Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 1 минута , iMari каза:

Ваучера е валиден до 15.01, за пътувания между 15.01 - 28.02. Вероятно на 16.01 Уиз ще направят основно рязане на полетите до края на февруари. Така го разбирам 🤣

Значи ваучера покрива само цената на базовия билет, не можеш да го използваш за допълнителни услуги. Ако остане нещо за доплащане, може да го направиш само с банкова карта. С Уиз кредит и плащане по банков път не става. Но дори и да си изпълнил всички условия в крайна сметка излиза надпис, че ваучера е невалиден. Поне при мен е така...😁

Добре, а става ли да го ползвам за билет за февруари с флекс, който после да прехвърля за по-късно?

Връзка към коментар
преди 34 минути , bobole4e каза:

В Букурещ не ти ли е по-удобно? Или Атина? (за Атина незнам има ли дата всъщност, но не я пропускат обикновено)

За Букурещ ми е ок, но билетите са пакет с хотел, което не е ОК, защото може да се върнем обратно към Русе и там да спим ако изобщо решим.

преди 29 минути , Victoria каза:

Ти си знаеш, но Прага не ти ли идва малко далеч?

Да, но никога не съм била там, пък моя мъж е ходил по соц време на лагер там и сега ще опреснява спомени 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз имам свободен ваучер за 10 евро и същите условия:

 Пътуванията трябва да започнат на/след 15 януари и да завършат до 28 февруари 2023 г. След 15 февруари 2023 г., датата на валидност на ваучера, ваучерът става невалиден

Ако на някой му потрябва ще го изпратя

Връзка към коментар
преди 40 минути , Zaro каза:

Добре, а става ли да го ползвам за билет за февруари с флекс, който после да прехвърля за по-късно?

И това пробвах, не става, не приемат ваучера. 

Връзка към коментар

Ни ваучерче за уизче, ни кодче за букингче и т.н. за цялата ми потребителска кариера не съм видяла. Явно ми виждат движенията и си викат „защо да си гърмим ваучерите, като и без това ни е в кърпа вързана.“ 🙂 Дискриминация...

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 1 час, iMari каза:

И това пробвах, не става, не приемат ваучера. 

Кога не го приемат?

Ако направя резервация за 25 февруари с флекс и реша на 15 февруари да я променя, тогава ли няма да го приемат?

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Zaro каза:

Кога не го приемат?

Ако направя резервация за 25 февруари с флекс и реша на 15 февруари да я променя, тогава ли няма да го приемат?

Пробвах с добавен флекс, пробвах и без флекс - не мога да купя билет с ваучера, изписва, че е невалиден. Някой успя ли да го ползва?

  • Замислям се 3
Връзка към коментар
преди 20 минути , The Doctor каза:

Ако някой няма да ползва ваучер бих искал да експериментирам с него. При успех ще споделя, разбира се.  🙂

 

опс. грешно разчетено. извинявам се.

Връзка към коментар
преди 2 часа, iMari каза:

Ваучера е валиден до 15.01, за пътувания между 15.01 - 28.02. Вероятно на 16.01 Уиз ще направят основно рязане на полетите до края на февруари. Така го разбирам 🤣

Значи ваучера покрива само цената на базовия билет, не можеш да го използваш за допълнителни услуги. Ако остане нещо за доплащане, може да го направиш само с банкова карта. С Уиз кредит и плащане по банков път не става. Но дори и да си изпълнил всички условия в крайна сметка излиза надпис, че ваучера е невалиден. Поне при мен е така...😁

Нали пише, че не е валиден след 15 февруари, а не 15 януари ?  Аз поне така го разбирам.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.