Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте.

Имам билети за Малага и обратно на 02.04 и 09.04, закупени още през декември. Сега исках да си купя и ръчен багаж или приорити, но цените са убийствени - между 68 и 80 лева на човек на полет. За места също е брутално, цените почват от 30 лева. Та въпросът ми е, като ми остават две седмици до полета, може ли да очаквам по-изгодни цени и евентуално някакви трикове за постигане на такива?

Връзка към коментар

Вече дори в момента на покупка на билетите (без апокрифните трикове) цените за приорити/чекиран за Испания са същите (за мен високи), както при добавяне на багаж към закупен по-рано билет, а преди не беше така. Миналия месец добавях приорити за Сф-Барселона (28€), Рим-Сф (9€). 
Няма какво да се направи. Специално за Малага има 30 лв. покачване на посока за приорити през последните три месеца. Следях, защото се чудех дали да взимаме багаж. Вече не се чудя.
 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Да разбирам ли, че ако при купуване на билети не купя прайорити, или чекиран багаж с наближаването на датата на полета те ще стават все по-скъпи ?

Или каквато е цената на багажа седмица след купуването на билетите такава ще е и два месеца след това ?

А също да попитам с точките от карта ДСК събрани в акаунта ми мога ли да купувам само багаж ?

Връзка към коментар
преди 45 минути , Hakkâri Spor каза:

Това прайорити излиза златно значи. А да добавите чекирам багаж (само за един човек) по-изгодно излиза от прайорити за двама?

Тц. Всичко е брадва.

Преди три седмици купих билети до Ливърпул - 48лв билета и искаха 93лв!! за приорити и 37лв!! за място - най-евтиното :swoon:  За навръщане, от Лутън - 39лв билет и същите цени за добавките. Еееми, ще пътувам само с раничка и к'вото се падне  🙂

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 13 часа, nino каза:

Да разбирам ли, че ако при купуване на билети не купя прайорити, или чекиран багаж с наближаването на датата на полета те ще стават все по-скъпи 

Приорити май никога не пада след резервация, но за чекиран багаж има възможност да е по-евтин. Бях писал за полет до Дубай, че взех 20кг на една цена и след седмица добавих още 20 и ми даде на половин цена 

Връзка към коментар

Здравейте, някой ползвал ли е услугата на WIZZ air -специален салон от София? Кой салон имат в предвид при условие, че на терминал едно бизнес салона е в ремонт?

Като допълнителна информация пише: "Летище София предлага изключителна услуга в салона, за да направи вашето пътуване по-спокойно от първата стъпка нататък. Насладете се на допълнителна храна, напитки, WiFi достъп и други първокласни услуги, като добавите тази услуга към вашата резервация. "

Връзка към коментар
преди 10 часа, stanimir каза:

Няколко секунди отнема проверката в сайта на летище София :

 

https://sofia-airport.eu/bg/

Елементарно възпитание отнема да отговаряш на хората по-любезно. Един нормален коментар нямаш в този форум...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здравейте,

"Гаранция за сядане заедно" на WIZZ air - малко по-евти вариант от покупката на места, ако искате да седнете заедно и нямате претенции , къде точно в самолета ще Ви сложи да седнете. Заплатих 40 лв. в едната посока за сядане заедно на двама души - 2*20 лв,, при условие, че места бяха над 30 лв. за един човек, Още след плащането ни показа на кои места ни е сложило един до друг. При чек-ин ни остави на същите места, .

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 56 минути , Ivko каза:

Приорити май никога не пада след резервация, но за чекиран багаж има възможност да е по-евтин. Бях писал за полет до Дубай, че взех 20кг на една цена и след седмица добавих още 20 и ми даде на половин цена 

 

преди 57 минути , Ivko каза:

Приорити май никога не пада след резервация, но за чекиран багаж има възможност да е по-евтин. Бях писал за полет до Дубай, че взех 20кг на една цена и след седмица добавих още 20 и ми даде на половин цена 

Много ти благодаря !

Аз не се надявам да падат, а по-скоро да не се увеличат. За билетите, които съм си купил Варна -Виена, прайорито е 44 лева в посока , за два дена се вдигна на 49 и сега пак е 44. Чекирания беше 110 лева по време на купуване на билетите, след това се вдигна на 120 и си стои така.

Връзка към коментар
преди 10 часа, Яничка каза:

Той не е ли в ремонт? 

Излитат от терминал едно, за сега няма промяна. Бизнес салона е в ремонт, някъде, четох, че предстои терминала да бъде ремонтиран, но не знам кога.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Може би е коментирано много, но вече се обърках. Допълнителният багаж с Приорити 55х40х23 включва ли в размера си колелцата? В сайта пише, че е без и те трябва да са до 5 см. Моя куфар е висок 59 см с тях/другите размери отговарят/. Или тези 5 см се отнасят само за размерите на чекирания за багажното отделение? 

Връзка към коментар
преди 1 час, neuromancer каза:

Написаните размери се отнасят за ръчния багаж, не чекирания.

Явно не съм обяснила разбираемо. Това е от сайта, зад размерите на Приорити 55х40х23има звездичка. Дали описаното отдолу за зведичката се отнася за и за него и за чекирания, т. е. мога ли да ползвам куфар до 60 см височина с колелцата?

 

Без име11.jpg

Връзка към коментар
преди 4 минути , neuromancer каза:

На чекирания багаж практически не се гледат размерите, освен ако са огромни. Гледат се килограмите.

Да , но въпросът ми е за  Приорити. 

Връзка към коментар

Нищо не разбрах, нали точно това пише, че не включва дръжка и колелца, ако не са повече от 5см

За всички се отнася, само чекирания не му гледат размерите изобщо, стига да не са прекалено големи.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ако имам флекс и реша да канселирам билета, има ли възможност за получаване на парите по картата с която е платено?

Излизат  тези опции или няма вариант по карта, само по профил.

 

1012922575__2023-03-19_140917484.png.0f7d29f46d6e931f428c53122e8de080.png

Връзка към коментар
преди 1 минута , Alexander каза:

Ако имам флекс и реша да канселирам билета, има ли възможност за получаване на парите по картата с която е платено?

Излизат  тези опции или няма вариант по карта, само по профил.

 

1012922575__2023-03-19_140917484.png.0f7d29f46d6e931f428c53122e8de080.png

Ако дори само 1 стотинка е платена с Wizz-кредит,ще ти върнат всичко в кредити!Ако е платено с карта-връщат ти парите в профила.След това можеш да заявиш да ти ги върнат в картата с която си платил!

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • aleksandrina
    • Plamsi
    • Ради
    • Essy
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.