Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Накарахте ме да погледна отново за "онези" полети до Бергамо, за които писах преди време на 20.05 и на 22.07. Прави сте, има осезаемо намаление на цените! Последно когато гледах първият беше на цена над 400 лева, сега е спаднал на около 250 лева. Вторият от 250 лева е спаднал почти наполовина до 136 лева. Браво!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , neuromancer каза:

представям си как съм купил половината и цената става 3

Аз направо си го преживях, въпреки, че билетите не бяха  стигнали повече от 100 евро. В такава ситуация се изисква голямо хладнокръвие, опит и здрави нерви.  Всичко мина повече от добре в крайна сметка. Остават малко повече от 30 дена до полета, а аз вървя из града и дишам спокойно. Чакам да дойде пролетта.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Може нарочно  да надуват цените за 60 дни напред,защото не знаят колко ще е цената на горивото или инфлацията и така ни принуждават да купуваме последния месец.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 35 минути , dimitrov6 каза:

нарочно  да надуват цените за 60 дни напред,

Напротив, в доковидните времена 60 дена преди полета, беше оптималният период за купуване на билети. Но времената днес са постковидни и затова е трудно да се прогнозора как ще върви (би вървял)  пазарът 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 55 минути , epetkov каза:

Едва ли ще повторя с 30+ билета на отделни резервации. Доста нервозна работа е. Бях купувал не веднъж по 12-15  билета, но 30+ си е занимавка голяма. Оказа се, че опцията на Уиз "групов билет"  не е кауза пердута.  Предлагат при определени усливия  приемливи цени. 

Това сигурно става,ако имаш агенция и се регистрираш в Wizz.Долу вдясно пише входа.

Screenshot 2023-03-14 at 15-56-06 WIZZ – Мечтайте повече. Живейте повече. Бъдете повече.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , dimitrov6 каза:

Това сигурно става,ако имаш агенция

Много добре го знам как става. Имам приятели с агенции. Въпросът е, че очакваш една цена от Уиз  а те ти дават в 80 % от случаите с 30%  по-висока цена. Едва ли очакват, че някой самостоятелно ще играе срещу груповата им цена, но има и такива като мен. Работата е да се оцелят  онези 20% , в които груповата им цена е адекватна.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 45 минути , Фил каза:

Ровичках нещо за есенна разходка до Португалия - ама наш'те приятели от W!Zz въобще не се шегуват :biggrin:
image.png.b400818cbcba0db344eeb0c4a1ab0910.png

 

Това сигур лети от другата страна на земното кълбо.

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
Преди 1 час, Фил каза:

нещо за есенна разходка до Португалия

Вероятно преди часове туристическа агенция е платила  едни 30-40 билета за есенна екскузия до Португалия и изкуственият интелект  по неговия си алгоритъм, че има продадени наведнъж  билети  7 месеца предварително е изчислил  тази цена за сайта на авиокомпанията.  Естественият интелект щеше да разграничи  груповите резервации от индивидуалните.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Фил каза:

Ровичках нещо за есенна разходка до Португалия - ама наш'те приятели от W!Zz въобще не се шегуват :biggrin:

Не знам друго, но аз си мисля да си взема един 😄 та да не свършат и да се качат още повече цените..... 😂 

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 2 часа, Фил каза:

Ровичках нещо за есенна разходка до Португалия - ама наш'те приятели от W!Zz въобще не се шегуват :biggrin:
image.png.b400818cbcba0db344eeb0c4a1ab0910.png

 

Уиз-а са си частна компания. Може да направят билета 10 000лв, може и 5лв. Това сме го дъвкали много. Специално Лисабон го изтараших няколко дни тоя февруари за 58лв двупосочно с УДК. Температури 18-20 градуса, малко туристи, широко, спокойно.

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към коментар

Има ли някой проблем с 5% cash back от Wizz за резервации през Booking.com? Имаме доста такава последната година и сега гледам в профила, че 10 месеца нищо не е влизало като кредити. Има и през topcashback, quidco и разни други... вече съм им загубил дирята, но от Wizz нищо.

Връзка към коментар
преди 5 часа, kakadu каза:

Уиз-а са си частна компания. Може да направят билета 10 000лв, може и 5лв.

Абсолютно, аз съм казвал  същото много пъти, когато сме "дъвкали" темата! 

Отбелязах го просто като любопитен факт. 

преди 2 часа, tch каза:

Преди цената на Wizz discount club не беше ли 30 евро? Сега е 40....?

То и ние бяхме млади. :grin:

  • Смея се 7
Връзка към коментар

Здравейте! Тъй като ми хакнаха имейла, с който съм регистрирана в сайта на Уиз и в който профил имам членство и ДСК карта. Та въпросът ми е дали ще мога безпроблемно да сменя имайла си или ще трябва да правя нов профил с ново членство, което ще е ... 😠

 

На първо четене се обадих на безплатния номер и там казаха по-лошия сценарий - всичко ново. Писала съм и в разни там форми в сайта и чакам отговор.

Връзка към коментар

само с тях трябва да си комуникираш, каквото направят - това

винаги е добра идея като ти откажат да пробваш още един-два пъти, номера може да мине тогава

може да оставиш стария мейл известно време

иначе може да пробваш да направиш нов профил и направо да поискаш от ДСК да го сменят, не че те са особено компетентни...

Връзка към коментар
преди 37 минути , saved_ каза:

Здравейте! Тъй като ми хакнаха имейла, с който съм регистрирана в сайта на Уиз и в който профил имам членство и ДСК карта. Та въпросът ми е дали ще мога безпроблемно да сменя имайла си или ще трябва да правя нов профил с ново членство, което ще е ... 😠

 

На първо четене се обадих на безплатния номер и там казаха по-лошия сценарий - всичко ново. Писала съм и в разни там форми в сайта и чакам отговор.

Възстанови ли си достъпа до хакнатия имейл адрес? Ако да, защо ти е да сменяш всичко в Уиз профила, достатъчно е да смениш паролата. В ДСК можеш и е препоръчително да смениш мейла, но не е необходимо да го правиш и в профила си в Уиз. Моя мейл също беше хакнат, смених го в ДСК профила, но при Уиз остана стария. Не ми се занимаваше с Уиз, а и не виждам особен смисъл да го правя.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 23 часа, kakadu каза:

Може да направят билета 10 000лв

Изкуствения  интелект може да смята,че бъдещето  е несигурно  с тези психопатски ядрени  заплахи и си слага космически цени.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 6 часа, saved_ каза:

Здравейте! Тъй като ми хакнаха имейла, с който съм регистрирана в сайта на Уиз и в който профил имам членство и ДСК карта. Та въпросът ми е дали ще мога безпроблемно да сменя имайла си или ще трябва да правя нов профил с ново членство, което ще е ... 😠

Имейла с който се логвате не може да се промени, а само този на който получавате известия и потвръждения. По default той е един и същ. С обаждане на кол центъра може да зададете нов за потвръжденията, а реално този за логване няма да върши никаква работа освен за вход.

 

п.с. За втори път ми променят един и същ полет и пак имам трите опции. Първата промяна беше с 2ч сега е с 1.05ч.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 17 часа, dimitrov6 каза:

Изкуствения  интелект може да смята,че бъдещето  е несигурно  с тези психопатски ядрени  заплахи и си слага космически цени.

Той следи само колко търсения и кликвания има.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • iMari
    • Дънди
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.