Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Някой да е попадал на евтино приорити. Преди няколко седмици  бях взел за 10 евро Анталия Будапеща. Сега вече и билетите по тази отсечка са поскъпнали и приорити-то е по 12 евро.

Връзка към коментар
преди 25 минути , bad kid каза:

Абе какво му става на тоя Уиз, на всеки 3-ти клик в апп-а ме пита дали не съм бот!? 🤫

Забави малко скоростта, с която кликаш. Понякога се оправя така, понякога - не.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 53 минути , bad kid каза:

Абе какво му става на тоя Уиз, на всеки 3-ти клик в апп-а ме пита дали не съм бот!? 🤫

От 1-2 седмици имам същият проблем. А на компютъра още след първото кликване и не ме пуска нататък, дори и да се логна.
Някой да даде акъл нещо?

 

Връзка към коментар

Може би е добре да си създадеш навика като търсиш да влизаш в анонимен прозорец без да се логваш и чак като купуваш билета да се логваш в профила.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някой от спецовете може ли да погледне София Париж  за  юни. има полет на 8-ми със странен час на излитане 17.55 - доста различен от останалите. дали е проблемен или си вкарвам филм.

Връзка към коментар

Готови ли сте да получите своята eSIM? След като сте резервирали полета си при нас, отидете в „Управление на резервацията“ или просто посетете нашия уебсайт и ще можете да добавите тази опция.

 

Пуснали са нова услуга eSIM, която позволява ползване на мобилни данни в роуминг. Прегледах няколко възможности и мога да кажа, че са добри цените. Конкретно гледах за ОАЕ и са по-ниски от цените, които ползвах за същите данни от местен оператор там.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 2 часа, Ivko каза:

Готови ли сте да получите своята eSIM? След като сте резервирали полета си при нас, отидете в „Управление на резервацията“ или просто посетете нашия уебсайт и ще можете да добавите тази опция.

 

Пуснали са нова услуга eSIM, която позволява ползване на мобилни данни в роуминг. Прегледах няколко възможности и мога да кажа, че са добри цените. Конкретно гледах за ОАЕ и са по-ниски от цените, които ползвах за същите данни от местен оператор там.

с кредити ще става ли?

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Miladina
    • radi777
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.