Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 17 минути , stanimir каза:

Дано не е опит да минат тънко с тези 60€.

Ако получа още около 45-50 такива имейла,бих могъл да помисля да сметна случаят ни с тях за приключен😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, Lindt каза:

Ние също имаме един ваучер за 10 евро от wizz. Ако някой го иска, да каже 🙂

 

Евтина, безсмислена зарибявка много под нивото на магеланци.

🙂

Ако някой успее да сътвори нещо смислено с ваучера, моля споделете! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , The Doctor каза:

Евтина, безсмислена зарибявка извън нивото на магеланци. 🙂

Е, нека допуснем, че някой иска да отиде за уикенд в Ница примерно и няма кредити. Ние защото нямаме, а ни броя за някакви магеланци (с очевидно незавиднo ниво 😄)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 10 часа, Lindt каза:

Е, нека допуснем, че някой иска да отиде за уикенд в Ница примерно и няма кредити. Ние защото нямаме, а ни броя за някакви магеланци (с очевидно незавиднo ниво 😄)

Извинявай, не съм се изразил добре. Имах предвид, че ваучера е неприложим, или поне аз не намерих начин да ползвам повече от две евро от него и сякаш е насочен към не членове на WDC. Бях писал по напред в темата... 

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, The Doctor каза:

Извинявай, не съм се изразил добре. Имах предвид, че ваучера е неприложим, или поне аз не намерих начин да ползвам повече от две евро от него и сякаш е насочен към не членове на WDC. Бях писал по напред в темата... 

Аз нали го използвах за еднопосочен полет Лутън-София и съм с дискаунт. Намали ми 8.5 паунда, което си е около 10 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Ivko каза:

Аз нали го използвах за еднопосочен полет Лутън-София и съм с дискаунт. Намали ми 8.5 паунда, което си е около 10 евро.

Може би си късметлия, още повече че промоцията беше за двупосочно пътуване, но при мене за полет от 8.99 паунда намали 1.49, за друт от 14.99 намали под 2.

Затова и неколкратно питах дали някой успя за измисли нещо с тези кодове.

 

Единствения пробив беше, че системата позволи да се доплати с точки, както и информация до кога могат да висят полети, на които не е довършено плащането /според тях 48 часа преди полета/ и може да се окаже интересно приложим факт.  🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
В момента, The Doctor каза:

Може би си късметлия, още повече че промоцията беше за двупосочно пътуване, но при мене за полет от 8.99 паунда намали 1.49, за друт от 14.99 намали под 2.

Затова и неколкратно питах дали някой успя за измисли нещо с тези кодове.

Моя полет беше 17 паунда, но може да съм късметлия да

Връзка към коментар
преди 1 минута , Граф Вронски каза:

Аз също успях да използвам един код (общо в мен имах три). Беше в резервация София - Лондон и Лондон - София (в рамките на 1 ден). Имам и WDC.

Целия ли успя да приложиш или частично и в коя посока се получи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , The Doctor каза:

Целия ли успя да приложиш или частично и в коя посока се получи.

Целият беше приложен :

ww.png.fa00b995611de093add09fc30ff69553.png

За посоката ... мх, не знам. Аз взех двупосочен в една резервация и накрая от общата финална цена от 90лв (примерно ) , реално платих 70лв.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Wizz Air launches 5 new routes from Italy

 

We've just launched several new exciting routes from Italy and Lithuania! From now on you can travel directly from Rome to Madeira and Memmingen, from Milan to Madrid and Abu Dhabi, or from Vilnius to Rome.

 

Rome -Vilnius (Tuesday and Saturday from April 4)

Rome – Memmingen (Tuesday and Saturday from September 5)

Rome – Funchal (Tuesday and Saturday from September 6)

Milan – Abu Dhabi (Daily from July 24)

Milan – Madrid (Daily from July 24)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте, Wizz непрекъснато пускат някои промоции.Днес предлагат билети по 19,99 за полети до края на м. юни.

Има ли начин да се видят лесно дестинациите с тези полети или трябва да се изрови всичко, за да се намерят?

Връзка към коментар
преди 9 часа, danym21 каза:

Здравейте, Wizz непрекъснато пускат някои промоции.Днес предлагат билети по 19,99 за полети до края на м. юни.

Има ли начин да се видят лесно дестинациите с тези полети или трябва да се изрови всичко, за да се намерят?

Не е точно промоция, щото такива билети има непрекъснато, просто напомнят за себе си. Влизаш и търсиш.

Връзка към коментар

Здравейте, трябва ми помощ спешно. Опитвам се да се чекирам за полет онлайн, но ми се изписва, че пътници без места не могат да се чекират в момента. Пише ми "Please note that because seating is not available passengers without seats cannot check in at the moment.  Какво мога да направя?

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Справих се след като пробвах още няколко пъти през мобилното приложение. Изписваше ми, че няма места, но накрая все пак ми даде да се чекирам, без да купувам места.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 7 часа, jorrro каза:

Справих се след като пробвах още няколко пъти през мобилното приложение. Изписваше ми, че няма места, но накрая все пак ми даде да се чекирам, без да купувам места.

Между другото при всяко бъгване от лаптоп се оправя чрез мобилното приложение при мен, което изглежда доста по-стабилно.

Връзка към коментар

Я, от края на март Уиз пускат по два полета София - Бергамо в понеделник и петък. Не знам кога са ги заредили, аз сега ги виждам. Ами дано наистина останат и двата. 🙂

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Nik
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.