Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 2 минути , Alexander каза:

Цените вероятно са за шарани около 200+ лева двупосочен 

очаквам да паднат доста 

Още ги гласят според мен:

image.png.e84686e18cbbaa4932d392286e90175f.png

 

image.png.bb0c3f58b66bedbc199605ea2b25747d.png

  • Шок 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 5 минути , Coo каза:

Не знам дали да очакваме нов грип сега или нещо друго :)))

Еее, това вече го играхме - сега или ядрена война или извънземните атакуват. 😜

преди 5 минути , Alexander каза:

Цените вероятно са за шарани около 200+ лева двупосочен 

очаквам да паднат доста 

И аз така очаквам. Щом веднага след като ги обявиха, цените започват от 50 лв в посока, много вероятно е да паднат.

  • Харесвам 7
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, jorocontrola каза:

Почти си помислих, че може да се отиде и в Източна Турция. Все пак са само 20км,  ама греда. Границата е затворена ...

Е, това учудва ли те? Границата е затворена от 30 години.  На Армения най-голямата дължина от границите (източната с Азербайджан и западната с Турция и с Нахичеван/Азербайджан) са затворени. Само през Грузия от север и през Иран от юг може да се влезе в Армения... сухопътно.   Аз бях в Карс, североизточна Турция и град Ани, на няколко км от границата с Армения, но... няма начин. Отива се до Грузия и тогава на юг 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Wizz Air launches 3 new routes from Romania! Честито на северна България! 

Image

New Routes:

✈️Bucharest – Luxembourg (Tuesday, Saturday from June 13)

✈️Bucharest – Skiathos (Wednesday, Sunday from June 14)

✈️ Timisoara – Zakynthos (Thursdays from June 15)

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Специално за Ереван с риск да бъда нахулен, за мен цени до 200 лева двупосочен е много добра. Преди пандемията с Аегеан бях взел билети до Ереван с прекачване в Атина за 1500 лева за двама в двете посоки. Пандемията обаче ни развали ходенето тогава.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Иван Попов каза:

Wizz Air launches 3 new routes from Romania! Честито на северна България! 

 

 

Е, от "Северна България" до "Северна България" има голяма разлика. Определено само област Русе има що годе изгода да пътува от Букурещ. Тези от Добрич, Шумен и Варна си летят от Варна. Тези от областите В.Търново, Габрово, Плевен, Ловеч, Враца, Монтана, Видин си летят най-вече от София.

 

Не съм се засилил за Армения, но цените са абсолютно приемливи, като се има предвид какви бяха опциите до вчера! Винаги трябва да оценяваме това. (

Помня какви луди пари давах за Тбилиси с полет на Пегасус от Истанбул и като сравня с директните полети София-Кутаиси на Уизеър, които имахме... 

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 27 минути , Alexander каза:

Просто няма да има опашка.

ще стане като с Грузия и Йордания. Преди и след  лоу костовете  цените са си високи, а от София имаше доста по 20-30лв

Точно от това се опасявам колко ще се задържи линията. За това трябва да се хваща по ранен влак. Иначе си мисля, че тур агенциите ще я налазят яко тая линия с оферти за пре скъпи екскурзии до Армения.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 21 часа, Hakkâri Spor каза:

Е, от "Северна България" до "Северна България" има голяма разлика. Определено само област Русе има що годе изгода да пътува от Букурещ. Тези от Добрич, Шумен и Варна си летят от Варна. Тези от областите В.Търново, Габрово, Плевен, Ловеч, Враца, Монтана, Видин си летят най-вече от София.

 

Не съм се засилил за Армения, но цените са абсолютно приемливи, като се има предвид какви бяха опциите до вчера! Винаги трябва да оценяваме това. (

Помня какви луди пари давах за Тбилиси с полет на Пегасус от Истанбул и като сравня с директните полети София-Кутаиси на Уизеър, които имахме... 

Е от Велико Търново точно Букурещ и останалите летища в България са ми по-близо до София, където е по-евтино - всички са 220км все

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 22 часа, Hakkâri Spor каза:

Е, от "Северна България" до "Северна България" има голяма разлика. Определено само област Русе има що годе изгода да пътува от Букурещ. Тези от Добрич, Шумен и Варна си летят от Варна. Тези от областите В.Търново, Габрово, Плевен, Ловеч, Враца, Монтана, Видин си летят най-вече от София.

 

Ако тази информация е резултат от представителна статистическа извадка ще се радвам да видя от къде е почерпена, ако са лични размисли и страсти е спам.

 

Има една тема за лесен/евтин достъп до близки на България летища и там имаше немалко информация.

От Варна мои близки преди пандемията ползваха редовно полети от Букурещ като ползваха маршрутка от Варна на цена 50 лева.

При изгоден полет даже пътуване от София си струва  - имаше информация къде може да се паркира безопасно до летището в Букурещ , но винаги е вариант да се паркира и в Русе. Бус до Русе също е опция /в промоция имаше билети за едно евро с Фликсбус и почти редовно по 5 ... 10/, естествено това важи и за близките до Русе градове.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , vladimira74 каза:

До колко часа най-късно може да се чекираме за полет?

3 часа е терминалния срок, но е риск ако системата забие, така че поне 4 часа по-рано.

Може и на летището срещу такса.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 12 минути , randi каза:

Доколкото разбрах базата в Бургас се закрива. Всички полети ще се извършват от машини от други бази. Но определено не ми се проверяват всички линии.

Наистина ли е имало база в Бургас, при положение, че зимата летят само до Лондон?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Привет! 

Гледам размерите на таксите на уиз и в тях продължава да има приорити за 5 евро, но след като си поиграх доста не открих такова. Някой има ли скорошен опит да сподели за  отсечка с такова. Благодаря! 

Връзка към коментар
На 24.01.2023 г. в 13:43, r_nikolov1 каза:

Благодаря! Пуснах заявките. Да видим колко ще чакаме за преводите от Уиз... 😄

Не мога да повярвам, че само 7 дни по-късно парите - вече са в сметката ми... 🤩🥳🎉

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Закъснение над 5 часа на полет Катания - София 29.01 , подаден иск за компенсация по Регулация 261/ 2004 на 30.01 , днес на 31.01 вече е със статус 

 

 

IMG_20230131_162406.jpg

 

Да им се ненадяваш !

  • Харесвам 5
  • Шок 8
  • Браво 8
Връзка към коментар

Ако сте избрали опцията да ви възстановят парите за полета, мисля че при закъснение авиокомпанията не дължи обезщетение.Опишете конкретния случай ? 

При всички положения ще получите някакъв отговор в рамките на 30 дни.Може да проверите и в секцията "Моите искове" като влезете в Wizz профила си. 

Връзка към коментар
преди 18 минути , stanimir каза:

Ако сте избрали опцията да ви възстановят парите за полета, мисля че при закъснение авиокомпанията не дължи обезщетение.Опишете конкретния случай ? 

При всички положения ще получите някакъв отговор в рамките на 30 дни.Може да проверите и в секцията "Моите искове" като влезете в Wizz профила си. 

Полетът беше променен в последния момент,от 6.15 сутринта на 13ч и нещо. Отказах се,защото губех връзка в Милано. Подадох

 иск за компенсация по Регулация 261/ 2004, има го регистриран в "Моите искове". И дотук...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , blueriver каза:

Полетът беше променен в последния момент,от 6.15 сутринта на 13ч и нещо. Отказах се,защото губех връзка в Милано. Подадох

 иск за компенсация по Регулация 261/ 2004, има го регистриран в "Моите искове". И дотук...

Приятел бе на същия полет и си подаде иск и вече също му обработват плащането.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.