Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 14 минути , aleks_s каза:

Здравейте, искам да попитам дали на някой му се е случвало при промяна на полет, към който има закупен флекс и еднаква цена на билетите за отиване и връщане при плащането системата да добавя 10 евро за флекс? За първи път ми се случва, а често съм променяла полети с флекс.

Искат ти още веднъж 10€ за флекс в двете посоки ли?

Не ми се е случвало, но сега тествах да направя промяна /през приложението/. Не се добави нова покупка на флекс. Показва, че е включен.

Връзка към коментар
преди 23 минути , ДиянаВ каза:

Искат ти още веднъж 10€ за флекс в двете посоки ли?

Не ми се е случвало, но сега тествах да направя промяна /през приложението/. Не се добави нова покупка на флекс. Показва, че е включен.

Не, иска ми 10 евро за Флекс и не разбирам защо, след като вече е включен.

Връзка към коментар
преди 3 минути , aleks_s каза:

Не, иска ми 10 евро за Флекс и не разбирам защо, след като вече е включен.

Ако искаш дай скрийншот и повече информация. На коя стъпка ти начислява допълнително за флекс? Отразен ли е флекса в първоначалната резервация?

И аз пробвах да сменя резервация с флекс, нищо различно не се случи. Но ако има промяна в условията, това касае всички ни и е хубаво да знаем детайли.

Връзка към коментар
преди 52 минути , iMari каза:

Ако искаш дай скрийншот и повече информация. На коя стъпка ти начислява допълнително за флекс? Отразен ли е флекса в първоначалната резервация?

И аз пробвах да сменя резервация с флекс, нищо различно не се случи. Но ако има промяна в условията, това касае всички ни и е хубаво да знаем детайли.

Да не ти е изтекъл WDC?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, iMari каза:

Не, не е изтекъл. Не разбирам каква е връзката с WDC.

Защото аз имам закупен билет с дискаунт но ми изтече в края на октомври,и сега като се опитвам да сменя за същите цени ми иска ,10евро като минимум за смяна . Разликата в цената със и без дискаунт..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 часа, IVM каза:

Някой скоро да е отменял билети с флекс да сподели дали си спазват 72 часовият срок за възстановяване на точките или още ги бавят с дни?

Точно след 72ч. пристига кредита при мен. Проверено с два полета.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, aleks_s каза:

Билетът не е за мен, аз съм го купила само и е без дискаунт.Това ми дава.

Да, странно наистина. А откъде идва това 1,92 евро отгоре щом не иска доплащане за полетите?

Пробвах да преместя моя резервация за посочения полет на 7.01 - не начислява нищо допълнително за флекс. Може би е бъг някакъв, техните бъгове стават все по-разнообразни, но поне да работеха в наша полза. 🙂

Пробвай да смениш с друг полет на същата цена, дали пак ще иска пари за флекс. Понякога при смяна на езика се оправят някои бъгове, може и това да пробваш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да споделя как спестих днес 20лв. Предполагам повечто тук знаят номера, но за начинаещите ще е от полза.

Не бях закупил предварително багаж и днес реших да добавя едно Приорити за полет преди Коледа.

Като влязох в полетния план от компютър ми зададе цена, която очаквах /почти. Паралелно влязох и в приложението през телефона. Цената тук бе с 10 лева на полет по-ниска. Знаех си, че Уиз предпочитат приложението /но не и аз/, а днес го приложих на практика...

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Здравейте!

Опитвам се да купя билет за Бергамо, но плащането ми се отказва. Със същата карта купих билет за връщане от Райън, картата ми е в ред. Пробвах два пъти, не става. Какво мога да направя?

Връзка към коментар
преди 6 минути , елказелка каза:

Здравейте!

Опитвам се да купя билет за Бергамо, но плащането ми се отказва. Със същата карта купих билет за връщане от Райън, картата ми е в ред. Пробвах два пъти, не става. Какво мога да направя?

@Kosta Grudov спомена на предната страница за същия проблем и в крайна сметка май избра да плати по банков път.

Иначе пробвайте различни браузъри, също пробвайте през мобилното приложение и ако не стане, вижте опцията за банков превод, ако пътуването ви не е в следващите дни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 8.11.2022 г. в 15:17, Mistela каза:

Някой попадал ли е скоро на флекс по 5 евро? Това което намирам е за билет около 30 евро и флекс за 10-12 евро.

Поправям се, намерих флекс по 6 евро и приорити по 6,89 евро!

Надобрявам 🙂

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

София-Бари първите полети през Март е по 10 лв флекса,както и багажа беше на добра цена.Най-ниската цена на билета обаче е 77 лв.

Иначе перманентно изгодни цени на багаж и флекс има на Мускат-Аби Даби,но там цените са в долари и това може малко да оскъпи упражнението.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, danym21 каза:

Mistela, дай повече инфо, и аз се интересувам.

Братислава-Скопие

полет на 06.02.2023 и 20.02.2023

билет 9,99 евро

флекс 6 евро

приорити 6,89 и 6,87 евро за втория полет

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
На 11.11.2022 г. в 8:31, елказелка каза:

Пробвах, изписа ми, че ще получа инструкции на имейл, нямам нищо! 

Получих!

След плащането по банков път отне около два дни резервацията да се потвърди в профила ми. 

Иначе потвърждавам, че не работеше по никакъв начин - 2 различни банкови карти, револют, IOS и android апове и 2 различни браузъра на 2 различни лаптопа, абсолютно нищо не помогна. 

Връзка към коментар
преди 5 минути , Mistela каза:

Опитвам се да сменя полет но всички полети за седем поредни дни излизат разпродадени!

Дали е възможно това?!

Възможно е, ако всички пътници от твоя полет са решили да сменят със съседни дати. Или път Уиз правят промени по графика.

Връзка към коментар
преди 2 минути , vorbis каза:

Възможно е, ако всички пътници от твоя полет са решили да сменят със съседни дати. Или път Уиз правят промени по графика.

Много ми е чудно всичко в седем поредни дни да е разпродадено!

Опитах да купя билет с нова резервация и стигнах до плащане, но с карта не ми позволи, иска банков превод!

Добре, но нищо не ми пада на сметка!

Тотално ме втрещиха!

Връзка към коментар
На 11.11.2022 г. в 8:31, елказелка каза:

Пробвах, изписа ми, че ще получа инструкции на имейл, нямам нищо! 

Получих!

От снощи насам имам същия проблем.

Колко време след резервацията пристигна имейл за плащането?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Tani
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.