Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 6 часа, iMari каза:

Между разни полски градове и Осло излизат цени на флекс по 24 злоти, което е най-ниското като цена в момента, което съм виждала. Иначе при повечето вътрешни италиански линии се намира флекс за 5 евро. Обаче приоритито го вдигнаха и не 'щът да го смъкват. Попадали ли сте на приорити по 5-6 евро скоро?

Писах на лично!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Уиз затваря базата си в Сараево и премества почти всички полети до летище Тузла, където ще се конкурира с Раян. От Сараево остават само Лутън и Абу Даби.

https://www.exyuaviation.com/2022/10/wizz-air-to-shut-sarajevo-base-and.html?m=1

 

Много тъпо! 🙁

  • Шок 2
Връзка към коментар
преди 27 минути , iMari каза:

Уиз затваря базата си в Сараево и премества почти всички полети до летище Тузла, където ще се конкурира с Раян. От Сараево остават само Лутън и Абу Даби.

https://www.exyuaviation.com/2022/10/wizz-air-to-shut-sarajevo-base-and.html?m=1

 

Много тъпо! 🙁

Ми ти до като се наканиш😃

  • Смея се 6
Връзка към коментар

Днес сутринта промених само датите на билети. Половин час по-късно се усетих, че новите дати не са ми ОК. И сега искам да ги променя отново, но не ми дава. А тези билети са с flex. (реално тези билети ги променям от 1 година и половина, поне 5 пъти досега съм ги променял - в това число и дати, и дестинация). 


Има ли някакво времето ограничение, след което пак можеш да променяш билетите (в момента имам само 2 опции - смяна на данни на пътник и възстановяване на сумата)?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , Граф Вронски каза:

Днес сутринта промених само датите на билети. Половин час по-късно се усетих, че новите дати не са ми ОК. И сега искам да ги променя отново, но не ми дава. А тези билети са с flex. (реално тези билети ги променям от 1 година и половина, поне 5 пъти досега съм ги променял - в това число и дати, и дестинация). 


Има ли някакво времето ограничение, след което пак можеш да променяш билетите (в момента имам само 2 опции - смяна на данни на пътник и възстановяване на сумата)?

не, пробвай през другото уствойство вероятно е бъг

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 28 минути , Ivko каза:

Най-после тръгна тази линия.

 

The first ever Wizz Air aircraft has just landed in the breathtaking Maldives!

 

309880029_5453176174759757_6880366570229969553_n.jpg

Те да пуснат SOF-MLE като им дойдат XLR-ите тогава ще има за какво да се радваме....сега не е кой знае какво... аз се надявах да е до GAN  поне или да пуснат и до там, че да се стигат по-евтино южните атоли без прекачване в MLE. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Моля за спешен отговор! Опитвам се да се чекирам. Стигам до валидност на документа. Личната ми карта е БЕЗСРОЧНА, а не ми дава да избера тази опция и не ме пуска нататък - иска ми дата. Моля, който е наясно да сподели! Благодаря.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 9 минути , danym21 каза:

Моля за спешен отговор! Опитвам се да се чекирам. Стигам до валидност на документа. Личната ми карта е БЕЗСРОЧНА, а не ми дава да избера тази опция и не ме пуска нататък - иска ми дата. Моля, който е наясно да сподели! Благодаря.

Пиши някоя далечна, например 10 години напред.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , danym21 каза:

Моля за спешен отговор! Опитвам се да се чекирам. Стигам до валидност на документа. Личната ми карта е БЕЗСРОЧНА, а не ми дава да избера тази опция и не ме пуска нататък - иска ми дата. Моля, който е наясно да сподели! Благодаря.

По този повод, аз правя същото, но имах следния проблем. На влизане в Полша (Гданск) служителя от граничен контрол ми поиска паспорт. На въпроса ми защо, отговори че документа е изтекъл и ми посочва датата на издаване. Аз естествено не си носех паспорта и му обясних, че съм гражданин на ЕС и картата е безсрочна и му посочих. Той гледа още няколко минути, тракаше по клавиатурата, сигурно превеждаше. Накрая ме пусна. В интерес на истината безсрочен/indefinity е малко неясно.

Същото ми се случи и на излизане, на гейта. Но там бях подготвен.

Този пост май е за темата с документите.:yes:

преди 5 минути , danym21 каза:

не става

При мен става, лк я смених миналата година и имам 5 пътувания с нея.

Пробвай пак.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 минути , traveler каза:

По този повод, аз правя същото, но имах следния проблем. На влизане в Полша (Гданск) служителя от граничен контрол ми поиска паспорт. На въпроса ми защо, отговори че документа е изтекъл и ми посочва датата на издаване. Аз естествено не си носех паспорта и му обясних, че съм гражданин на ЕС и картата е безсрочна и му посочих. Той гледа още няколко минути, тракаше по клавиатурата, сигурно превеждаше. Накрая ме пусна. В интерес на истината безсрочен/indefinity е малко неясно.

Същото ми се случи и на излизане, на гейта. Но там бях подготвен.

Този пост май е за темата с документите.:yes:

Каква дата пишете на валидност?

Връзка към коментар
преди 39 минути , neuromancer каза:

Как не става, просто сложи някаква дата след полета, че иначе проверката ще мрънка.

През приложението, ако не се намести първо годината, после месеца и накрая датата, не става🙂

Връзка към коментар

Днес попаднах на нещо ново и интересно случайно, докато гледах за флекс + куфар.

 

За един и същи маршрут през един  ден в рамките на три дни чекирания куфар е с различна цена, като в даден ден може да е на 50% от съседния.

Не знам дали е бъг или нещо ново, но може да се намерят много интересни цени по познатите маршрути.

Няма да казвам нищо повече, защото все повече ни орязват, а както е видно, едно и също нещо се пише по 100 пъти и след 1 страница пак се пита.

  • Харесвам 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , danym21 каза:

Благодаря на всички за коментарите. Справих се.

Нали няма проблем бордната карта да е на телефона - т.е. да не е разпечатана? За Италия става въпрос.

Няма проблем да е на телефона.

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.