Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Да попитам това с Приоритито и възможността за втори салонен багаж работи ли, че на самата бордна карта не се отразява, а ми е важно, че да не се разправяме на летището

Връзка към коментар

Да попитам това с Приоритито и възможността за втори салонен багаж работи ли, че на самата бордна карта не се отразява, а ми е важно, че да не се разправяме на летището

Работи.

Проверено многократно.

Връзка към коментар

Работи. Пише Priority на бординг паса. Използвала съм го само за багажа. Но е за всички пътници и ако е двупосочен - и в двете посоки. Не можеш само за себе си да купиш.

Връзка към коментар

Малмьо се спира окончателно а полета от Будапеща ще се поеме от наша машина. Интересно тези канят ли се да пускат нещо ново, все пак ще се базира тук един 321, само дано не е за сметка на друга машина базирана тук.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Малмьо се спира окончателно а полета от Будапеща ще се поеме от наша машина. Интересно тези канят ли се да пускат нещо ново, все пак ще се базира тук един 321, само дано не е за сметка на друга машина базирана тук.

Може би един от софийските А320 ще отиде във Варна? Според мене във Варна ще направят както миналата година като пуснаха от София Нюрнберг - уж трявбваше да е от ноември, пък после го стартираха още от лятото.

 

Това инфо за Малмьо официално ли е вече. Аз все още никакъв мейл не съм получил да ми кажат какво ще става с полетите, които съм резервирал. Знам, че има полети до Копенхаген, но датите са такива, че част от моите хора няма как вземат отпуск точно тогава. Затова резервирахме за Малмьо, че по великден и петък и понеделник са почивни дни и нямаше да се налага да взимаме отпуски. И добре, че не се юрнах да резервирам и нощувки и други билети предварително.

 

Звънях днес на УИЗ на неимпулсния им телефон, а после дори се прежалих две-три минути да чакам и на импулсния да ми свири песнички, но никой не ми вдигна. Колко време е нормално да чакам да ми пратят мейл? Или директно да попълвам формата за оплаквания в сайта им?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това инфо за Малмьо официално ли е вече. Аз все още никакъв мейл не съм получил да ми кажат какво ще става с полетите, които съм резервирал. Знам, че има полети до Копенхаген, но датите са такива, че част от моите хора няма как вземат отпуск точно тогава. Затова резервирахме за Малмьо, че по великден и петък и понеделник са почивни дни и нямаше да се налага да взимаме отпуски. И добре, че не се юрнах да резервирам и нощувки и други билети предварително.

 

Звънях днес на УИЗ на неимпулсния им телефон, а после дори се прежалих две-три минути да чакам и на импулсния да ми свири песнички, но никой не ми вдигна. Колко време е нормално да чакам да ми пратят мейл? Или директно да попълвам формата за оплаквания в сайта им?

В сайта им Малмьо го няма като дестинация от София...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Звънях днес на УИЗ на неимпулсния им телефон, а после дори се прежалих две-три минути да чакам и на импулсния да ми свири песнички, но никой не ми вдигна. Колко време е нормално да чакам да ми пратят мейл? Или директно да попълвам формата за оплаквания в сайта им?

Щом нямате нищо на e-mail попълнете формата им за оплакване.

Аз също не виждам възможност Малмьо от София нито на новия или стария им сайт

Връзка към коментар

Здравейте, днес за първи път платих по банков път. Моля да ми кажете дали всичко съм направил както трябва.
1. Получих IBAN на WIZZair по мейл.
2. През transferwise пратих парите на IBAN-а и в коментар сложих 6цифрения резервационен код.

3. Направих плащане към transferwise.

4. Сега трябва ли да уведомя wizzair, че съм задвижил плащането? Да не се окаже, че след тези 24 часа ще ми кенселират полета?

 

Благодаря предварително

Връзка към коментар

Здравейте, днес за първи път платих по банков път. Моля да ми кажете дали всичко съм направил както трябва.

1. Получих IBAN на WIZZair по мейл.

2. През transferwise пратих парите на IBAN-а и в коментар сложих 6цифрения резервационен код.

3. Направих плащане към transferwise.

4. Сега трябва ли да уведомя wizzair, че съм задвижил плащането? Да не се окаже, че след тези 24 часа ще ми кенселират полета?

 

Благодаря предварително

 

Не, нищо повече не трябва да правиш, това е. До ден-два ще получиш потвърждение. 

 

В сряда ще пътуваме за Болоня, всичко наред ли е на летището?Да очаквам ли закъснения?

Полетът е къде 6 сутринта. :(

 

С оглед на това, че Раян се местят след два дни на Т2, ще е доста по-добре на летището. Все пак опашка ставаше рано сутрин и когато беше само Уиз, така че все пак отиди по-раничко. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Малмьо вече съвсем изчезна като възможна дестинация от София. Не просто показва, че няма полети за съответните дати, но вече и от падащото меню не може да се избере, като се зададе тръгване от София :(

Сестра ми се върна на 6 или 7 януари с полет на Уиз от Малмьо. Съобщили са, че това е последния полет. Причината е, че почти всички, които са летели до Малмьо са били за Копенхаген, и след като пуснаха полет до Копенхаген, Малмьо отпада.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Полетите от Варна до Дортмунд от 3 седмично ще бъдат намалени на 2. Не би трябвало машина базирана в София да замине за базата във Варна. Самите те казаха, че няма да стане така. Всъщност скоро дойде седмата машина за база София, но както виждаме няма нови дестинации или увеличаване на честоти. По - скоро тя прави сутрешна ротация до Лондон и оттам лети цял ден и се прибира с късния полет от Лондон. Усеща се как се чудят какво да правят...

Връзка към коментар

И къде е 7-мия самолет в София, като самолетите са точно 6? Измислен ПР е това...

Реално отваряне на база значи точно базиране на самолет, дори интервюта имат във Варна и търсят 36 души стюарди. 

 

 

 

Wizz Air открива база във Варна на 21 юли 2017 година, съобщи корпоративния директор на компанията. Новата база е 27-ма за авиокомпанията и ще разполага с един нов самолет Airbus A320 на летище Варна.

 

Но, че не знаят какво да правят е факт. Личи им колко са насметени.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Една машина нощува на Лондон, сега не знам точно какви са им ротациите и какви схеми правят, но машината е с български екипаж... Нещо им се объркаха сметките, сега ми е интересно какво ще правят с А321. То май цели 3 бройки трябва да има тук, но явно ще сменян 320 с 321. Аз си мисля, че може да пуснат още 4 - 5 нови дестинации.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Току що Уиз-а ми вдигнаха нервите, обяснявам защо: При резервация с УИЗ ГО, където има определени  опции включени в пакетната цена, вече доволен си правя плащането, като стойност ми излиза сумата на пакетната услуга, но получавам мейл и смс с коренно различна сума. Веднага ми дойде на ум, че тези хубавци са ми калкулирали всяка услуга като отделна, а не базова за пакетната УИЗ ГО. Веднага последва разговор на импулсния телефон, при което Супервайзор решава, че те нямали какво да направят в случая и си ме насочиха към форма за оплакване през сайта....тоест кауза пердута.

 

а на 100% съм сигурен, че бях избрал УИЗ ГО и през цялото време не се начисляваше нищо, сума за плащане за УИЗ ГО и накрая..... :angry:

Връзка към коментар

При мен все още не е активно, дори и след няколко обаждания на импулсния им телефон ( :)които струват колкото билета ми до Милано с друга АК). От кол центъра ме накараха да им пратя скрийншот на мейл, за да потвърдя получаването, след което трябваше да звънна пак. Мацката уж трябваше да го провери и да ми го активира ръчно, изчаквайки разговора прекъсна. При следващото обаждане един момък нервно ми обясни че трябва да си подам клейм през формата им през сайта, който ще бъде разгледам в максимален 30-дневен срок.

Нямам обратна връзка от тях по оплакването, като членството още не е активно.

п.с Като си вляза в профила в подполе WDC там ли е посочено вида на членството и датата, на която из

Вероятно не на място питам,но каква ли е причината да не получавам потвърждение за купения билет на мейла ми,при положение,че в акаунта ми в wizzair.com имам код за потвърждение и пр.?

Три мейла им писах.Досега/два дни/ ни вест,ни кост! :)

Редактирано от Georgie
Връзка към коментар

Може би един от софийските А320 ще отиде във Варна? Според мене във Варна ще направят както миналата година като пуснаха от София Нюрнберг - уж трявбваше да е от ноември, пък после го стартираха още от лятото.

 

Това инфо за Малмьо официално ли е вече. Аз все още никакъв мейл не съм получил да ми кажат какво ще става с полетите, които съм резервирал. Знам, че има полети до Копенхаген, но датите са такива, че част от моите хора няма как вземат отпуск точно тогава. Затова резервирахме за Малмьо, че по великден и петък и понеделник са почивни дни и нямаше да се налага да взимаме отпуски. И добре, че не се юрнах да резервирам и нощувки и други билети предварително.

 

Звънях днес на УИЗ на неимпулсния им телефон, а после дори се прежалих две-три минути да чакам и на импулсния да ми свири песнички, но никой не ми вдигна. Колко време е нормално да чакам да ми пратят мейл? Или директно да попълвам формата за оплаквания в сайта им?

И аз това се питам:колко време е нормално /за тях/ да чакам отговор на мейла ми .Не са ми пратили потвърждение на пощата за покупката на билет. 

Връзка към коментар

Проверявайте си и спам фолдера на пощата.

Ако имате код на резервация и излиза в профила, няма никакво значение дали имате мейл.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Проверявайте си и спам фолдера на пощата.

Ако имате код на резервация и излиза в профила, няма никакво значение дали имате мейл.

Много често потвържденията от Wizz ги получавам в спама. :)

Връзка към коментар

След толкова години еднообразие, хората пробват Райън дори само за цвят по същите дестинации. Уиз май не бяха готови точно за това.

И заради багажа, това не е за подценяване. Но таргета на двете компании наистина е различен, и по познатите ми го забелязвам.
Връзка към коментар

И заради багажа, това не е за подценяване. Но таргета на двете компании наистина е различен, и по познатите ми го забелязвам.

 

Таргетът започва много сериозно да се омешва...

 

Например Англия. Ryanair са на Станстед - една ръка разстояние от Източен Лондон, където присъстието на емиграция е най-сериозно => разходът за транспорт е най-малък => при равни други условия Ryanair ще бъде предпочетена като авиокомпания. Да не говорим, че Luton airport изравни цените си с тези на Gatwick, при положение че не предлага нищичко повече, освен огромни задръствания.

 

И още. При 100 000 българи в Кралството и всичките им роднини (да не зачеквам Германия, Испания и т.н.) - да не се заблуждаваме, но това е огромен платежоспособен пазар. Нито един бизнес играч не би си позволил да игнорира или говори с пренебрежение за този сегмент :) 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.