Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 2 часа, chandni каза:

Wizz са се загрижили/затъжили за мен... Не ме били виждали на борда от доста време и ми пращат 10 евро ваучер за следващо пътуване. 😜

Супер, честито !

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, chandni каза:

Wizz са се загрижили/затъжили за мен... Не ме били виждали на борда от доста време и ми пращат 10 евро ваучер за следващо пътуване. 😜

Е!

Мислех,че само @Георги Матеев го огряват подобни 😂

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

САЩ отвърлят искането на Wizz Air за полети до страната.

 

https://travelfree.info/wizz-air-cant-fly-to-the-us/

 

 

Wizz Air has been denied a foreign air carrier permit by the DOT (The US Department of Transportation) to fly to the United States.

Wizz Air had applied for the permit earlier this year with the intention of launching cargo services over the Atlantic course with a high possibility of bringing the passenger segment in due time. Still, it seems like this isn’t happening for the time being.

“The Department seeks a safety recommendation from the Federal Aviation Administration (FAA) as part of our adjudication of foreign air carrier applications for initial exemption and/or permit authority. In this case, the FAA has advised us that it cannot make a determination as to whether the safety oversight of Wizz Air Hungary is sufficient to support the award of economic authority to the applicant,” the regulator said.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Интересни новини излизат от лилавите - Wizz Air Reports €453 Million Loss Despite Huge Passenger Growth

 

https://simpleflying.com/wizz-air-453-million-loss/

 

"Low-cost giant Wizz Air provided an update on its economic situation yesterday by publishing its financial results for the three months ending on June 30th, 2022. Compared to the same period last year, passenger numbers at the airline are booming. However, increased operating costs have resulted in a heavy loss."

 

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Имам един въпрос, записал съм си, че Флексa ти дава право да промениш полета без такса 60 дни напред и 14 назад . Но  на сайта на Уиз в секцията за флекса не намирам такива условия , а че може да се правят промени до 3 часа преди полета. Някой с повече яснота по въпроса ?

Връзка към коментар
преди 3 минути , nino каза:

Имам един въпрос, записал съм си, че Флексa ти дава право да промениш полета без такса 60 дни напред и 14 назад . Но  на сайта на Уиз в секцията за флекса не намирам такива условия , а че може да се правят промени до 3 часа преди полета. Някой с повече яснота по въпроса ?

Това беше правило при променен полет от тях преди, сега е 30дни напред и 14 назад. 

За флекса е когато ти гп променяш и можеш до 3ч преди полета. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
7 minutes ago, nino said:

Имам един въпрос, записал съм си, че Флексa ти дава право да промениш полета без такса 60 дни напред и 14 назад . Но  на сайта на Уиз в секцията за флекса не намирам такива условия , а че може да се правят промени до 3 часа преди полета. Някой с повече яснота по въпроса ?

Това което си си записал не се отнася за флекс услугата.

 

В случай ,че Wizz отмени или промени часовете на полета имаш право да избереш нови дати без такса в рамките на 30 дни напред и 14 дни назад спрямо датите на първоначални избрания полет.

Може да смениш датите ,но не и дестинацията.

 

Когато имаш флекс може да променяш датите и дестинацията без ограничения до 3 часа преди полета ,но винаги се доплаща разликата в цената.Ако новия полет обаче е по-евтин губиш разликата в цената 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дестинациите на Wizz са по-скоро пожелателни.Откриването е шумно , закриването тихо.

 

ТА агенции просто ще започнат да ползват Wizz , както го правят до Лисабон , Малага , Рим и другаде.Докато има толкова много хора с нужда някой да ги води , никой не може да ги детронира !

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , stanimir каза:

Дестинациите на Wizz са по-скоро пожелателни.Откриването е шумно , закриването тихо.

 

ТА агенции просто ще започнат да ползват Wizz , както го правят до Лисабон , Малага , Рим и другаде.Докато има толкова много хора с нужда някой да ги води , никой не може да ги детронира !

Фскт, но ако няма уизз тези, които нямаме нуждс да ни водят, трябва да ходим със стадото, ако искаме директен полет и в повечето случай даже по-евтин...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Галин Маргаритов

Здравейте,сигурно хиляди пъти е обяснено и ще съм досаден  да попитам пак,за което се извинявам ,но забравих .., имам билети с услуга Flex ,плащам и три куфара ,при промяна на полета куфарите стоят ли ми или изгарят?Благодаря!

Връзка към коментар
преди 3 минути , Galii каза:

Здравейте,сигурно хиляди пъти е обяснено и ще съм досаден  да попитам пак,за което се извинявам ,но забравих .., имам билети с услуга Flex ,плащам и три куфара ,при промяна на полета куфарите стоят ли ми или изгарят?Благодаря!

Прехвърлят се куфарите и на новия билет

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Знаете ли в какъв срок от момента на заявяването дават уиз кредита от 120%? Днес има 20% промоция, а аз имам едни билети с променен час на излитане и се чудя ще мога ли да ги отменя срещу уиз кредит, с който после пак да ги купя на по-ниската цена. 

Връзка към коментар
преди 28 минути , Alexander каза:

идваха!

3 дни е отдавна 

При доброволна отмяна с флекс идват за 3 ама и при тяхна промяна/отмяна пак ли? Скоро май си вземах кредит от променен полет и не помня да съм чакал три дена.

Връзка към коментар

Отдавна не съм пътувал с розовите и съм им позабравил номерата.Взех билети до Лисабон в средата на август с приорити.

Доколкото разбирам мога да се чекирам веднага,а не два дни преди полета или бъркам?

Да се притеснявам ли от overbooking?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Овърбукинг няма как да знаеш дали ще има или не за това е най-добре да се чекираш още, като отвори чекин, но само ако имаш закупено място можеш 30 дена преди полет да се чекираш иначе е 48ч.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 43 минути , Ivko каза:

При доброволна отмяна с флекс идват за 3 ама и при тяхна промяна/отмяна пак ли? Скоро май си вземах кредит от променен полет и не помня да съм чакал три дена.

 

Преди 1 час, tougherty каза:

Знаете ли в какъв срок от момента на заявяването дават уиз кредита от 120%? Днес има 20% промоция, а аз имам едни билети с променен час на излитане и се чудя ще мога ли да ги отменя срещу уиз кредит, с който после пак да ги купя на по-ниската цена. 

На 15.07. имах мейл за отменен полет. Гледам на същата дата са ми заредили кредита. По спомен за около 5 мин. се появиха точките.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 3 минути , ДиянаВ каза:

На 15.07. имах мейл за отменен полет. Гледам на същата дата са ми заредили кредита. По спомен за около 5 мин. се появиха точките.

@Alexander и аз мисля, че веднага идват

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Не е нужно да се чудите. При анулация на резервация за полет, променен/отменен от страна на Уиз, кредитът идва обратно в акаунта до няколко минути. Когато обаче анулирате резервация по собствено желание чрез задействане на Флекс, то кредитът идва в акаунта след 72 часа (3 дни), с точност до минута. Системата е напълно автоматизирана и няма човешка намеса.

 

П.С. Забавянето е напълно умишлено с цел да се избегне хората да отменят и пререзервират веднага (с кредит) полети, на които е паднала цената.

  • Харесвам 17
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 18 часа, Георги Матеев каза:

П.С. Забавянето е напълно умишлено с цел да се избегне хората да отменят и пререзервират веднага (с кредит) полети, на които е паднала цената.

Това естествено не важи за Wizz кредитните милионери... :laugh:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Veselin Petkov
    • vl_stamboliev
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.