Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

не би трябвало до го карат да плаща, но това е Уиз все пак...

пробвайте 3 часа преди полета, ако пак не стане задължително обяснете на гишето, че сайта не е работил

надали ще е единствен такъв там

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 42 минути , aleks_s каза:

И продължава за съжаление... Трябва да направя чекиране за сина ми за утре сутрин първия полет в 6 .25 часа. Не работи и мобилното приложение. Ако не успея до няколко часа, ще го накарат ли да доплаща на летището според вас ?

Аз също се опитвам да се чекирам за утре, засега неуспешно. Не сме единствените.

IMG-0171a866d5af611a5913331be0d9d7a5-V.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 9 минути , neuromancer каза:

не би трябвало до го карат да плаща, но това е Уиз все пак...

пробвайте 3 часа преди полета, ако пак не стане задължително обяснете на гишето, че сайта не е работил

надали ще е единствен такъв там

Ох, дано се оправи, че хич не ми се иска да се разправя с тях! Успокоява ме само факта, че ще има доста други хора в същата ситуация. Дано пък този път Wizzair реагират адекватно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 20 минути , aleks_s каза:

Ох, дано се оправи, че хич не ми се иска да се разправя с тях! Успокоява ме само факта, че ще има доста други хора в същата ситуация. Дано пък този път Wizzair реагират адекватно.

Мисля, че за плащането няма да се разправяте, но си предвидете малко повече време за чекиране на гише и отидете по-рано. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, MCC каза:

Мисля, че за плащането няма да се разправяте, но си предвидете малко повече време за чекиране на гише и отидете по-рано. 

Плаща се като поп при тях и после си търсиш правата и жалби и тогава връщат парите имах такъв случай - тия на летището нямат връзка с IT отдела а и не приемат извинения сайта беше прецакан.

И днес продължава да е бавен сайта, ама с рефрешване по средата на чекиране се достига до следващата стъпка едва едва.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Wizz Air offers different check-in options. As of 12 June 2023 the online check-in will open 24 hours before the scheduled departure time and close 3 hours before your flight.

Wizzair Light Bulb
By purchasing a seat, you can enjoy the same benefits as always:
 
check_34x26.png Online check-in available already 30 days before your flight
check_34x26.png You can avoid having a middle seat
check_34x26.png You can sit next to the person you are travelling with
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Моя приятелка летя днес. Казала е, че не е успяла да се чекира и на място са го направили и то без никаква разправия. Уточнявам, че летя от Букурещ с чекиран багаж и дете. Не знам дали има значение, но според мен има, защото там при пътуване с дете ситуацията е доста по-различна от Враждебна. 🙂

Връзка към коментар
На 11.06.2023 г. в 19:00, ДиянаВ каза:

Аз си взех Бремен - Тирана😛. Дава невиждана досега /поне от мен/ възможност, за който го устройва билет от 30€😉

Тирана - Солун също предлага тази възможност, с цени на билета от 9 евро. 🤫

  • Харесвам 2
  • Браво 4
Връзка към коментар

Гледам, че по някои дестинации за след половин година и повече напред се намират нормални цени - под и около 50лв в посока, включително около НГ. Примерно гледам Бари, Болоня, Катания, дори Париж за декември, януари, февруари. Вярно, че традиционно месеците след НГ са слаби, но откакто стартираха експеримента с космическите цени, рядко сме виждали нормални такива за повече от месец, два напред.

Или ще ги спират 😬 или Уиз са взели да се вразумяват. Или пък ще ни подлагат на нов експеримент. 😄

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Както съм писал, че трябва да се проверяват цените и от приложението и от уеб-а защото понякога дава различни на услугите. Уеб-а ми даде приорити с 2 евро по-евтино и флекс с 1 евро по-евтино. Но нещо друго се случи през приложението. Първоначално 20кг чекиран багаж беше 38лв, избрах го и като стигнах до плащане тотала се промени и проверих защо и видях, че ми го е намалил на 26лв същия този 20кг. Не знам бъг ли е или късмет, но тръгнах да буквам втори полет и пак таква разлика ми изкара става въпрос за София-Бари.

 

   353105499_1305953273692597_7741371142900689818_n.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Искам да ви питам някой сменял ли е полет с all-in и full flex? Какво става, допълнителните услуги местят ли се към новия полет, както е при врътката с багажа, или има и нещо друго, което трябва да знам? Надявам се, че би трябвало да се доплати само разликата в цената на билета, ама по-вероятно е да се доплаща  разликата между двата фул флекс пакета  за двете дестинации. 

Връзка към коментар

Едно "тъпо" питане от мен, но нещо не мога да се оправя.

Имам резервация през агенция. Като си вляза в профила, я намирам през "find booking", но така и не иска да се запази в профила. Всеки път трябва да я търся на ново.

Както пропускам?

Връзка към коментар
преди 2 минути , jorocontrola каза:

Едно "тъпо" питане от мен, но нещо не мога да се оправя.

Имам резервация през агенция. Като си вляза в профила, я намирам през "find booking", но така и не иска да се запази в профила. Всеки път трябва да я търся на ново.

Както пропускам?

При УИЗ не може да се присъедини към профила.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.