва да им влезем в положението за отменените полети мисля.

96462362_569060813742670_1065781746361958400_n.jpg

  • Харесвам 5
  • Шок 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Galii каза:

На 5 май резервирах полет с  услуга Флекс за 23 май , днес 12 май го промених за 19 август Париж - София.

Такааа...

На 20 февруари 2020 резервирах полет за 8 юли ,на 15 юни да речем смятам да го променя ,като си платя 30 евро за човек ,защото тази резервация няма Флекс отново за 19август Париж - София .Въпросът ми е системата ще допусне ли втората резервация с мен на една и съща дата  и ако я допусне коя резервация ще анулира автоматично и ще ми бъдат ли върнати пари ?

Според мен за самото правене ще я допусне,но после ще се почне едно ходене по мъките коя да се анулира,по какви критерии и т.н.Този въпрос най-добре към техният колцентър.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

С огромно прискърбие съобщавам на всички заинтересовани "инвеститори", че току-що от разписанието изчезнаха всички полети от/до Париж до 22.05. И двата ми полета SOF-BVA и BVA-SOF на 13.05 вече са отменени и няма да мога да изпълня усърдно планираната програма "Панорамно кацане в Бове + 30 минути във Франция" 🤣

 

Приемат се идеи за следващото кръгче. Апропо, някой направи ли си труда да пише на летището в Скопие? Че тоя полет от Ларнака на 17.05 още седи.

  • Харесвам 4
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 19 минути , Георги Матеев каза:

🤣Апропо, някой направи ли си труда да пише на летището в Скопие? Че тоя полет от Ларнака на 17.05 още седи.

Точно той е разграбен :laugh: След малко мисля да правя регистрация ,въпреки липсата на Александър Велики..

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 5 минути , Hollywood каза:

Точно той е разграбен :laugh: След малко мисля да правя регистрация ,въпреки липсата на Александър Велики..

SKP-LCA излиза "sold out" (разпродаден, ама някой друг път), но за сметка на това LCA-SKP все още е в продажба. Само казвам 🙂

 

P.S. Летището в Скопие отговаря с auto-reply, че са затворени и не очаквам по-детайлен отговор. Сега ще тествам Ларнака какво мисли по въпроса.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 27 минути , Георги Матеев каза:

 

Приемат се идеи за следващото кръгче. Апропо, някой направи ли си труда да пише на летището в Скопие? Че тоя полет от Ларнака на 17.05 още седи.

Тези Ларнака-Лондон и обратно за втората половина на Май,които много упорито продължават да стоят са ми нещо подозрителни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 1 минута , imarev каза:

Тези Ларнака-Лондон и обратно за втората половина на Май,които много упорито продължават да стоят са ми нещо подозрителни.

Точно този полет съм 99% сигурен, че ще го има и не бих заложил на него. Въпреки забраната Aegean почти всеки ден оперира полети от/до Лондон и понякога Манчестър/Бирмингам, а онзи ден дори Bulgaria Air без проблем летя от София до Ларнака и обратно. Най-вероятно Wizz оперират 'специални' полети по този маршрут.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 41 минути , Георги Матеев каза:

С огромно прискърбие съобщавам на всички заинтересовани "инвеститори", че току-що от разписанието изчезнаха всички полети от/до Париж до 22.05. И двата ми полета SOF-BVA и BVA-SOF на 13.05 вече са отменени и няма да мога да изпълня усърдно планираната програма "Панорамно кацане в Бове + 30 минути във Франция" 🤣

 

Приемат се идеи за следващото кръгче. Апропо, някой направи ли си труда да пише на летището в Скопие? Че тоя полет от Ларнака на 17.05 още седи.

На мен си ми стои резервацията Буве-София за 18.05 в профила!Не пише,че е отменен! 😞

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 14 минути , crazyhorse каза:

На мен си ми стои резервацията Буве-София за 18.05 в профила!Не пише,че е отменен! 😞

Както един мъдър човек е казал някога... Търпение! Чакай имейла за отмяна до няколко часа и едва тогава ще има пълно щастие 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.