Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 2 часа, yordanov каза:

Някой скоро пробвал ли е да мести билет с флекс с купени места? Помня, че преди май не се запазваха в новия полет, но се чудя дали все още е така.

Ако са свободни местата за новия ти полет ще ти ги запази, ако не са-първо ще ти предложат места от същия ценови пояс, за да няма разправии с доплащане(незнам връщат ли разликата ако избереш по-евтин), но и в двата случая трябва да се обадиш по тел.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , Zara каза:

Ако са свободни местата за новия ти полет ще ти ги запази, ако не са-първо ще ти предложат места от същия ценови пояс, за да няма разправии с доплащане(незнам връщат ли разликата ако избереш по-евтин), но и в двата случая трябва да се обадиш по тел.

Благодаря, това е полезна информация.

 

Питах, разбира се, с користни цели. 😂

BRI-SOF има евтин флекс и местата са по 4-5 евро и се чудих това онова… сещате се.

  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 22 часа, jblaze каза:

Пробвах и с чат-бота на сайта им, но не ми схвана питането. Имейл контакт не намирам :(.

Ще съм благодарен на всякакво инфо.

С малко упоритост може да се добереш до жив агент в месинджъра във FB.  Пишеш на чат-бота live agent   после трябва малко търпение, понеже почват да излизат ей такива съобщения:
image.png.38f514b2695fccc8ff3ff982112193f0.png

но ти си натискаш Try again и така на 7-мия, 8-мия или десетия път (т.е. до около 10-тина мин.) ще се включи жив агент на чата. 

 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 22 часа, jblaze каза:

Звъннах на първия БГ номер посочен най-горе в темата, но от там ми отказаха инфо и ме препратиха към другия телефон. 🙂

Разбира се, нееднократно е казвано/писано, че това е телефон само за спешни случаи като отменен или променен полет, промяна по резервацията и от сорта. Не отговарят на общи въпроси. 

 

Аз съм кацал в Дубай още във времето, когато Уиз ползваше летище Ал Мактум (2015). Какво стана с това симпатично малко летище?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Посоченият платен номер на Уиз най-горе в темата не е същият като този в сайта на Уиз за връзка с кол центъра,помолиха ме да намеря неимпулсния им номер и затова видях и този.

Ако не е актуален посоченият(0900 63 949 платен)по-добре да бъде сменен тук в темата,дори и платен все на някой може да му е полезен (0900 630 14-този излиза като се избере България в сайта на Уиз).

Връзка към коментар
На 22.04.2023 г. в 7:30, vinidj каза:

Не, чек-ин времето остава същото. Най-добре 2часа и 30мин преди полета да сте на летището. По-късно е рисковано, че понякога има забавяне на скенерите.

Благодаря! Аз така и направих. 

Връзка към коментар
преди 2 часа, wiliko каза:

да похваля Розовите, че тези дни са ми превели кеш бека от 3 резервации през букинга от миналата година 🤩 по добре късно отколкото никога 🤣😂🤣

 И аз имам за нощувки от октомври

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Чакаме си на летище Базел полета за София уж в 21 часа, засега 3 пъти сменят часа на излитане, последния е 22:46 😞

Полета е W64324, дали някой може да провери какво се случва, че съм много боса в тез неща. Благодаря предварително.

Връзка към коментар
преди 22 минути , ESK каза:

Полета е W64324, дали някой може да провери какво се случва, че съм много боса в тез неща.

Днес самолетьт е излетял от София за Базел с 1ч 9мин закъснение,   след което самолетът прави ротация Базел-Баня Лука-Базел  и отлита за София. Следете на таблото на летище Базел  полет Баня Лука- Базел какво му е закъснението. Към 19:20 централно-европейско  време самолътът още не е кацнал в Баня Лука, а трябва да се върне до Базел:

Screenshot_20230428_191942_Flightradar24.jpg.d27aed1ecafa74ea529ca2e6f354b26c.jpg

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 56 минути , ESK каза:

Чакаме си на летище Базел полета за София уж в 21 часа, засега 3 пъти сменят часа на излитане, последния е 22:46 😞

Полета е W64324, дали някой може да провери какво се случва, че съм много боса в тез неща. Благодаря предварително.

Има почти 2 часа закъснение! 

Screenshot_20230428_205745_com.flightradar24free.jpg

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Благодаря ви. След много чакане излетяхме в 23:13 и кацнахме в 02:01. Като причина за закъснението беше обявена от пилота лоши метериологични условия над Германия и Швейцария, което било забавило много полети.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 8 часа, ESK каза:

беше обявена от пилота лоши метериологични условия над Германия и Швейцария, което било забавило много полети.

Може и да е така наистина. Преди да тръгне от София за Базел (със закъснение от 1 ч 9мин)  самолетът е летял Бове-София. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте!

Преди малко чекирах групата ни от 4 човека за утрешното ни пътуване към Ереван, добавихме си бордните карти в Apple Wallet и на моята бордна карта има надпис: "Services: SCAN". Някой би ли ми разяснил какво означава това? За първи път го виждам дори. Благодаря предварително!

F3903047-7E9C-4F7C-9F88-65C60DBE6DC9.jpeg

  • Замислям се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, r_nikolov1 каза:

Здравейте!

Преди малко чекирах групата ни от 4 човека за утрешното ни пътуване към Ереван, добавихме си бордните карти в Apple Wallet и на моята бордна карта има надпис: "Services: SCAN". Някой би ли ми разяснил какво означава това? За първи път го виждам дори. Благодаря предварително!

F3903047-7E9C-4F7C-9F88-65C60DBE6DC9.jpeg

Това го имаше веднъж и на моята бордна карта, защото бях сканирал личната си карта в мобилното приложение на Уиз вместо да въвеждам ръчно данните й. Нямам друго обяснение, поне за моя случай.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , jorrro каза:

Това го имаше веднъж и на моята бордна карта, защото бях сканирал личната си карта в мобилното приложение на Уиз вместо да въвеждам ръчно данните й. Нямам друго обяснение, поне за моя случай.

Има логика, да...Реших да пробвам функцията за сканиране на паспорт само при мен (другите ръчно ги въвеждах). Благодаря! 😇

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, r_nikolov1 каза:

Здравейте!

Преди малко чекирах групата ни от 4 човека за утрешното ни пътуване към Ереван

F3903047-7E9C-4F7C-9F88-65C60DBE6DC9.jpeg

Приятно изкарване! Чакаме отзиви и снимки! 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Добро утро! Полетът за Лутън в 6:15 засега го обявиха за 10:55. Получих един мейл през нощта за закъснение 30 минути, на място беше обявен в 7:00. Снимах таблото, какво друго трябва да направя?

Връзка към коментар
преди 1 час, Bellaero каза:

Добро утро! Полетът за Лутън в 6:15 засега го обявиха за 10:55. Получих един мейл през нощта за закъснение 30 минути, на място беше обявен в 7:00. Снимах таблото, какво друго трябва да направя?

Чакаш и снимаш действителните часове на кацане. В момента е обявен за 9:39.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.