Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 3 часа, Георги Матеев каза:

 Във въпросната тоалетна влизането чисто физически беше доста трудно, а след като се намърдаш вътре разполагаш с не повече от буквално няколко сантиметра пространство. Ще трябва да почвам диета 🙂

 Или просто ще се влиза със предварително свалени гащи 😄😄 и с лице или гръб зависи по каква нужда влизаш 🙄😷

 

п.с. А така като купувате билети и после ги канселират кредита колко време е валиден,че аз имам един върнат, който е безсрочен и ако тръгна да купувам билети ще го разваля и ще ми върнат срочен, а кога ще се купуват билети не е ясно

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 20 минути , bibi каза:

Малко off topic: някой да има отговор от ГВА на пуснат мейл-жалба по повод поведението на Уизз ? Изобщо в какви срокове отговарят. Писала съм им на 06.05 на този мейл: caa@caa.bg Към момента не ме отразяват.

При нормални обстоятелства, винаги са ми отговаряли в рамките на деня или на следващият,ако не с конкретен отговор, то поне с нотификация,че ще разгледат жалбата ми.Сега, явно са претрупани.И аз им писах в понеделник,отговор никакъв.

Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Обаче и на това имам решение - памперси за възрастни! Даже може с магеланско лого, ще подам идеята на ръководството 

Харесва ми, директен, агресивен маркетинг и то на тяхна територия.Може да го направим още по-нагло, като продаваме памперси на останалите пътници 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
На 6.05.2020 г. в 19:42, lio каза:

 

Не мисля, че изпращат потвърждения на мейл след разговор с тях. По-скоро сега ще следим за това, което сме се разбрали с тях. Не мисля, че ще има проблем, разговорите се записват и за всяко действие по акаунтите има история, винаги могат да проверят какво е станало.

всичко ще е наред 🙂

Докладвам - на 09.05.2020 получих кредитно известие за сумата , и вчера 12.05.2020г. - парите бяха в сметката ми 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 31 минути , lio каза:

Скопие - Ларнака бяха кенсалирани в двете посоки току що. Спрени са в продажба до 31-ви май 🙂

Добре де, бива ли такова нещо! Уиз вече за 12-и (може би дори 14-и, вече не ги броя) път провалят плановете ми. Тъкмо мислех да изкарам една хубава карантина в Кипър и после да се метна в центъра на вселената - Скопие - за още ценни културни експириънси, но не би!

 

Пускам сълза, избърсвам я и продължавам с търсенето на нова интересна дестинация 🙂

 

П.С. Честно ви казвам - отдавна не съм се забавлявал така, както с тая Уиз игра на котка и мишка 🤓

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
В момента, Георги Матеев каза:

Добре де, бива ли такова нещо! Уиз вече за 12-и (може би дори 14-и, вече не ги броя) път провалят плановете ми. Тъкмо мислех да изкарам една хубава 14 дневна карантина в Кипър и после да се метна в центъра на вселената - Скопие - за още ценни културни експириънси, но не би!

 

Пускам сълза, избърсвам я и продължавам с търсенето на нова интересна дестинация 🙂

Аз вече заложих на Виена - Киев за следващия уикенд 😉

Връзка към коментар

Аз преди 20мин ги разглеждах и се чудех за коя дата да взема за Скопие-Ларнака ама си викам айде вече нали имаш взети за 17 Май недей рискува...и виж каква стана тя 🙂 Изтървах още малко лесни бонуси 🙂

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 4 минути , jorrro каза:

Аз вече заложих на Виена - Киев за следващия уикенд 😉

Ти пък си б*си комерса с тоя свръх очевиден маршрут, дето ще падне до няколко дни 🤣 Дай нещо по-ъндърграунд хаха

  • Смея се 2
Връзка към коментар

От апликацията ми дава, че е канселиран полета Ларнака-Скопие придружено  с извинения, но нещо не сработва бутонът с опциите, а през лаптопа си седи потвърден..нещо се е бъгнало 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Alexander каза:

От апликацията ми дава, че е канселиран полета Ларнака-Скопие придружено  с извинения, но нещо не сработва бутонът с опциите, а през лаптопа си седи потвърден..нещо се е бъгнало 

Винаги е така, чакаме 🙂

Връзка към коментар
преди 8 минути , Георги Матеев каза:

Ти пък си б*си комерса с тоя свръх очевиден маршрут, дето ще падне до няколко дни 🤣 Дай нещо по-ъндърграунд хаха

Да залагаме ли на сигурно 😄

Връзка към коментар
Георги Матеев

Скъпи съинвеститори, съобщавам ви интересната новина, че летище Рига официално е затворено за полети до 9 Юни включително.

 

https://www.riga-airport.com/press-room-2/news-2/due-to-covid-19-all-scheduled-international-passenger-flights-to-and-from-riga-airport-will-be-suspended-from-march-17/en

 

Внимание върху информацията ми обърна една магеланка, която засега запазва анонимност, но благодарим. Успех на всички 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 7 минути , Георги Матеев каза:

Скъпи съинвеститори, съобщавам ви интересната новина, че летище Рига официално е затворени за полети до 9 Юни включително.

 

https://www.riga-airport.com/press-room-2/news-2/due-to-covid-19-all-scheduled-international-passenger-flights-to-and-from-riga-airport-will-be-suspended-from-march-17/en

 

Внимание върху информацията ми обърна една магеланка, която засега запазва анонимност, но благодарим. Успех на всички 🙂

 

Рига - Киев изглежда топ дестинация 😄

Връзка към коментар
преди 19 минути , Георги Матеев каза:

Ти пък си б*си комерса с тоя свръх очевиден маршрут, дето ще падне до няколко дни 🤣 Дай нещо по-ъндърграунд хаха

Ако имаш нужда от напрежение и силна емоция докрай,хвърли едно око на полетите Базел-Скопие.Хем Базел не е съвсем затворено,хем почти всички полети до там са отменени.

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 22 минути , Alexander каза:

От апликацията ми дава, че е канселиран полета Ларнака-Скопие придружено  с извинения, но нещо не сработва бутонът с опциите, а през лаптопа си седи потвърден..нещо се е бъгнало 

Аз вече заявих!Чакам да ги върнат!

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Занимаващите се с  инWIZZтиции  магеланци, внимавайте да не се пристрастите към залаганията твърде много, защото  в един момент  инWIZZтицията ще спре, но  някои от пристрастените няма да могат да спрат със залаганията.

  • Смея се 3
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 4 минути , Мари Николова каза:

Ако имаш нужда от напрежение и силна емоция докрай,хвърли едно око на полетите Базел-Скопие.Хем Базел не е съвсем затворено,хем почти всички полети до там са отменени.

С цел диверсификация на инвестиционния портфейл може да взема и 1 билет Базел-Скопие. Тъкмо малко напрежение да има 🙂

 

В момента, epetkov каза:

Занимаващите се с  инWIZZтиции  магеланци, внимавайте да не се пристрастите към залаганията твърде много, защото  в един момент  инWIZZтицията ще спре, но  някои от пристрастените няма да могат да спрат със залаганията.

Те хората за това са измислили Флекс-а... рискът с него е минимален на практика. Иначе принципно си прав 🙂

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.