Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Защото температурите в Абу Даби през лятото са около 50 градуса и няма много желаещи да ходят там. Аз съм бил през май (около Гергьовден) и беше 46 градуса. Нито можеш да се разхождаш, нито нищо, губи ти се тотално кефа от. посещението там. Трябва да си все на закрито и охладено.  За през лятото пробвай Истанбул-Бишкек с Пегасус, наскоро имаше промоция с доста добри цени.

Връзка към коментар

Жегата е за всички ,но само от София полетите спират до есента.Будапеща, Букурещ , Виена и т.н. ги летят цяло лято.

Рияд не е по-прохладен ,но ще има полети от София цяло лято.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да, явно са пресметнали, че от България има по-малко желаещи да летят до ОАЕ, съдейки по предишни сезони. Ако 2015 (когато Уиз за първи път летяха София-Дубай) през лятото самолетите са били полупразни, явно са си направили сметката за следващия летен сезон. Помня, че при някаква промоция София-Дубай бяха 67 лв на посока юни, юли и август 2015

Връзка към коментар
На 28.02.2023 г. в 14:47, Dian каза:

EB828CEB-F050-404F-A8F8-C79361F794D0.jpeg

Виждам, че прекачването ще е доста трудно. Полетите София-Абу Даби и обратно са по същото време, по което са и Абу Даби-Бишкек и обратно. Вторник, четвъртък и събота следобед/вечер. Трябват по 2 нощувки и в двете посоки в ОАЕ, за да се хване връзка. А пък цените през октомври до/от Абу Даби (на абсолютно произволни дати, които дадох), са направо чудни!

 

image.png.7b6c20b56f9d451b6f4091d77777d280.png

 

Явно директният полет от Истанбул до Бишкек с Пегасус е много по-добрият вариант. 

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 57 минути , Hakkâri Spor каза:

А пък цените през октомври до/от Абу Даби (на абсолютно произволни дати, които дадох), са направо чудни

image.png.7b6c20b56f9d451b6f4091d77777d280.png

Просто и тях ги е хванало проклятието на уизкия изкуствен интелект. Обзалагам се, че в някакъв момент тези полети ще паднат до макс 150 лв. в посока.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 59 минути , Mistela каза:

Отварят линия Абу Даби - Санторини 


https://whatson.ae/2023/03/flights-to-santorini-from-the-uae-will-cost-dhs179-this-summer/


 

🤪А ама това било 2021 !

Защо ми излиза като ново 🤓

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Mistela каза:

Отварят линия Абу Даби - Санторини 


https://whatson.ae/2023/03/flights-to-santorini-from-the-uae-will-cost-dhs179-this-summer/


 

 

Гърците ли ще ходят в Абу Даби или шейховете ще си водят харема в Санторини?

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

 

преди 52 минути , Mistela каза:

🤪А ама това било 2021 !

Защо ми излиза като ново 🤓

Да, не е ново. От Абу Даби новите дестинации са Ташкент, Самарканд, Бишкек, Анталия, Анкара, Медина и няколко италиански града.

Междувременно пуснаха и Рим-Баку в понеделник и петък.  Има опции за прекачване от София. 

 

image.png.df3703f23875432836fe4fc9a6117698.png

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 8 часа, Hakkâri Spor каза:

Междувременно пуснаха и Рим-Баку в понеделник и петък.  Има опции за прекачване от София. 

За съжаление полетите от София кацат на Чиампино, а тези до Баку излитат от Фиумичино. Май няма изгледи да ни върнат пак на FCO, където са и повечето интересни дестинации.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ако има така или иначе нощувка в Рим, заради неудобна връзка, няма значение много от летището. Но като видях цените от 309.99 евро на посока (Рим-Баку-Рим), то по-евтино с Турските авиолинии от София 😄

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Шок! Ереванският полет, който многократно дъвкахме и който следя за конкретни дати, след като до вчера струваше 1200 лв двупосочно днес рязко е паднал на 280 лв. Прогнозирам и още по-надолу да отиде.

 

Каква невероятна изненада... Това е то изкуствен интелект 🙂

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Каква невероятна изненада...Това е то изкуствен интелект 🙂

Естественото развитие на изкуствения интелект. :grin:
Засега Ереван, а скоро - и  други градове! :wink:

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Намалението е от днес за полети вероятно по почти всичките им дестинации в следващите два месеца.Просто притвориха ножицата в ущърб на хората които планират по-дългосрочно.За останалите Wizz си остава все така предпочитана авиокомпания.Винаги са имали абсурдно високи цени, но само когато пускат новото си разписание.Този път смениха тактиката.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 3.03.2023 г. в 15:35, Георги Матеев каза:

Шок! Ереванският полет, който многократно дъвкахме и който следя за конкретни дати, след като до вчера струваше 1200 лв двупосочно днес рязко е паднал на 280 лв. Прогнозирам и още по-надолу да отиде.

 

Каква невероятна изненада... Това е то изкуствен интелект 🙂

Тоест да разбирам, че двупосочния полет за датите 30.04 и 03.05.23 за 150 лева е добра цена и направо да купуваме?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз за съжаление не мога да споделя всеобщата радост за падащите цени. Следя от доста време София - Барселона на 02.06 и цената е все около 350-420 лв. еднопосочен, с членство...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Яничка каза:

Аз за съжаление не мога да споделя всеобщата радост за падащите цени. Следя от доста време София - Барселона на 02.06 и цената е все около 350-420 лв. еднопосочен, с членство...

Трябва да падне си мисля. Точно този полет началото на февруари го взех за 59лв, който ми промениха и го смених за Валенсия.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.