Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 13 минути , Magelanko каза:

Изпращам ти 

 

преди 12 минути , bibi каза:

Пратих.

Благодаря и на двамата! Изписва ми, че са ползвани! Ако друг иска-нека се пробва! 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Ако някой желае може да се възползва от този код, тъй като аз няма да мога да го използвам.

214321311573338939

Пътуванията трябва да започнат на/след 15 януари и да завършат до 28 февруари 2023 г. След 15 февруари 2023 г., датата на валидност на ваучера, ваучерът става невалиден. 

Връзка към коментар
На 4.02.2023 г. в 10:00, stanimir каза:

Падането на Паланга ще е истински шок,но и доста добри връзки от София през Лондон (като Исландия , Мадейра, Тенерифе)  явно си заминават 😉

 

А не, за страдание си е. Паланга беше любима дестнация на доста магеланци през пролетта на 2020. Някои направиха и първия си кредитен милион 😀

  • Харесвам 2
  • Смея се 5
Връзка към коментар
Галин Маргаритов

Здравейте,някакъв безплатен начин ,телефон ,имейл,пощенски гълъб да се свържа с Wizz ,че имам отменени полети,но като вляза в профила си и нямам никакви опции,а само това:

“There is a change on your booking.We will inform you via e- mail soon.Please return back soon to see the changes.”

И блокирала страница!

Връзка към коментар
преди 5 минути , Галин Маргаритов каза:

Здравейте,някакъв безплатен начин ,телефон ,имейл,пощенски гълъб да се свържа с Wizz ,че имам отменени полети,но като вляза в профила си и нямам никакви опции,а само това:

“There is a change on your booking.We will inform you via e- mail soon.Please return back soon to see the changes.”

И блокирала страница!

Има безплатен номер закачен горе в темата. Иначе, ако промяната е от съвсем скоро, понякога минава време, докато се появяват опциите за смяна в профила.


Може ли да кажете кои полети са отменили? 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Галин Маргаритов
Преди 1 час, yordanov каза:

Има безплатен номер закачен горе в темата. Иначе, ако промяната е от съвсем скоро, понякога минава време, докато се появяват опциите за смяна в профила.


Може ли да кажете кои полети са отменили? 

Отменен:София-Корфу 28 август

Променен:Варна-Меминген 31 март 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

аз имам билети за Рим Фиумичино до Корфу през септември (преместен флекс още през миналата есен за максимално напред и тази отсечка ме устройваше като цена), при който преди няколко дни дойде известие за променен начален час с 3 часа напред, сега разглеждам какво предлага системата като ребукване без доплащане - алтернативните летища в Италия, които дава, са двете в Рим, Малпенса и Неапол, а от гръцките - Атина, Корфу и Закинтос, за София-Корфу ще предложи ли изобщо нещо?

Връзка към коментар

Като цяло пада голямо раздвижване на цените по мой наблюдения. Следя полет Лисабон-София за ноември по 40 евра паднаха, а бяха по и над 100. До Абу Даби декември и януари по 60лв на посока се намират и Барселона по 30-60лв в юни на посока.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Цените на билетите падат, на флекса и приорити се удвояват и утрояват. 

Допълвам: Имах "спестени" евтини билети с флекс 5-6 евро и приорити с 6 до 12 евро. Намирам евтин желан полет, примерно 19,90, цената на моя полет (гола) е примерно 9.9. Накрая трябва да доплащам 25-30 евро, вместо 10. Примерите не са конкретни, защото правих опити с различни мои билети за различни нови полети.

Връзка към коментар
преди 35 минути , marycap каза:

Цените на билетите падат, на флекса и приорити се удвояват и утрояват. 

Допълвам: Имах "спестени" евтини билети с флекс 5-6 евро и приорити с 6 до 12 евро. Намирам евтин желан полет, примерно 19,90, цената на моя полет (гола) е примерно 9.9. Накрая трябва да доплащам 25-30 евро, вместо 10. Примерите не са конкретни, защото правих опити с различни мои билети за различни нови полети.

Имат разни бъгове. И на мен тия дни ми се случи същото.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, adreno каза:

Тоест са започнали да искат доплащане и за услугите вече, както за местата? Ясно, че беше въпрос на време и това да стане.

Не иска доплащане за допълнителните услуги. Просто понякога става разминаване в това, което виждаш като цена на билета и тази, която иска да платиш при смяната. Може би при по-старите флексове след година местене стават разни дефекти.

Все още флекс си има предимства. В събота си викам: Не ми се занимава с търсене, местене, добавяне и т.н. Ей това е полет, който ме устройва, но като стигнах до приорити 39€, е занимах се😃

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, stanimir каза:

Бъг е ,както казва Дияна.

И аз правих една промяна и както ми искаше 16 евро доплащане така накрая станаха 19.98 евро без да се показва от какво излиза разликата. Мисля утре да ги питам по телефона и да ме рефънднат 4 eвро са си 4 евро.... :d 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Tani
    • Aureliano
    • Mascotte7373
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.