Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 47 минути , stanimir каза:

А кога са се отказали от Гетуик ? Сега забелязвам липсата му.

Преди поне 3 месеца го разнаха и ме прецакаха яко, защото летя до там с easyJet, а връщането беше с Уизз

Сега връщането ще е от друго летище и коя под наем, време и  път си остават мои дертове 

билетите бяха за края на декември- или урожаят им.

Връзка към коментар
Преди 1 час, jorrro каза:

Звъних им, но ми предложиха те да ми редактират резервацията. Не можело нищо да направят, така че аз сам да си я редактирам. Не знаели и каква била причината да виждам съобщение, че ще получа мейл за промяната, след като вече съм получил такъв...

Да, те ми редактираха резервацията, смениха ми летището по мое желание, но запазиха датите. Иначе ми предложиха в имейла същото летище, но други дати, което не ме устройваше. Бях платила за места в самолета. Фиксираха ми места и за отиване, и за връщане по мое желание за новите полети. Минути по-късно получих имейл с новата информация. Номерът на резервацията се запазва.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 1 час, Ivko каза:

В четвъртак дойде имейл за промяна на полет и все още не са ми се появили възможностите. Дали нещо е забило и да звъня или трябва да си чакам?

И при мен така се получи, скед 2-3 дена ще ти даде възможност за избор. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, crazyhorse каза:

7 евро не е ли скъпо?По други дестинации има по 6!

 

Чекираният багаж беше по-изгоден по тази линия, за това избрах нея. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 10 часа, Ivko каза:

В четвъртак дойде имейл за промяна на полет и все още не са ми се появили възможностите. Дали нещо е забило и да звъня или трябва да си чакам?

При мен е същата ситуация, все още не ми излизат опциите. Звънях да питам - казаха, че могат да ми сменят полета, но не и да направят нещо така че аз да мога сам да си редактирам резервацията.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 9 часа, nino каза:

Вече може ли да се плаща с карта, или все още става само с банков превод ?

Преди 2 седмици нямах проблеми при плащането с карта (но беше ушз картата на ДСК)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, Ivko каза:

В четвъртак дойде имейл за промяна на полет и все още не са ми се появили възможностите. Дали нещо е забило и да звъня или трябва да си чакам?

Преди малко получих втори email, че резервацията ми е променена от тяхна страна, но все още не мога да я редактирам аз - пише да чакам мейл...Това е много досадно, убеден съм, че ще има хора, които ще звънят на импулсния телефон, за да я сменят. 😞

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А аз си мисля /ако правилно вече им схващам схемите/, че също като времето за получаваме на кредит от доброволна отмяна и тук са го заложели това и опциите идват след точно три дни. Ще пиша ако е така защото сега в 14 ще станат три при мен.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , Ivko каза:

А аз си мисля /ако правилно вече им схващам схемите/, че също като времето за получаваме на кредит от доброволна отмяна и тук са го заложели това и опциите идват след точно три дни. Ще пиша ако е така защото сега в 14 ще станат три при мен.

От сряда, когато видях, че полета е анулиран(май ти даде сигнал, че пак има рязане 🙂 ) до днес са 4 дни.

Връзка към коментар
преди 2 часа, iMari каза:

При мен днес най-накрая се появиха опциите. Започвам и аз да ги подозирам, че трупат оборот на импулсния телефон. 🙂

 

 

Нали при променени полети и други екстремални събития може да се използва безплатния телефон (в закаченото мнение горе)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , neuromancer каза:

Нали при променени полети и други екстремални събития може да се използва безплатния телефон

Да, но малцина знаят за съществуването на безплатния.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Много упорито го крият. При опит да намериш контакт с тях на сайта им удобно излиза само номера започващ с 0900 за 1,20лв/мин. Мисля, че@jorrroточно това имаше предвид - пътници, които нямат опит с магариите им, звънят и се набутват сериозно, защото не знаят за безплатния телефон. (закачен най-отгоре на темата)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 4 часа, iMari каза:

От сряда, когато видях, че полета е анулиран(май ти даде сигнал, че пак има рязане 🙂 ) до днес са 4 дни.

Аз говоря в момента в който получиш имейл за промяната и потвръждавам, че точно на третия ден ми се появиха опциите при мен.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Споделям с нотка на похвалване, че едва 23 дни след завеждане на исковете (и без никаква допълнителна кореспонденция) получих от Уиз 2 обезщетения за отменени октомврийски полети. 2 х €250 в сметката. В същото време за един по-стар клейм от лятото няма никакво развитие. Не им схващам съвсем логиката.

  • Харесвам 14
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 36 минути , Ivko каза:

Аз говоря в момента в който получиш имейл за промяната и потвръждавам, че точно на третия ден ми се появиха опциите при мен.

При мен минаха 75 часа от първия мейл за отмяна на полет и все още резервацията е недостъпна.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , jorrro каза:

При мен минаха 75 часа от първия мейл за отмяна на полет и все още резервацията е недостъпна.

Явно няма закономерност и логика аз от два едни и същи само на единия ми се появи…явно ще се чака

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз ли нещо съм неадекватен...... Гледам полети София - Лисабон - София и попадам на следното. При търсене на двупосочен Соф - Лис - Соф със заминаване на 23 - ти януари и връщане на 30 - ти януари цената по отсечката Лис - Соф ми я дава 87.99 лв., но реших да погледна само билет Лис - Соф и ми дава цена за същата дата 30 - ти януари 27.99 eur. И така, като гледам има разлики във всички цени.

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 1
  • Замислям се 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.