Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Имам въпрос, ако променя билет с флекс, съответно с билет на по ниска цена, знам че се губи разликата, но ако в последствие се наложи да активирам флекса този път с билети за по висока цена, но доближаваща се до първоначалната ще мога ли да я използвам или веднъж загубена няма начин да се върне

Малко объркано го обясних, но примерно

Билет с флекс за 100€

Сменям с нов на цена 80€

Втори път искам да го сменя с билет за 100€

Ще ми искат ли да я платя разликата от 20€ или в системата си седят първоначалните платени 100€

 

Връзка към коментар
преди 6 минути , wiliko каза:

 

Билет с флекс за 100€

Сменям с нов на цена 80€

Втори път искам да го сменя с билет за 100€

Ще ми искат ли да я платя разликата от 20€ или в системата си седят първоначалните платени 100€

 

Да, минеш ли на по-ниско стъпало, се губи окончателно съответната сума.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

Полета за Лутън трябва да излети в 17:10 по разписание, а за сега е с нов час 22:35. Някой има ли идея защо?

Сутринта е летял до Лондон и обратно!Кацнал е в София 13:26,няма друга ротация...

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

Полета за Лутън трябва да излети в 17:10 по разписание, а за сега е с нов час 22:35. Някой има ли идея защо?

Спекулирам, но пистата на летище София се ремонтира през целия месец май. Конкретно за тази вечер пистата е затворена за кацане/излитане от 01:30 на 07.05 до 05:55 на 07.05 според НОТАМ. Може би са закъснели с около час по някаква причина и после са решили да изместят с 5 часа полета, за да може обратният полет да кацне извън часовете с ограничение за кацане.

image.png.7e1f0f6302ce00457ec3a5c1c226ab0e.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
11 minutes ago, epetkov said:

Wizz Air ще използва изкуствен ителект за борба със закъсненията на самолетите си: Цък

Ще е страхотно да пуснат ко-брандирана карта с TBI и да си обединят интелектите.

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 21 минути , stanimir каза:

Ще е страхотно да пуснат ко-брандирана карта с TBI и да си обединят интелектите.

Уникална колаборация за любители на силни усещания - хем полета ти отменен, хем наличността по картата ти на минус. 😃

  • Харесвам 2
  • Смея се 18
Връзка към коментар
На 8.05.2023 г. в 18:10, epetkov каза:

Wizz Air ще използва изкуствен ителект за борба със закъсненията на самолетите си: Цък

Не знам друго, но да си оправят сайта......

 

image.png.222003d39e7ed21589aa584e436f5b52.png

 

То страницата не им зарежда, пък ще използват ИИ за закъсненията си.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Иван Попов каза:

Не знам друго, но да си оправят сайта......

 

image.png.222003d39e7ed21589aa584e436f5b52.png

 

То страницата не им зарежда, пък ще използват ИИ за закъсненията си.

 

Ванка, ти да нямаш изкуствен интелект в браузъра! 17 прозореца на Магеланци, чуек, 17!!!

Tra-lala.jpg

  • Смея се 15
Връзка към коментар
преди 12 часа, Иван Попов каза:

Не знам друго, но да си оправят сайта......

 

image.png.222003d39e7ed21589aa584e436f5b52.png

 

То страницата не им зарежда, пък ще използват ИИ за закъсненията си.

Напоследък и на мен ми се случва да не се отваря в Chromium-базирани браузъри (Chrome, Edge, Opera, Brave, etc.) и като алтернатива ползвам Firefox.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, поради промяна на полет от страна на Wizz air се налага да избера една от трите предлагани опции. Въпросът ми е при избор на друг полет в рамките на времевия интервал -14+30 дни какво се разбира под "подобен маршрут"? Свързах се с тях по телефона и в замяна на полета София-Женева предлагат София-Барселона, София - Лисабон дори, което е много изкушаващо, но не и обратните маршрути - например Барселона - София. Моля за мнението на някой, който е правил подобна замяна.

Връзка към коментар

Влезте си в Wizz профила и когато започнете избор на нов полет ще видите всички възможни градове с които може да замените първоначалните.

Аз също съм изненадан да предлагат Барселона и Лисабон за алтернатива на Женева.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За отиване освен София дава Ниш, Скопие и други глупости, а за връщане само Женева и Базел. Явно по телефона са по-жедри.... Надявах се, че ще мога да го сменя за Барселона - София, но... няма сигурно да мине номера. За началото на юли рано ли е още за добри цени от Барселона?

Връзка към коментар
преди 51 минути , Helloweena каза:

За началото на юли рано ли е още за добри цени от Барселона?

Сега трябва да е момента. Но все пак е топ сезон. Не прекалявайте с надеждите ...

Връзка към коментар
преди 1 час, Helloweena каза:

Здравейте, поради промяна на полет от страна на Wizz air се налага да избера една от трите предлагани опции. Въпросът ми е при избор на друг полет в рамките на времевия интервал -14+30 дни какво се разбира под "подобен маршрут"? Свързах се с тях по телефона и в замяна на полета София-Женева предлагат София-Барселона, София - Лисабон дори, което е много изкушаващо, но не и обратните маршрути - например Барселона - София. Моля за мнението на някой, който е правил подобна замяна.

Може ли датите на полетите?

Връзка към коментар
На 9.05.2023 г. в 22:30, Zaro каза:

 

Ванка, ти да нямаш изкуствен интелект в браузъра! 17 прозореца на Магеланци, чуек, 17!!!

Tra-lala.jpg

Ехе, ти ако видиш в Chrome какво става....

Там имам повече от 40 прозореца и все не ми оставя да ги редуцирам и всеки ден когато го отварям натискам "Ctrl + Shift + T" 😃 

ИИ си е навсякъде 😀

 

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.