Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Полетите на Wizz Air - Abu Dhabi са на 100%  към дестинации с компактни мюсюлмански общности и според мен са насочени основно към местния пазар. Ако и някой европеец се качи на тях ще е добре дошло разбира се.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 часа, Ivko каза:

Пак разместват и анулират полети до Абу Даби. По мой наблюдения до края на март някой полети в ден вторник и неделя са преместени към Дубай, а други са канселирани. Интересно ми е кое налага местенето, като вече ограничения няма.

Добре че каза, за Януари ми излиза, че ми е канселиран и ще получа мейл, но защо в разписанието го виждам, че е там?

Връзка към коментар
преди 19 часа, Mistela каза:

Добре че каза, за Януари ми излиза, че ми е канселиран и ще получа мейл, но защо в разписанието го виждам, че е там?

И на мен така ми изписва, но реално полета седи, а е преместен към Дубай. Погледни си датата в разписанието до къде лети да не би да ти са сменени летищата. Но и при мен е някакво страно. Реално моя полет е на 12.03 до Абу Даби и сега в разписанието лети до Дубай, но си го има полета, а в резервацията ми е преместен на 11.03

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ох, как се надявам и моят полет на 28.03 (Вторник) да го преместят за Дубай или поне нещо да сменят часа, за да мога да дръпна цялата почивка с една седмица назад 🤞

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Pepi Popova каза:

Ох, как се надявам и моят полет на 28.03 (Вторник) да го преместят за Дубай или поне нещо да сменят часа, за да мога да дръпна цялата почивка с една седмица назад 🤞

Не е невъзможно понеже на приятел полета му януари във вторник е канселиран, а моя на 12.03 е преместен.

Връзка към коментар

Много им се бавят имейлите за отмяната,а докато не дойде този имейл не може да се правят никакви промени,дори и с обаждане на колцентъра.А докато дойде този имейл цените за другия полет растат ли растат….

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , IVM каза:

Много им се бавят имейлите за отмяната,а докато не дойде този имейл не може да се правят никакви промени,дори и с обаждане на колцентъра.А докато дойде този имейл жените за другия полет растат ли растат….

За това ако мислиш и искаш да летиш до същата дестинация не правиш нищо. Аз така действам-изчаквам до последно да видя цените как ще са за датите, които искам и ако падне цената вземам нови и си отменям старите /  или отменяш и вземаш защото кредита се поавява до минути/ или ако не ме устройва цената просто си променям. Не веднъж е сработило това правило при мен.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 6 минути , Ivko каза:

За това ако мислиш и искаш да летиш до същата дестинация не правиш нищо. Аз така действам-изчаквам до последно да видя цените как ще са за датите, които искам и ако падне цената вземам нови и си отменям старите /  или отменяш и вземаш защото кредита се поавява до минути/ или ако не ме устройва цената просто си променям. Не веднъж е сработило това правило при мен.

Тя схемата е ясна,ама привършиха Wizzвенстициите😃 и вече трябва да чакам да върнат тези,за да взема новите от Дубай,които сега са наполовина все още.А реални пари не съм им давал от три години и не мога да се пречупя  точно сега 😄

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 21 минути , IVM каза:

Тя схемата е ясна,ама привършиха Wizzвенстициите😃 и вече трябва да чакам да върнат тези,за да взема новите от Дубай,които сега са наполовина все още 

Докато си говорим цената за променения ми полет падна на 38лв и взех нови, а по стари цени го плащах 77лв и сега съм с два полета на една дата и се надявам единия да го канселирам.

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Много странна ситуация,цените в дните с полет до Абу Даби са по 1000 лв,а цените в дните с полет до Дубай по 100…И това е за целите Януари и Февруари.Имам усещането,че не са приключили с пипането по полетите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Има и нещо друго. Този моя полет на тази дата за която е сменено летището към Дубай не ми дава като преди същата дата ами са ме прехвърлили на съседната близка дата за където кацат в Абу Даби от което ме навежда на мисълта, че щом си купил до Абу Даби си летиш до Абу Даби и ме местят да кацам в Абу Даби, а не ми дават като преди да си го преместя към Дубай. Ще видим.

 

През март до Дубай има по 58лв, а на 12.03 е 38лв.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 54 минути , Ivko каза:

Има и нещо друго. Този моя полет на тази дата за която е сменено летището към Дубай не ми дава като преди същата дата ами са ме прехвърлили на съседната близка дата за където кацат в Абу Даби от което ме навежда на мисълта, че щом си купил до Абу Даби си летиш до Абу Даби и ме местят да кацам в Абу Даби, а не ми дават като преди да си го преместя към Дубай. Ще видим.

 

През март до Дубай има по 58лв, а на 12.03 е 38лв.

до Варна е по скъпо 🤣

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Нов капан от Уиз!

 

при опит да купя билети точно на последната стъпка - плащането ми обяви, че съм бот-стандартното за тях.

след цъкане по картинки ме пусна да продължа, но изведнъж се появи някаква незнайна такса от скромните 36€.

 

Започвах на ново 3-4 пъти, дори сменях дати и точно преди плащането  се появяваше същата такса.

Накрая влязох инкогнито и не се добави.

 

 

D7C199B6-2953-4B60-8F0C-B5972FA9874A.png

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар

При променен полет получих мейл със стандартните три опции в такива случаи. Са, обаче като вляза в сайта все още ми пише, че има промяна по резервацията и да очаквам мейл. И не мога да пипна нищо по резервацията. Някой друг с подобен проблем? Колко още трябва да чакам, за да стане активна резервацията?

Връзка към коментар
преди 34 минути , jorrro каза:

При променен полет получих мейл със стандартните три опции в такива случаи. Са, обаче като вляза в сайта все още ми пише, че има промяна по резервацията и да очаквам мейл. И не мога да пипна нищо по резервацията. Някой друг с подобен проблем? Колко още трябва да чакам, за да стане активна резервацията?

Същия проблем разреших с няколко минутен разговор на неимпулсния им номер тази вечер. Успех!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Опитвам се от половин час да променя полет с флекс и когато стигна до плащане на разликата в цената, ми изписва, че банката отхвърля плащането. Това в приложението. В сайта си влизам в профила и тъкмо да платя, изкача, че съм бот. Отново в приложението- смених картата, смених валутата- не ме допуска да завърша промяната. Утре ще  пробвам отново...

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, IVM каза:

Много странна ситуация,цените в дните с полет до Абу Даби са по 1000 лв,а цените в дните с полет до Дубай по 100…

Да това забелязвам и аз и то тези до Абу Даби високите цени са с не налична бейсик тарифа.

Връзка към коментар
преди 30 минути , Ivko каза:

Да това забелязвам и аз и то тези до Абу Даби високите цени са с не налична бейсик тарифа.

Според мен поради факта,че всички отменени са прехвърлени за съседни дати е довело до привършване на местата и вдигане на цените,сега като почнат всички да ги наместват и ще падат надолу.Иначе съм направо изумен,вчера поисках да ми върнат по картата частта,която бях доплатил с пари и тази сутрин ги получих….пари от  Уиз върнати за един ден,намирисва ми на някакъв рекорд 😄

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Aaaaа Уиз достигат ново висоти. Имах букнати билети за конкретни дати февруари до Лондон - отиване сутрешен и връщане на следващия ден вечерен. Сега за моята дата има отиване само вечерен и връщане само сутрешен 🙄 Има ли вероятност да върнат някой полет в разписанието или да се ориентирам към други авиокопании?

Връзка към коментар
преди 20 часа, achieva каза:

Същия проблем разреших с няколко минутен разговор на неимпулсния им номер тази вечер. Успех!

Звъних им, но ми предложиха те да ми редактират резервацията. Не можело нищо да направят, така че аз сам да си я редактирам. Не знаели и каква била причината да виждам съобщение, че ще получа мейл за промяната, след като вече съм получил такъв...

Връзка към коментар
преди 4 минути , Capitan Morgan каза:

Aaaaа Уиз достигат ново висоти. Имах букнати билети за конкретни дати февруари до Лондон - отиване сутрешен и връщане на следващия ден вечерен. Сега за моята дата има отиване само вечерен и връщане само сутрешен 🙄 Има ли вероятност да върнат някой полет в разписанието или да се ориентирам към други авиокопании?

освен ако не правят нещо в момента и просто е свален полета от системата временно и после да го върнат, не вярвам да върнат вече отменен полет с премаршрутирани пътници и всичко и изведнъж пак да почнат да продават начисто, няма как да се случи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , Capitan Morgan каза:

Aaaaа Уиз достигат ново висоти. Имах букнати билети за конкретни дати февруари до Лондон - отиване сутрешен и връщане на следващия ден вечерен. Сега за моята дата има отиване само вечерен и връщане само сутрешен 🙄 Има ли вероятност да върнат някой полет в разписанието или да се ориентирам към други авиокопании?

Абсолютно всичко е възможно при Уиз. Няколко пъти вече се случва да ми отменят полет и да не дават алтернативни летища, но после да размислят, да върнат полетите и да дадат няколко алтернативи. 

 

А това с дни да не можеш да се добереш до резервацията си при отменен полет наистина е страшно дразнещо. 😠

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.