Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

11 minutes ago, Hollywood said:

Ще може ли въобще да се сяда?! 😄

Не знам къде са набутали още 6 седалки, но може да са жертвали една тоалетна или са сложили седалки с по тънки облегалки. Ще го видим на практика. Самолетът лесно може да се познае по черните рамки на стъклата на пилотската кабина.

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Към момента летището в Ларнака вече има пълна забрана за стандартни полети до 28.05, с опция за още едно удължаване до 09.06.

Е тази опция за удължаването са я оставили за следващ кръг инвестиции. Нека първо да върнат кредита от този рунд.

 

П.С. Според мен Украйна и Русия също трябва да се наблюдават. Полетите до Петербург все повече клонят към 0.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 44 минути , Topfly каза:

Не знам къде са набутали още 6 седалки, но може да са жертвали една тоалетна или са сложили седалки с по тънки облегалки. Ще го видим на практика. Самолетът лесно може да се познае по черните рамки на стъклата на пилотската кабина.

Или да сложат подвижни столчета на изходите!🤣🤣🤣

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 33 минути , crazyhorse каза:

Или да сложат подвижни столчета на изходите!🤣🤣🤣

Или пък още по-тесни между седалките..... :dntknw:

Аз съм малък човек и ми е тясно :dash1: а да не говорим за другите, които са по-големи от мен. 

 

Преди 1 час, Topfly каза:

Ще го видим на практика.

Само здраве да е :smile: и тях ще ги видим що за стока са. 

Пък за тези 6 места повече дано и още една готина стюардеса да има. :rolleyes:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 4 часа, Topfly каза:

Не знам къде са набутали още 6 седалки, но може да са жертвали една тоалетна или са сложили седалки с по тънки облегалки. Ще го видим на практика. Самолетът лесно може да се познае по черните рамки на стъклата на пилотската кабина.

Използват Space Flex на Airbus - на мястото на двете задни тоалетни има един ред, а самите тоалетни са в микро размер и са зад линията на вратата, като дори е останало малко място за "кухня" до тях. Преградата между двете тоалетни е подвижна - може да се обедини за ползване от инвалиди.

Vueling и LATAM ползват такава конфигурация от 5 години. Wizz вероятно ще ползват Space Flex 2. Жална им майка на по-едрите пътници, още по-жална им майка на екипажа...

 

Space-Flex-v2-lavatory-view_.jpg

 

Airbus-Space-Flex-slide.jpg

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 5 часа, adreno каза:

Wizz вероятно ще ползват Space Flex 2. Жална им майка на по-едрите пътници, още по-жална им майка на екипажа...

Space Ex 2  мяза на детска тоалетна. :laugh:

 

преди 11 часа, Topfly каза:

Пристигна първият A320NEO на Wizz air със 186 седалки. 

 

Image may contain: aeroplane

Каква му е регистрацията?

Връзка към коментар
преди 6 часа, adreno каза:

Използват Space Flex на Airbus - на мястото на двете задни тоалетни има един ред, а самите тоалетни са в микро размер и са зад линията на вратата, като дори е останало малко място за "кухня" до тях.

Space-Flex-v2-lavatory-view_.jpg

Airbus-Space-Flex-slide.jpg

И след като придобием 100% яснота на ситуацията виждаме, че особенно радостни ще са стюардите 😀😀

 

B32BA151-A7D0-412A-BF54-3F5C7D0B0BC1.jpeg

 

Ако забелязвате една от седалките за тях е на самата тоалетна 😀😀

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 14 минути , Ivko каза:

Ако забелязвате една от седалките за тях е на самата тоалетна

А можеше и да е НА самата тоалетна. Току що направих предложение за увеличаване на капацитета, като на седалките за стюардите бъдат настанени пътници, а самите стюарди да стоят на тоалетните в самолета, и очаквам съответното възнаграждение за авторско право. :lol:

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , Zaro каза:

очаквам съответното възнаграждение за авторско право.

Бегом до патентното ведомство, преди Варади и О'Лиъри да са го прочели и да пиеш една студена вода! 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , Zaro каза:

А можеше и да е НА самата тоалетна. Току що направих предложение за увеличаване на капацитета, като на седалките за стюардите бъдат настанени пътници, а самите стюарди да стояът на тоалетните в самолета, и очаквам съответното възнаграждение за авторско право. :lol:

И в товарното отделение да сложат хора върху куфарите и чантите.

Връзка към коментар
Георги Матеев
Преди 1 час, Ivko каза:

И след като придобием 100% яснота на ситуацията виждаме, че особенно радостни ще са стюардите 😀😀

 

B32BA151-A7D0-412A-BF54-3F5C7D0B0BC1.jpegАко забелязвате една от седалките за тях е на самата тоалетна 😀😀

  

преди 7 часа, adreno каза:

Използват Space Flex на Airbus - на мястото на двете задни тоалетни има един ред, а самите тоалетни са в микро размер и са зад линията на вратата, като дори е останало малко място за "кухня" до тях. Преградата между двете тоалетни е подвижна - може да се обедини за ползване от инвалиди.

Vueling и LATAM ползват такава конфигурация от 5 години. Wizz вероятно ще ползват Space Flex 2. Жална им майка на по-едрите пътници, още по-жална им майка на екипажа...Space-Flex-v2-lavatory-view_.jpg

Airbus-Space-Flex-slide.jpg

Няколко пъти съм попадал на такъв самолет - предполагам с модификация Space-Flex v2, тъй като лявата тоалетна беше видимо по-малка от другата.

 

"Микро" е доста ларж описание и дори не започва да загатва колко тясно е всъщност. Във въпросната тоалетна влизането чисто физически беше доста трудно, а след като се намърдаш вътре разполагаш с не повече от буквално няколко сантиметра пространство. Ще трябва да почвам диета 🙂

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , Георги Матеев каза:

  

"Микро" е доста ларж описание и дори не започва да загатва колко тясно е всъщност. Във въпросната тоалетна влизането чисто физически беше доста трудно, а след като се намърдаш вътре разполагаш с не повече от буквално няколко сантиметра пространство. Ще трябва да почвам диета 🙂

Е затова, ако искаш да ползваш по-голямата - плащаш.  Ако не - в малката.

 

И да не сме съвсем не по темата, УИЗ продължават с подаръците да си опресним кредитите с тая Ларнака.

Връзка към коментар
Георги Матеев
Преди 1 час, kakadu каза:

Е затова, ако искаш да ползваш по-голямата - плащаш.  Ако не - в малката.

 

И да не сме съвсем не по темата, УИЗ продължават с подаръците да си опресним кредитите с тая Ларнака.

Не приемаха кредитни карти и не се класирах за голямата 😞

 

Иначе половината форума чака на тая Ларнака 🙂

Връзка към коментар
преди 55 минути , Георги Матеев каза:

 

"Микро" е доста ларж описание и дори не започва да загатва колко тясно е всъщност. Във въпросната тоалетна влизането чисто физически беше доста трудно, а след като се намърдаш вътре разполагаш с не повече от буквално няколко сантиметра пространство. Ще трябва да почвам диета 🙂

 

преди 40 минути , kakadu каза:

Е затова, ако искаш да ползваш по-голямата - плащаш.  Ако не - в малката.

 

 

преди 32 минути , T.E.Lawrence каза:

Следваща стъпка да има магнитна лента на тоалетната хартия и да плащаш в момента на ползване.

От цялата работа д-р Емилова ще направи оборот,защото е въпрос на чест за един магеланец да не дава пари за излишни екстри.😜Даже може да включи нова здравословна програма - лечебно гладуване с минимално количество приети течности,да сме тренирани.

Ако масово се запишем,може да договорим и отстъпка🤣

 

#азколкомогадаизкарамбезтоалетнауизнемогатдалетят

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Ей, тези безсрочните кредити много ги изяждат...чаках седмица да възстановят кредити върху полети на стойност 241лв., накрая получих 125 евро, което е 246 лв. 😂

Както и да правя разбивката, не излиза сметката...билетите са 2х26лв и летищните такси са 64лв общо., другото е приорити и не го смятам...Ама сметката ми излзиа да сложат кредит върху 116лв.= 59евро. Та 20% върху 59евро са 11 евро приблизително...

Не че нещо, ама си смятат както си искат 😄

Кредитите изтичат "никога", явно са взели такса за безсрочните 😄

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 48 минути , Мари Николова каза:

#азколкомогадаизкарамбезтоалетнауизнемогатдалетят

Кажи го отново когато Wizz пуснат лонг-хоула от Абу Даби 🙂

 

Обаче и на това имам решение - памперси за възрастни! Даже може с магеланско лого, ще подам идеята на ръководството :grin:

  • Браво 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 17 минути , Георги Матеев каза:

Кажи го отново когато Wizz пуснат лонг-хоула от Абу Даби 🙂

 

Обаче и на това имам решение - памперси за възрастни! Даже може с магеланско лого, ще подам идеята на ръководството :grin:

Както е тръгнало, ще предложиш ли и маски с логото.  Хайде без W6 до Абу Даби , или само с първите им салони, които май не са останали. 😄

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Малко off topic: някой да има отговор от ГВА на пуснат мейл-жалба по повод поведението на Уизз ? Изобщо в какви срокове отговарят. Писала съм им на 06.05 на този мейл: caa@caa.bg Към момента не ме отразяват.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.