Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 22 минути , Lirea каза:

Wizzair не дават да се чекираме

Не е проблема в летище Малта, летяла съм с Уиз и позволяваше онлайн чекиране. Прилича ми на някакъв бъг. Пробвахте ли през различни устройства и през приложението? Това е безплатният номер, в момента трябва да отговаря съпорт на български:

0035924928367

И аз съм имала не веднъж проблеми с чекиране и винаги са ми съдействали на този номер. В краен случай, ако не успеете да се свържете и решите проблема, направете скрийншотове. Ще платите на летището, а после ще пуснете клейм за възстановяване на парите.

 

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Купих билети за приятели,които нямат дискаунт клуб през оподо.Уиз променят полета за връщане с три дни напред.Проблема е,че когато сложим полета в профил,не излизат опции за приемане,преправяне или възстановяване.Пише това да стане през посредника.Но в Оподо полета си стои непроменен.

Някой да е имал подобен казус?

Имам спомен,че подобни уиз по телефона преправяха,но това беше приди години…

Връзка към коментар
преди 5 часа, iMari каза:

Не е проблема в летище Малта, летяла съм с Уиз и позволяваше онлайн чекиране. Прилича ми на някакъв бъг. Пробвахте ли през различни устройства и през приложението? Това е безплатният номер, в момента трябва да отговаря съпорт на български:

0035924928367

И аз съм имала не веднъж проблеми с чекиране и винаги са ми съдействали на този номер. В краен случай, ако не успеете да се свържете и решите проблема, направете скрийншотове. Ще платите на летището, а после ще пуснете клейм за възстановяване на парите.

 

 

Благодаря, @iMari. Проблемът се оказа това, което и ти предположи - че се опитваме да се чекираме от мобилни устройства (айфон, андроид и таблет) през сайта. Мисля, че преди съм успявала да се чекирам през телефон. Както и до е. Накараха ни да си инсталираме приложението и с него стана без проблем. Алтернативно можело и през компютър.

 

На бг телефона първия път ми вдигна някой, който не знае български и каза, че моя проблем не може да го реши и че изобщо не звъня на правилния телефон. Звъннах втори път на същия номер и тогава вече попаднах на някой адекватен, който обясни как да си реша проблема.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

На който му предстои резервиране, чекиране, промени и т.н., да има предвид, че ще има профилактика и на сайта, и на приложението 4-ти срещу 5-ти основно вечерта, но знаем, че проблеми може да има и извън тези часове.

https://wizzair.com/bg-bg/aktualna-putnicheska-informatsiya

SYSTEM MAINTENANCE AND WEBSITE / MOBILE APP OUTAGE ON OCTOBER 4TH – 5TH – CLICK HERE FOR MORE INFORMATION

from 23:00 CET, 04th of October until 04:00 CET, 05th of October

  • Харесвам 5
  • Благодаря 3
Връзка към коментар
преди 36 минути , danym21 каза:

Полетът ни за Бари тази сутрин за 6.40 часа още не е излетял. Какво трябва да направя?

Да снимам таблото ли? Ще ми платят ли някаква консумация на летището?

Вижте си пощата или тази , на който е купил билетите. Ако са ви пратили от Уиз ще пише дали имате право на безплатно напитки сандвичи  За другото може да снимате таблото, но за компенсация се гледа часа на пристигане. Трябва да е поне три часа  след обявеното .

Връзка към коментар
преди 1 час, bad kid каза:

Чекирането май беше до 3 часа преди полет, вероятно до тогава можеш да купиш.

3 часа преди полета затваря обаче твое време, реално 4 часа, ако е 1 час назад в Европа.

Връзка към коментар
преди 2 часа, danym21 каза:

Полетът ни за Бари тази сутрин за 6.40 часа още не е излетял. Какво трябва да направя?

Да снимам таблото ли? Ще ми платят ли някаква консумация на летището?

Трябва да платят ...

Добро чакане се е получило:

image.png.55f9f16cb5cedf6aed86b994535d1611.png

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, nino каза:

Вижте си пощата или тази , на който е купил билетите. Ако са ви пратили от Уиз ще пише дали имате право на безплатно напитки сандвичи  За другото може да снимате таблото, но за компенсация се гледа часа на пристигане. Трябва да е поне три часа  след обявеното .

Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 44 минути , iMari каза:

Е не, това вече е трудно за приемане -София - Бари изчезва след октомври та чааак до края на март. 😥

 

Билетите имат ли опция за промяна и ако да за къде. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, iMari каза:

Е не, това вече е трудно за приемане -София - Бари изчезва след октомври та чааак до края на март. 😥

 

Я, да сондирам мнения... 

Лисабон, Малага, Катания според вас има ли шанс да последват и да ги изрежат от зимното разписание. Аз заради това все още не смея да взимам, че ми се струва, че някои са оставени само за събиране на кеш от УИЗ... 

Връзка към коментар

Моята Малага я отрязаха миналия декември и за цялата зима. Купих октомври. Отидохме във Валенсия вместо това, да снимаме църковни интериори. 🙂 Но тогава беше ковид уж.  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , crazyhorse каза:

109 NOK не са ли 10 евро? 

Иначе по това направление флекса е 75 NOK(7 €)! 

Между разни полски градове и Осло излизат цени на флекс по 24 злоти, което е най-ниското като цена в момента, което съм виждала. Иначе при повечето вътрешни италиански линии се намира флекс за 5 евро. Обаче приоритито го вдигнаха и не 'щът да го смъкват. Попадали ли сте на приорити по 5-6 евро скоро?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 5 часа, crazyhorse каза:

109 NOK не са ли 10 евро? 

Иначе по това направление флекса е 75 NOK(7 €)! 

Грешно съм посочил билетът беше 109, а флексът - 51 крони.

 

Току що проиграх цените на местата за полета ми след няколко дни, ей така от любопитство.

4F ‎280,00 €

4E ‎240,00 €

4D ‎255,00 €

 

На задните редове са на по-поносими цени 😄

23F ‎145,00 €

23E ‎120,00 €

23D ‎135,00 €

 

За тия пари човек два пъти ще обиколи света.

  • Шок 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Tani
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.