Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Супер. Значи най-накрая са оправили нещата. Лошото е, че от мобилното приложение на Уизеър излиза това съобщение, че трябва да се принтира. (Между другото в Тбилиси уж също приемат мобилни бордни карти, но аз бях абсолютно единственият на цялата опашка на гейта за Истанбул, който нямаше хартия в ръката си, а телефон. И като дойде моят ред... и започнаха едни консултации с колеги, започнаха да звънят по телефоните и да питат, говореха помежду си на грузински, накараха ме да изчакам отстрани, докато сканират хартиените бордни карти на другите и да ги пускат към самолета. Забавиха ме няколко минути, появи се някакъв човек, който разгледа много обстойно скрийншота на телефона ми, маркираха и ме пуснаха. Полетът беше на Пегасус през 2019)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 

преди 12 минути , ivelina666 каза:

Ами аз сега честно казано пак не съм сигурна дали няма да искат на хартия. 

А не може ли чрез телефона да се направи онлайн чекиране през сайта /не приложението/ и после да се свали и съхрани бордната карта в pdf формат?

Връзка към коментар
12 minutes ago, ДиянаВ said:

 

А не може ли чрез телефона да се направи онлайн чекиране през сайта /не приложението/ и после да се свали и съхрани бордната карта в pdf формат?

Може , може и да се разпечата.Едва ли някъде ще ви откажат. До съвсем неотдавна все с мобилни пасове сме пътували.

Ще отнеме броени минути спрямо дни терзания.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

То никой няма да откаже, не е в това проблемът, а че няма как да свалиш като файл бордната карта и да я пратиш на този, който ще ти я принтира. В моя случай беше на рецепцията на хотела в Миконос. Момчето, което беше на рецепцията ми даде имейла, на който да я пратя, за да я принтира, но не ми се запазва никъде в телефона и аз няма как да прикача файл, който да пратя. И той се мъчи от моя телефон, не става и не става. Няма ПДФ файл, който да пратиш. Накрая пратих някакъв глупав скрийншот като снимка, той пък излизаше по-голям като размер, изобщо... измъчихме се. 

преди 27 минути , ДиянаВ каза:

 

А не може ли чрез телефона да се направи онлайн чекиране през сайта /не приложението/ и после да се свали и съхрани бордната карта в pdf формат?

Да, май само това е решението, през уеб версията. Но го разбрах след време 😄

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 8 часа, Hakkâri Spor каза:

То никой няма да откаже, не е в това проблемът, а че няма как да свалиш като файл бордната карта и да я пратиш на този, който ще ти я принтира.

Вече има опция за споделяне на мобилна бордна карта.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да, вече установих това (в Ханя) преди месец, но за да не се повтори ситуацията от Миконос, просто влязох в уеб версията, макар и през телефона и оттам си изтеглих бордната карта, пратих я и ми я принтираха. Имаше предупреждение на мобилното приложение на Уизеър, че трябва да се принтира, но накрая на самото летище в Ханя се оказа, че си преминават и хора с таблети и телефони, и с хартия.  Видях, че наистина има разлика между уеб версията и тази от мобилното прилогение. Чак пък толкова различно да ги направят...луда работа

Връзка към коментар

Просто не съм сигурна дали в B&B-то, което съм запазила ще могат да ми разпечатат. Затова си мислех, че някой пътувал тази година с Уизз от Миконос може да каже как е било на практика. 

Връзка към коментар
преди 1 час, Georgi_G каза:

Билети Лисабон за под 40лв. за декември.

Благодаря за информацията! Беше ми полезна. Купих за 16 декември, минавайки по път през Торино и Бари.😀

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Пуснали са някакво намаление за чекиран багаж и приорити, даже не са го обявили все още, за да са ясни условията. Братислава - София приорити  излиза по 7,84 евро. Пишете ако намерите нещо изгодно. 🙂

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, ivelina666 каза:

Просто не съм сигурна дали в B&B-то, което съм запазила ще могат да ми разпечатат. Затова си мислех, че някой пътувал тази година с Уизз от Миконос може да каже как е било на практика. 

Аз бих питала директно още сега по е-мейл B&B-то дали имат възможност и биха ми разпечатали бордни карти в края на престоя и ако не, могат ли да ми препоръчат място наблизо където могат да се  разпечатат. Междувременно бих се свързала и с уиз еър да ги питам ако съм се чекирала он-лайн и не приемат мобилни карти,  а нямам възможност да ги разпечатам, могат ги да ми ги разпечатат на гишето на летището и това ще струва ли нещо. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 21 минути , Taliana каза:

От София през сайта на Уиз ли? 

Аз виждам само по 87.99 лева най ниска цена🤔

Я, не съм виждала такaва разлика в цените със и без WDC !?С членство е 34,99лв, без 87,99лв.

От/до Малага от октомври още са по 38,99лв. с WDC.

Честно казано, силно се съмнявам точно тези две дестинации да оцелеят в зимното разписание, но дано.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ще е доста комично да имаш бизнес с настанявания и да не разполагаш с принтер, но щом ви тревожи питайте.Дано имат интернет или поне телефон.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 53 минути , Taliana каза:

От София през сайта на Уиз ли? 

Аз виждам само по 87.99 лева най ниска цена🤔

Аз виждам по 35 лв. И полетите са в удобно време.

 

No description available.

image.png.84f18dcaa985435802bc0e4e32b2ae68.png

Връзка към коментар

Аз съм от засегнатите от канселираните полети от Париж в понеделник. Имам три опции: да сменя дати, да приема промяната или да ми върнат парите. Но опцията с връщането е само в WizzCredit, няма ли как да ми ги върнат по карта? Знам, че преди имаше.... 

Screenshot 2022-09-10 at 12.57.33.png

Връзка към коментар
преди 14 минути , Loverboy каза:

Аз съм от засегнатите от канселираните полети от Париж в понеделник. Имам три опции: да сменя дати, да приема промяната или да ми върнат парите. Но опцията с връщането е само в WizzCredit, няма ли как да ми ги върнат по карта? Знам, че преди имаше.... 

Screenshot 2022-09-10 at 12.57.33.png

След като влязат в акаунта ти като Уиз кредит, ще може да заявиш да ти ги върнат по картата от тук: 

https://wizzair.com/en-gb/wizz-credit-conversion-request

Връзка към коментар
Преди 1 час, Loverboy каза:

Аз съм от засегнатите от канселираните полети от Париж в понеделник. Имам три опции: да сменя дати, да приема промяната или да ми върнат парите. Но опцията с връщането е само в WizzCredit, няма ли как да ми ги върнат по карта? Знам, че преди имаше.... 

Screenshot 2022-09-10 at 12.57.33.png

Последно като ми връщаха пари, процедурата беше такава, че първо заявяваш, че искаш уиз кредит и след като е видим в акаунта може да поискаш да то превърнат в истински пари.

Нямаше опция да ти преведат директно по картата.

Връзка към коментар

Може да звъннеш на безплатния номер и да им кажеш, че искаш да ти върнат направо парите. Аз така направих преди 2 месеца и стана по-бързо. Възможно е да съм случил на сговорчив служител, но нищо не пречи да пробваш.

Връзка към коментар
преди 12 минути , Taliana каза:

Пълна загадка за мен. Това е което аз виждам от десктоп версията.  За декември става дума.

 

wizz.png

wizz1.png

Това са цените без Wizz discount club. 34,99 лв. е с WDC.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Wizz търси партньор за съвместна авиокомпания в Саудитска Арабия и още интересни неща относно големите планове на авиокомпанията :

 

https://samchui.com/2022/09/05/wizz-air-seeks-partner-to-launch-new-saudi-arabia-lcc/#.Yx22xWljQVE

 

Ютюб каналът на Сам Чуй  предлага също изключителни  материали за всички фенове на  авиацията :

 

https://youtube.com/user/N178UA

 

https://samchui.com/video/#.Yx26JmljQVE

 

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 2 часа, stanimir каза:

Wizz търси партньор за съвместна авиокомпания в Саудитска Арабия и още интересни неща относно големите планове на авиокомпанията :

 

https://samchui.com/2022/09/05/wizz-air-seeks-partner-to-launch-new-saudi-arabia-lcc/#.Yx22xWljQVE

 

Ютюб каналът на Сам Чуй  предлага също изключителни  материали за всички фенове на  авиацията :

 

https://youtube.com/user/N178UA

 

https://samchui.com/video/#.Yx26JmljQVE

 

 

 

, Защо търсят партньор? Нямат достатъчно финанси и капацитет или търсят миниране на риска.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.