Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Гледам полети София Франкфурт Хан и ми прави впечатление, че след 20 май няма полети за там. Това нещо временно ли е или спират да летят до това летище?

Спират полетите до Кьолн и Хаан и почват да летят вместо това до международното летище на Франкфурт.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Може да е коментирано,но съм пропуснал.Въпроса ми е - няма ли да има полети за Братислава от ноември нататък?

Мисля, че WIZZ още не са си обявили зимното разписание от Братислава. Няма ги полетите, които се изпълняват от базирания там самолет. Налични са да речем тези от Варшава и Клуж, които се изпълняват от съответните бази, а не от базата в Братислава. А полетите Братислава-София няма да се изпълняват от самолет, базиран у нас.

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ми аз пак с въпрос. Има промяна в часовете на излитане с 10 мин, но в профила ми има съобщение за потвърждаване на часовете или промяна/връщане на парите. Та веднага ме зачовърка следната мисъл, мога ли да си сменя безплатно датите на полетите? Например да се преместя седмица по - рано или по - късно?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ми аз пак с въпрос. Има промяна в часовете на излитане с 10 мин, но в профила ми има съобщение за потвърждаване на часовете или промяна/връщане на парите. Та веднага ме зачовърка следната мисъл, мога ли да си сменя безплатно датите на полетите? Например да се преместя седмица по - рано или по - късно?

Да. Безплатно. Аз съм се обаждала на тел.номер в София.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

А можеш да изискаш отмяна на резервацията с връщане на парите по УИЗ сметката с 20% отгоре. Тези пари няма да дойдат веднага по сметката ти, но ще дойдат. И, ако междувременно има някои дати, с по-изгодна цена сега, отколкото като си направил резервацията, резервираш отново. И си на плюс от цялата промяна.

Тази схема я беше обяснил Георги Матеев по-назад в темата - на 64-та страница.

Само не се обаждай на импулсния телефон, за да не се овътряш. Звъниш им на безплатния телефон, докато ти отговорят (02 4928367)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

преди малко ми дойде това на имейла

Нов маршрут: София – Братислава за €2,99, нашата най-ниска цена в историята!

 

Започвайки от 30 юни, ще летим между София и Братислава!

 

С радост ви съобщаваме, че билетите за новия маршрут вече са в продажба, като най-ниските ни цени в историята започват от едва €2,99*!

 

Ще се качите ли с над над облаците? Не пропускайте шанса да се възползвате от най-добрите предложения на WIZZ в историята и резервирайте билетите си сега на wizzair.com!

 

* Еднопосочен билет, включващ данъци, административни и други задължителни такси и малка кабинна чанта (макс: 42 x 32 x 25 см). Големите кабинни багажи и всеки брой чекиран багаж подлежат на допълнителни такси. Цената важи само за резервации, направени на wizzair.com и чрез мобилното приложение на WIZZ или чрез нашия кол център. Броят на местата на посочените цени е ограничен

Редактирано от antea
Връзка към коментар

набързо погледнах какво предлагат за Братислава, никакво подобие на 2,99 EUR, да не кажа, че всъщност май са си височки тарифите като за Братислава; не че нещо, ама напоследък ми се струва, че доста послъгват...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не съм много запознат, но мисля, че при такива лъжливи реклами могат да ги одрусат със солидна глоба ако някой се оплаче.

Спомням си преди 2-3 години мисля, че ИКЕА го отнесе защото не бяха свалили билборд, показващ промоционална цена на продукт, който не е наличен. Цък.

 

П.С. Сигурно Wizz са го избегнали това с пускането на 2-3 места по 2,99 EUR, които са се изкупили веднага и *звездичката влиза в сила.

 

Броят на местата на посочените цени е ограничен

 

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много са завишили цените розовите до варна или нещо са се разбрали :lol: Има рибка :biggrin:

 

post-248-0-25706300-1490365376_thumb.png

 

 

Цени на България ер с няколко полета дневно.

 

post-248-0-73395000-1490365391_thumb.png

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

преди малко ми дойде това на имейла

Нов маршрут: София – Братислава за €2,99, нашата най-ниска цена в историята!

 

Започвайки от 30 юни, ще летим между София и Братислава!

 

С радост ви съобщаваме, че билетите за новия маршрут вече са в продажба, като най-ниските ни цени в историята започват от едва €2,99*!

 

Аз също получих такъв мейл, но такава цена не видях. Дори след 28.10 не виждам никакви полети.

 

Не съм много запознат, но мисля, че при такива лъжливи реклами могат да ги одрусат със солидна глоба ако някой се оплаче.

Спомням си преди 2-3 години мисля, че ИКЕА го отнесе защото не бяха свалили билборд, показващ промоционална цена на продукт, който не е наличен. Цък.

 

П.С. Сигурно Wizz са го избегнали това с пускането на 2-3 места по 2,99 EUR, които са се изкупили веднага и *звездичката влиза в сила.

 

 

Аз си взех от тези билети по  2,99 EUR, но това беше преди две седмици, когато ги пуснаха 

...

post-139-0-96347900-1490367085_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Аз си взех от тези билети по 2,99 EUR, но това беше преди две седмици, когато ги пуснаха

...

SOF_BTS_01.jpg

Фичо, въобще не подлагам на съмнение факта, че билети на такава цена е имало. Аз също си взех билет на такава цена само че до Болоня. Проблема за мен е, че получавам мейл, в който ми се предлага нещо което не мога да закупя защото е свършило.

И пак да попитам Виждате ли полети​ след 31.10 или повредата е в моя телевизор?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Много са завишили цените розовите до варна или нещо са се разбрали :lol: Има рибка :biggrin:

 

 

Не само по дестинацията София-Варна, ами на всички полети от/до Варна им са соленички цените. Чак след средата на октомври може да се намери нещо що-годе лоукост.

А с тоя вечерен полет Варна-София, който ако не живееш в един от двата града те задължава да плащаш и нощувка, не ги виждам как ще издържат.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много са завишили цените розовите до варна или нещо са се разбрали :lol: Има рибка :biggrin:

 

attachicon.gifwzz.png

 

 

Цени на България ер с няколко полета дневно.

 

attachicon.giffbb.png

Къде се цъкаше, за да излезе така целият месец?
Връзка към коментар

Сега чух и по радиото тяхна реклама с думите "Цени от 2,99 евро за лятното разписание на Wizz Air" (цитирам по спомен). Това вече ми изглежда доста нагло, даже не споменаха Братислава изобщо. Това си е чисто залъгване за привличане на клиенти.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

До Лондон вчера също имаше за 6 лв. Вие какво искате, да наемат един А380 и да го пуснат на 6 лв.? И естествено, че това е за зарибявка. Авиокомпаниите са едни от най - честните в онлайн пространството.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Не само по дестинацията София-Варна, ами на всички полети от/до Варна им са соленички цените. Чак след средата на октомври може да се намери нещо що-годе лоукост.

А с тоя вечерен полет Варна-София, който ако не живееш в един от двата града те задължава да плащаш и нощувка, не ги виждам как ще издържат.

Има много хора, които пътуват непрекъснато между Варна и София по работа. Едно е полет на БГЕр по 100 лв. в посока, друго е дори 50. Вечерният полет е удобен 1. за командировки; 2. за връщане към Варна след друг полет.

Много се надявам линията да съществува, а не като ми се наложи да пътувам днес или утре, да видя билет на БГер за 138 лв.

Връзка към коментар

Има много хора, които пътуват непрекъснато между Варна и София по работа. Едно е полет на БГЕр по 100 лв. в посока, друго е дори 50. Вечерният полет е удобен 1. за командировки; 2. за връщане към Варна след друг полет.

Много се надявам линията да съществува, а не като ми се наложи да пътувам днес или утре, да видя билет на БГер за 138 лв.

Конкуренцията е хубаво нещо и я приветствам, но ако погледнеш пост 1588, ще видиш, ще БГ Ер предлагат в момента най-малкото конкурентни цени, да не кажа, че в не малко случай са по-ниски. А още дори не е дошло лятото, а там Уиз още двигат цените.

Разбира се, това нямаше да е факт без бях, но се опасявам, че с подобни цени полетите им може да не са успешни... 

Сега чух и по радиото тяхна реклама с думите "Цени от 2,99 евро за лятното разписание на Wizz Air" (цитирам по спомен). Това вече ми изглежда доста нагло, даже не споменаха Братислава изобщо. Това си е чисто залъгване за привличане на клиенти.

Сайким Раян не го правят :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да, предлагат сега, когато Уиз откриват линията. Пътувам София-Варна доста често от 10 години и знам цените. И помня, че имаше линия София-Варна на уиз с нормални цени - 20-30 лв. в посока, за разлика от Бг ер.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.