Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

В понеделник измених един променен от Уиз полет с флекс, а можех да тествам каква сума ще ми върнат. Пак някакви техни бъгове се получават, а явно при старите флексове се натрупват грешки.

Ако някой има променена резервация с флекс, може да пробва и каже каква сума му връщат и удържат ли цената на флекса.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте, подариха ми ваучер от 50€, който така и не успях да ползвам. Валиден е до края на август. Продавам го за 70 лв. Ако някой се интересува с лично предаване за град София.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Salsam каза:

Здравейте, подариха ми ваучер от 50€, който така и не успях да ползвам. Валиден е до края на август. Продавам го за 70 лв. Ако някой се интересува с лично предаване за град София.

купи си някакви билети с флекс.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 6.05.2022 г. в 23:54, crazyhorse каза:

Да споделя нещо ново,забелязано днес!

При промяна на полет с флекс,независимо от платената с отстъпка цена (на билета или административната такса),се доплаща до новата цена на билета,но от цена 9.99...

Пример:платен билет за 4.99 евро,при смяна за нов с цена 14.99 евро се доплаща 5 евро(за 12.99 също е 5 евро):при смяна за билет от 17.99,се оплаща 8 евро и т.н.

Аз сега смених билет от 4.99 евро с такъв от 29.99 евро и доплатих 21.40 евро 🙄 в разбивката ми пише, че от адм.такса 8евро имам отсъпка 3.6 евро значи 26.39 евро трябва да платя ама....и после защо ми връщат по-малко кредит, а то от тия разминавания не може да схванеш 😬 

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Когато е резервиран хотел в Booking през линка на Wizzair, за да получим 5% от стойността в профила в Wizzair и вече е минало повече от месец, а не са получени точките, на кого трябва да пишем? На booking или на Wizair? И къде точно е това меню, че не го намирам?

Връзка към коментар
преди 5 часа, Ivko каза:

@ДиянаВ, @stanimir, @crazyhorse понеже сте замесени да споделя. Обадих се на кол центъра явно попаднах на разбиращ служител. Значи понеже полета ми е от две години и има 5 смени до сега и тя ми обясни точно, че заради разликата в цените ми връщат по-малко разлика, която не мога да схвана, но ако аз избера да си направя рефънд от опцията им за промяна ми дава сумата без флекса, а тя може да ми го отмени и си вземам и флекс-а, което не мога да разбера защо. Тя ми вика вие най-вероятно активирате флекса за да анулирате полета, но не е така. Та мисълта ми е да си провврявате, какво Ви връщат айде моя флекс бе от 1 евро, но ако е повече да разбирам, че при променен полет от тяхна страна с флекс и искам рефънд се смята, като активиране на флекс и трябва да го направят те. На въпроса защо преди месец при проверка на рефънд сумата ми даваха всичко платено не можа да отговори. Няма логика ама....

 

п.с. Кредита дойде за минути и значи както писахме при рефънд на променен/отменен полет идва за минути, но при активиран флекс се бавят 3 дена.

При мене се получи разлика от 2.4 евро, т.е. върнаха по-малко. Поразрових назад в резервациите и се оказа, че една е минала през GBP и разликата идва от курса, но какъв е курса по който УИЗ сменят лев към паунд и после паунд към евро не ми е известен.

За ползващите евтин флекс:

Много често ако за смяна се закупи полет за 8.99 GBP вместо за 9.99 евро доплащането е по-ниско, вероятно заради курса. 🙂

При по-високи суми разликата е осезаема. Скоро ми даде билети за 34 паунда срещу 36 евро. Не вярвам да е правило, а по-скоро - при някои суми проработва.

преди 2 часа, alienad каза:

Когато е резервиран хотел в Booking през линка на Wizzair, за да получим 5% от стойността в профила в Wizzair и вече е минало повече от месец, а не са получени точките, на кого трябва да пишем? На booking или на Wizair? И къде точно е това меню, че не го намирам?

На WIZZ.

Последната ми неплатена резервация е от септември, а имам една от май миналата година.

След септември не зная как е, защото спрях да ползвам реферала им за Букинг.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, alienad каза:

Когато е резервиран хотел в Booking през линка на Wizzair, за да получим 5% от стойността в профила в Wizzair и вече е минало повече от месец, а не са получени точките, на кого трябва да пишем? На booking или на Wizair? И къде точно е това меню, че не го намирам?

Отиваш на Wizz Акаунт в профила си и там се трупат/виждат. Трябва и мейл да получиш за това. На снимката ми е последния кредит получен 17.12 за нощувки август 😆

 

viber_изображение_2022-05-11_13-32-02-299.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Ivko каза:

Отиваш на Wizz Акаунт в профила си и там се трупат/виждат. Трябва и мейл да получиш за твова. Аз получвал и три месеца след престоя 😁

 

viber_изображение_2022-05-11_13-32-02-299.jpg

Благодаря за отговора, но не мога да се ориентирам в профила си в Wizz, откъде да подам оплакване, че не съм ги получила.

Връзка към коментар
преди 31 минути , alienad каза:

Благодаря за отговора, но не мога да се ориентирам в профила си в Wizz, откъде да подам оплакване, че не съм ги получила.

Трудно се намира формата за оплакване във връзка с точки от резервации в Букинг. Пратената от Ивко е само за полети. Аз стигам до нея чрез FAQ - Partner services Terms & Conditions - How can I get credit .... Ето тук https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/partner-services/partner-services#faq-how-can-i-get-credit-in-my-wizz-account-after-a-reservation-on-bookingcom

https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/compliments-and-complaints/

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 49 минути , The Doctor каза:

 

Последната ми неплатена резервация е от септември, а имам една от май миналата година.

След септември не зная как е, защото спрях да ползвам реферала им за Букинг.

Май не е тук мястото, но през реферала при мен цените са по-високи, аз също спрях да го ползвам.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , noshtna_ptica каза:

Май не е тук мястото, но през реферала при мен цените са по-високи, аз също спрях да го ползвам.

Защото понякога отсъпките са само за резервации през мобилното приложение, но сме го коментирали как може да се ползват заедно с линка.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Беше коментриано преди време, но не намерих въпроса и не помня точната развръзка, та ще попитам и аз:

Билети с флекс, може ли да променя единия пътник, пълна промяна: съвсем друг човек, че и друг пол. И заплаща ли се нещо за "услугата"?

Връзка към коментар
преди 15 минути , КолЮ каза:

Беше коментриано преди време, но не намерих въпроса и не помня точната развръзка, та ще попитам и аз:

Билети с флекс, може ли да променя единия пътник, пълна промяна: съвсем друг човек, че и друг пол. И заплаща ли се нещо за "услугата"?

Не може. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Всички полети до/от FCO са преместени на CIA до края на октомври.

В същото време полетите от FCO до/от Балеарските острови остават.

Който има свързващи полети от/до FCO  ... жалко за пореден път.

  • Харесвам 1
  • Шок 3
Връзка към коментар
преди 16 часа, The Doctor каза:

Не може. 

Тук пише друго, ама не смея да го проиграя, че не знам дали е обратим процеса - да не се окаже че съм проmенил името и трябва да плащам някакви безумни суми:

image.png.27636d1e488315c44317f342f8179b70.pngimage.png.3e9652cb5043338d4a59e5a1686e3104.png

Връзка към коментар
преди 4 минути , КолЮ каза:

Тук пише друго, ама не смея да го проиграя, че не знам дали е обратим процеса - да не се окаже че съм проmенил името и трябва да плащам някакви безумни суми:

image.png.27636d1e488315c44317f342f8179b70.pngimage.png.3e9652cb5043338d4a59e5a1686e3104.png

То ти дава, но ако тръгнеш да променяш ще ти начисли такса за промяна на име 90лв. Флекса променя само полета, но не и нищо по даните на пътника.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

То си пише - безплатно може да промениш само буква в името.

 

Докато не си платиш , Wizz едва ли променят каквото и да е и си остава старото положение,  дори да проиграеш смяната до самото плащане.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди няколко дни Wizz промениха датата на полета Гданск-Бове, както и други. Като се опитам да отреагирам на промяната, излиза следното:

 

image.png.9bb03f0dd7d66241af26f4dab59f3ba3.png

 

 

Какъв e-mail трябва да чакам и докога?

image.png

Връзка към коментар
преди 5 минути , traveler каза:

Преди няколко дни Wizz промениха датата на полета Гданск-Бове, както и други. Като се опитам да отреагирам на промяната, излиза следното:

 

image.png.9bb03f0dd7d66241af26f4dab59f3ba3.pngКакъв e-mail трябва да чакам и докога?

image.png

Изчакай няколко дена. Имат забавяне в пращането и съответо в появяването на опциите за промяна. Аз чаках около 3 дена. Сега и с потвърдителните имейли за нови резервации също се бавят с ден.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Ivko каза:

Изчакай няколко дена. Имат забавяне в пращането и съответо в появяването на опциите за промяна. Аз чаках около 3 дена. Сега и с потвърдителните имейли за нови резервации също се бавят с ден.

Благодаря, но едновременно ми промениха, още два полета, тях ги оправих, остана този и то минаха повече от 3 дни.

Но това все пак е Wizz, ще чакам. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • ven62
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.