Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Много благодаря за отговора! Да, за Уиз става въпрос, но те не отговарят на телефона! Писала съм им жалба по друг повод и са ми отговаряли и за това отново им писах! Отделно им писах на мейл, който ми дадоха заедно с отговора на жалбата. Ноооо съм в изключително кофти ситуация, защото пътуването ми е важно, а не знам да правя ли нова резервация или да чакам! Сигурна съм, че кода, сумата, името и всичко останало е правилно, не резервирам за първи път, разликата от предните е, че парите са пратени от германска банка до банката им в Лондон.

 

ПС. В сайта им пише, че връщат сумата като удържат административните такси.

Връзка към коментар

Дори на импулсните не отговарят? Обикновено трябва малко търпение, може и 10 минути да минат. Но да, няма какво да направиш в случая освен да звъниш на телефона. Имейлите може и месец да отнемат, което едва ли те урежда. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Georgie каза:

Някой знае ли на летище Малта има ли мобилен чек ин?Уиз не ми предлага опцията,за разлика от дестинацията София Малта.

Искаш с мобилна бордна карта да минеш чек-ин това ли? Честно казано не знам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 40 минути , Алекс каза:

Искаш с мобилна бордна карта да минеш чек-ин това ли? Честно казано не знам.

Да,искам да пробвам,но си мисля,че щом Уиз не ми дава тази възможност,вероятно не може да минеш чек-ин с мобилна бордна карта.Правя това предположение,защото за летище София  сайтът дава опцията да изтеглиш мобилна бордна карта след като се чекираш.

Връзка към коментар

и при мен беше така с бордните карти от Франкфурт към София - излизаше надпис, че летише Франкфурт не поддържало такава опция, и съответно мобилни карти не се генерираха, но погледнах онзи ден отново /десетина дни след чекирането/ и вече бяха налични - но през сайта, в мобилното приложение до последно не излизаха, така че си ги изтеглих от браузъра, погледни след няколко дни дали и при теб няма да се случи така

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, antea каза:

и при мен беше така с бордните карти от Франкфурт към София - излизаше надпис, че летише Франкфурт не поддържало такава опция, и съответно мобилни карти не се генерираха, но погледнах онзи ден отново /десетина дни след чекирането/ и вече бяха налични - но през сайта, в мобилното приложение до последно не излизаха, така че си ги изтеглих от браузъра, погледни след няколко дни дали и при теб няма да се случи така

Благодаря ти за съвета!

Връзка към коментар
На 4/12/2017 в 10:06, Георги каза:

Аз намирам ей това: 

 

Т.е. има разлика между бебе и малко дете. Колко малко е малкото дете е отделна тема, но със сигурност би трябвало да покрива твоя случай, след като си едва 3 месеца над границата за бебе :) Според мен детски колички си пътуват ок, предполагам малки деца се водят всички, които все още имат нужда от количка. 

Изпробвано. Wizzair разрешават безплатно детска количка за дете над 2 години.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте, може ли профила в Уиз да е на младеж под 18 г.  (и над 16 :) )т.е. той да е титулярът на Уиз членството, защото се очертава да лети повече през следващата година. 

Връзка към коментар
преди 12 часа, bibi каза:

Здравейте, може ли профила в Уиз да е на младеж под 18 г.  (и над 16 :) )т.е. той да е титулярът на Уиз членството, защото се очертава да лети повече през следващата година. 

За Уиз възрастните са 14+, така че няма абсолютно никакъв проблем. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , bibi каза:

Оказа се, че не може. :(

Питах за сина на приятелка, която се е свързала с тях на импулсния и оттам са й казали, че трябва да има 18 г.

Това го няма никъде изписано в условията им тук: https://wizzair.com/static/docs/default-source/downloadable-documents/wdc_terms_bg-sfvrsn-69e1a906_59_8ac9d793293bebcca9e8dbf5b6dbe207.pdf

 

Не ми се минава през цялата галимация да правя нова регистрация в сайта им, но поне на пръв поглед няма спирачка от там 16 годишен да си купи и билет, и членство. 

 

 

Връзка към коментар

Здравейте!

 

Мой ми приятел ми направи онлайн чек-ин, но на единия ми полет е сгрешен месеца на валидност на личната карта. Това проблем ли ще е? Някой изпадал ли е в такава ситуация?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Guinness каза:

Здравейте!

 

Мой ми приятел ми направи онлайн чек-ин, но на единия ми полет е сгрешен месеца на валидност на личната карта. Това проблем ли ще е? Някой изпадал ли е в такава ситуация?

В общия случай няма да е проблем.

Аз лично бих обърнала повече внимание единствено, ако полета е до Израел.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 25 минути , iaia_mama каза:

Може и да е написано вече някъде, ама не знам къде да ровя. Та, въпросът ми е знае ли някой на кой терминал във Франкфурт на Майн кацат wizzair?

 

На Т2 са. Ако ще правиш транфер, предвиди повече време, защото ги паркират на най-отдалеченото  възможно място на летището - при чартърите.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 21 часа, Георги каза:

Това го няма никъде изписано в условията им тук: https://wizzair.com/static/docs/default-source/downloadable-documents/wdc_terms_bg-sfvrsn-69e1a906_59_8ac9d793293bebcca9e8dbf5b6dbe207.pdf

 

Не ми се минава през цялата галимация да правя нова регистрация в сайта им, но поне на пръв поглед няма спирачка от там 16 годишен да си купи и билет, и членство. 

 

 

Да , няма го. Тя беше изчела всичко преди да им звънне.

П.с.Накрая на разговора даже ги понасмела малко : Като купувам билет, на 17 г. го водите възрастен, а като искам да регистрирам профил и членство на негово име, вече е дете... 

Връзка към коментар
преди 45 минути , Hollywood каза:

 

На Т2 са. Ако ще правиш транфер, предвиди повече време, защото ги паркират на най-отдалеченото  възможно място на летището - при чартърите.

Благодаря :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, bibi каза:

Да , няма го. Тя беше изчела всичко преди да им звънне.

П.с.Накрая на разговора даже ги понасмела малко : Като купувам билет, на 17 г. го водите възрастен, а като искам да регистрирам профил и членство на негово име, вече е дете... 

Мисълта ми беше, че при подобни случаи тежат много повече условията както са описани, а не какво твърди колцентъра...освен ако не се наемат да изпратят това в писмен вид от официален имейл. В колцентъра съвсем не са запознати с всички казуси. Аз лично, стига сайтът на Уиз да позволява да се направи профил на 17 годишен и да му се плати discount club не бих се притеснявал въобще. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте. Не можах да намеря отговора - ако сега за първи път купувам билети, кой е най-евтиният начин откъм такси за плащане на самите билети ( wizz сметка, с дебитна или кредитна карта или с превод в ДСК )? Благодаря предварително. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 35 минути , darinamarinova каза:

Здравейте. Не можах да намеря отговора - ако сега за първи път купувам билети, кой е най-евтиният начин откъм такси за плащане на самите билети ( wizz сметка, с дебитна или кредитна карта или с превод в ДСК )? Благодаря предварително. 

Само за банковия превод има такса - тя зависи от банката, в която правите превода.

 

Връзка към коментар

Eййй, нещо май  е поскъпнало  закупуването на определено място :resent: - вчера като си избирах, най-евтините бяха по 15лв. 
Сега как е положението - цените за местата константни ли са (за съответните редове) или варират според дестинацията, сезона и времето, оставащо до полета?

Предполагам също, че ако се чекирам без да съм си избрал място, после вече не мога да си платя за друго място и съответно да ми издадат нова бордна карта?

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.