Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

В момента, Alexander каза:

Върнаха го за 1-2 минути, даже вече купих Рига-Киев

 

Стратегически може да се купува Виена-Киев на същата цена е на по-ранна дата с флекс. Така, ако не го отменят се мести към Рига-Киев. Или пък, ако отменят първо Виена-Киев, реинвестиция на кредита към Рига. 😄

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , lio каза:

Стратегически може да се купува Виена-Киев на същата цена е на по-ранна дата с флекс.

Да, 3 дни по-рано е, но официално към момента Украйна е затворена до 22-ри май, затова полетите са заложени от 23-ти. Въпреки че и аз си мисля, че там ще има удължаване на рестрикциите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , oli_mali каза:

Да, 3 дни по-рано е, но официално към момента Украйна е затворена до 22-ри май, затова полетите са заложени от 23-ти. Въпреки че и аз си мисля, че там ще има удължаване на рестрикциите.

 

Освен това като е с Флекс не те бърка, само ще мигрираш полета към друга "инвестиция" 🙂

Връзка към коментар
преди 2 минути , lio каза:

 

Освен това като е с Флекс не те бърка, само ще мигрираш полета към друга "инвестиция" 🙂

Ако отменят полет с Флекс,пак ли ти връщат 120%,че нещо не ми е много ясно?И запазва ли се флекса?

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 4 минути , crazyhorse каза:

Ако отменят полет с Флекс,пак ли ти връщат 120%,че нещо не ми е много ясно?И запазва ли се флекса?

Прочети горе последното от 'препоръчаните' мнения, обяснил съм го подробно.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Георги Матеев каза:

Прочети горе последното от 'препоръчаните' мнения, обяснил съм го подробно.

Благодаря!

преди 41 минути , Alexander каза:

Рига-Киев са по 30 евро, ще ударя след като се появи кредита, тъкмо го заявих.

Рига-Киев или Киев-Рига?

Връзка към коментар
преди 13 часа, adreno каза:

Преградата между двете тоалетни е подвижна - може да се обедини

Мечтата на феновете на Mile High Club... 😎

преди 5 часа, Георги Матеев каза:

Кажи го отново когато Wizz пуснат лонг-хоула от Абу Даби

Не влизам в самолетна тоалетна, какъвто и ще да е холуът... След като и на WDH-DOH минах без, значи мога на всякаква дистанция! 🙂

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , chandni каза:

Не влизам в самолетна тоалетна, какъвто и ще да холуът... След като и на WDH-DOH минах без, значи мога на всякаква дистанция! 🙂

Same here :yes: - сигурно се брои на пръстите на едната ръка колко пъти съм ползвал самолетна тоалетна :wacko:.  И първия път беше повече с научна цел - просто да видя какво представлява ... :grin:
Струва ми се, че даже Рим-Сеул го изкарах без да навестявам WC-то. :yes:  

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , EliDion каза:

виена -киев за 28-ми как ви се струва.

Виена - Киев има на 23, по-добре по-ранна.

Иначе може да се залага и на Рига - Киев, там май е по-голяма сигурност с това перманентно затворено летище на Рига.

 

Но при всички положения по-сигурно от добавяне на Флекс - няма.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 40 минути , Фичо каза:

Same here :yes: - сигурно се брои на пръстите на едната ръка колко пъти съм ползвал самолетна тоалетна :wacko:.  И първия път беше повече с научна цел - просто да видя какво представлява ... :grin:
 

Аз от 326 полета съм ходил веднъж на полета Лутън-Исландия.Преди това си бях купил 1,5 литра шише вода и ми се свидише да хвърля останалото и го изпих.Бях до прозореца,а до мен двойка японци,че ги дигнах.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Благодарение на всички вас (особено с висока степен "тежест" уважаемият г-н Матеев) от вложените някога 340 лв. сега в профилът си имам 517 😂

Честно казано никога в живота си на хазарт не съм печелил подобна сума 🙂 (може би защото не залагам)...

Естествено, че гледам тук-там да си сверявам и аз часовника с "външни" информационни източници за да не залагам съвсем на сляпо.

Продължаваме напред - с малки суми, но редовно 😁.

 

п.с. Има ли нещо притеснително в самолетните тоалетни? 🙂

Аз може заради опита, придобит в казармените години не мога да се стресирам от нито една самолетна тоалетна на планетата 😀

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 17 минути , tolysgg каза:

Благодарение на всички вас (особено с висока степен "тежест" уважаемият г-н Матеев) от вложените някога 340 лв. сега в профилът си имам 517 😂

Честно казано никога в живота си на хазарт не съм печелил подобна сума 🙂 (може би защото не залагам)...

Естествено, че гледам тук-там да си сверявам и аз часовника с "външни" информационни източници за да не залагам съвсем на сляпо.

Продължаваме напред - с малки суми, но редовно 😁.

 

п.с. Има ли нещо притеснително в самолетните тоалетни? 🙂

Аз може заради опита, придобит в казармените години не мога да се стресирам от нито една самолетна тоалетна на планетата 😀

 

Само да не променят нещо по програмата - 2 точки за 1. :laugh:

  • Смея се 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

На кеф съм и споделям ценна 'инвеститорска' находка.

 

FMM-CLJ 15.05 (Memmingen - Cluj-Napoca)

 

Почти всички полети по това направление през последния месец са били отменяни (unknown = cancelled).
 

Същевременно този полет го няма заложен нито на сайта на FMM нито на сайта на CLJ.

 

Като за капак нотам-а на CLJ от тази сутрин казва, че летището временно ограничава работното си време до 19:00 часа, а този полет каца в 22:50. Пък за разрешение за извънработно кацане искат 48-часово предизвестие, което Wizz почти със сигурност вече няма как да дадат за полет след 2 дни.

 

Мисля, че това е 99%-ов кенсъл, а Уиз просто още не са се усетили да ъпдейтнат (пак казвам, нотам бележката е едва от тази сутрин).

 

Разбира се, взимайте с Flex. Който спечели - да се похвали после 🙂

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 23 минути , Георги Матеев каза:

На кеф съм и споделям ценна 'инвеститорска' находка.

 

FMM-CLJ 15.05 (Memmingen - Cluj-Napoca)

 

Почти всички полети по това направление през последния месец са били отменяни (unknown = cancelled).
 

Същевременно този полет го няма заложен нито на сайта на FMM нито на сайта на CLJ.

 

Като за капак нотам-а на CLJ от тази сутрин казва, че летището временно ограничава работното си време до 19:00 часа, а този полет каца в 22:50. Пък за разрешение за извънработно кацане се иска 48-часово предизвестие, което Wizz почти със сигурност вече няма как да дадат.

 

Мисля, че това е 99%-ов кенсъл, а Уиз просто още не са се усетили да ъпдейтнат (пак казвам, бележката е едва от тази сутрин).

 

Разбира се, взимайте с Flex. Който спечели - да се похвали после 🙂

Ех, Жоро, целия кредит го изхарчих 10-ина минути преди да постнеш този коментар. А свежи пари не ми се инвестират, че така както е тръгнало Уиз ще ги фалираме с тези 20% бонуси. 😀 

Връзка към коментар
преди 20 минути , Георги Матеев каза:

На кеф съм и споделям ценна 'инвеститорска' находка.

 

FMM-CLJ 15.05 (Memmingen - Cluj-Napoca)

Какво благородство! Браво, Матеев! Много хора за такива креативни съвети биха си поискали(потърсили) %. Каква безкористност! Жалко, че малцина са такива в днешно време по българските земи!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , epetkov каза:

Какво благородство! Браво, Матеев! Много хора за такива креативни съвети биха си поискали(потърсили) %. Каква безкористност. Жалко, че малцина са такива в днешно време по българските земи.

Някои го черпят с бира и картофки! Наздраве, Жоро! 🍻

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , Георги Матеев каза:

На кеф съм и споделям ценна 'инвеститорска' находка.

 

FMM-CLJ 15.05 (Memmingen - Cluj-Napoca)

 

Почти всички полети по това направление през последния месец са били отменяни (unknown = cancelled).
 

Същевременно този полет го няма заложен нито на сайта на FMM нито на сайта на CLJ.

 

Като за капак нотам-а на CLJ от тази сутрин казва, че летището временно ограничава работното си време до 19:00 часа, а този полет каца в 22:50. Пък за разрешение за извънработно кацане искат 48-часово предизвестие, което Wizz почти със сигурност вече няма как да дадат за полет след 2 дни.

 

Мисля, че това е 99%-ов кенсъл, а Уиз просто още не са се усетили да ъпдейтнат (пак казвам, нотам бележката е едва от тази сутрин).

 

Разбира се, взимайте с Flex. Който спечели - да се похвали после 🙂

 

Вече сме аут 😄

Selected fare sold out during the booking. Please restart your search!

Връзка към коментар

През приложението все още излиза, пък и хубава цена стана - 120 евро без дискаунт. Аз се качих и на Базел-Клуж на 16-ти май, който също е канселиран редовно напоследък (там е за авантюристи 🙂 ).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.