Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 33 минути , r_nikolov1 каза:

Нали от 12.06.2023 Wizz промениха безплатното чекиране от 48 на 24 часа преди полета? Сутринта съм получил имейл да се чекирам за полет в понеделник в 06. 🤷‍♂️

Вероятно е за нови резервации след датата на влизане или просто автоматичния имейл не е променен. Пробвай сега да се чекираш да видиш. Според мен е първия вариант. 

Връзка към коментар

Еееее, те тези имейли ги пращат отдавна. Не сте им обърнали внимание. Винаги получавам такъв ден два преди 48те часа. За зарибявка са според мен. Случайно, ако си забравил, че може да си купиш място 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

През телефона търся варианти за онлайн подаване на иск за компенсация за закъснял полет, но винаги удрям на камък и стигам до кол центъра. Това ли е единствения вариант за подаване на иск? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 41 минути , Topfly каза:

През телефона търся варианти за онлайн подаване на иск за компенсация за закъснял полет, но винаги удрям на камък и стигам до кол центъра. Това ли е единствения вариант за подаване на иск? 

С телефона, приложението ли имаш предвид?

Трябва през сайта.

https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/compliments-and-complaints/

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 11 минути , rdd каза:

Има ли я още следната опция при търсене на полет: “датите са ви гъвкави”? Благодаря!

Има. Никога не съм го ползвала🙂. Защо и аз не знам.

IMG_0582.jpeg.95949ffedd72892aad0c55804d6f6864.jpeg


Пробвах го. И то, като търсачката на цени, не дава актуална цена. Направо се покриват двете🙂

Редактирано от ДиянаВ
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , ДиянаВ каза:

Има. Никога не съм го ползвала🙂. Защо и аз не знам.

IMG_0582.jpeg.95949ffedd72892aad0c55804d6f6864.jpeg


Пробвах го. И то, като търсачката на цени, не дава актуална цена. Направо се покриват двете🙂

всъщност то вероятно е същата функция, само се пуска от друго място 😀

то и аз така бих го направил - като имаш нещо готово не се мъчиш да го правиш пак

обаче като се счупи - се чупи на двете места

гугъл флайтс не дава ли актуални цени с удобно представяне по дати?

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, ДиянаВ каза:

Има. Никога не съм го ползвала🙂. Защо и аз не знам.

IMG_0582.jpeg.95949ffedd72892aad0c55804d6f6864.jpeg


Пробвах го. И то, като търсачката на цени, не дава актуална цена. Направо се покриват двете🙂

Работи идеално, дава цените за всички месеци, за които се продават.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , rdd каза:

Работи идеално, дава цените за всички месеци, за които се продават билети. Таблицата се вижда по друг начин.

Sofia SOF Brussels Charleroi CRL 
 June 2023  July 2023  August 2023  September 2023  October 2023  November 2023  December 2023  January 2024  February 2024  March 2024  April 2024  May 2024  June 2024 
MON TUE WED THU FRI SAT SUN 
  • 26 
  • 27 
  • 28 
  • 29 
  • 30 
  • 1 

    No flight 

  • 2 

    ‎38.99 BGN 

  • 3 

    ‎28.99 BGN 

  • 4 

    ‎28.99 BGN 

  • 5 

    ‎28.99 BGN 

  • 6 

    No flight 

  • 7 

    ‎28.99 BGN 

  • 8 

    No flight 

  • 9 

    ‎44.99 BGN 

  • 10 

    ‎54.99 BGN 

  • 11 

    ‎28.99 BGN 

  • 12 

    ‎28.99 BGN 

  • 13 

    No flight 

  • 14 

    ‎68.99 BGN 

  • 15 

    No flight 

  • 16 

    ‎77.99 BGN 

  • 17 

    ‎54.99 BGN 

  • 18 

    ‎38.99 BGN 

  • 19 

    ‎48.99 BGN 

  • 20 

    No flight 

  • 21 

    ‎44.99 BGN 

  • 22 

    No flight 

  • 23 

    ‎175.99 BGN 

  • 24 

    ‎54.99 BGN 

  • 25 

    ‎44.99 BGN 

  • 26 

    ‎97.99 BGN 

  • 27 

    No flight 

  • 28 

    ‎97.99 BGN 

  • 29 

    No flight 

  • 30 

    ‎234.99

Интересно ... Може ли линк към този прозорец.

Връзка към коментар
преди 13 минути , The Doctor каза:

Интересно ... Може ли линк към този прозорец.

На сайта им, отваряте текста “датите са ви гъвкави”, и попълвате дестинациите. Или по - долу, “търсачка за цени”. Това е.

Връзка към коментар
преди 5 минути , rdd каза:

На сайта им, отваряте текста “датите са ви гъвкави”, и попълвате дестинациите. Това е.

Това ясно, но не стигам до такъв изглед, а до този.

 

179051376_.png.20114c2b001ccbd8d322f8daa3153397.png

Връзка към коментар
преди 28 минути , The Doctor каза:

Това ясно, но не стигам до такъв изглед, а до този.

 

179051376_.png.20114c2b001ccbd8d322f8daa3153397.png

ако се копира и пейстне само текта, ще се получи първия изглед

въпроса е цените истински ли са, тоест ако искаш да купиш билета дали показва друга цена после?

Връзка към коментар

Гледам и не вярвям на очите си... Възможно ли е за Барселона - София 20кг чекиран багаж да е 90Е? До сега такава сума не бях плащала!!

А случвало ли ви се е да се промени цената на багажа за един и същи полет? Наскоро имах такова усещане, но започвам да си мисля, че не съм видяла правилно. Беше паднала чувствително, но пак казвам невероятно ми се стори и реших, че първия път не съм догледала.

 

На първия си въпрос намерих отговора в сайта на wizz. Това е максималната цена за сезона и явно вече нея гонят.

Връзка към коментар

Все още има хора които пътуват с автобусите до Испания.Не е без причина

Два месеца в годината родната диаспора зад граница осигурява много сериозни приходи на нискотарифните авиокомпании, и те разбира се опитват да изцедят максималното.Напълно разбираемо.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 24 минути , Helloweena каза:

Гледам и не вярвям на очите си... Възможно ли е за Барселона - София 20кг чекиран багаж да е 90Е? До сега такава сума не бях плащала!!

А случвало ли ви се е да се промени цената на багажа за един и същи полет? Наскоро имах такова усещане, но започвам да си мисля, че не съм видяла правилно. Беше паднала чувствително, но пак казвам невероятно ми се стори и реших, че първия път не съм догледала.

 

На първия си въпрос намерих отговора в сайта на wizz. Това е максималната цена за сезона и явно вече нея гонят.

Да, цената се променя. В рамките на деня ми се е случвало цената на багажа да е различна - разбирайте двойна. Проверявайте няколко дни преди да вземете в различни части на деня.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 49 минути , ESK каза:

Да, цената се променя. В рамките на деня ми се е случвало цената на багажа да е различна - разбирайте двойна. Проверявайте няколко дни преди да вземете в различни части на деня.

Благодаря за съвета! Ще се постарая, явно вече и за това ще трябва да се "дебне" освен за цената на полета....

Връзка към коментар
преди 2 часа, Helloweena каза:

Гледам и не вярвям на очите си... Възможно ли е за Барселона - София 20кг чекиран багаж да е 90Е? До сега такава сума не бях плащала!!

А случвало ли ви се е да се промени цената на багажа за един и същи полет? Наскоро имах такова усещане, но започвам да си мисля, че не съм видяла правилно. Беше паднала чувствително, но пак казвам невероятно ми се стори и реших, че първия път не съм догледала.

 

На първия си въпрос намерих отговора в сайта на wizz. Това е максималната цена за сезона и явно вече нея гонят.

При внимателно четене на форума не е нужно да се плащат 90 евро за багаж. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 10 часа, stanimir каза:

Все още има хора които пътуват с автобусите до Испания.Не е без причина

Два месеца в годината родната диаспора зад граница осигурява много сериозни приходи на нискотарифните авиокомпании, и те разбира се опитват да изцедят максималното.Напълно разбираемо.

И с автомобили  си пътуват. Имам приятел, който работеше във Валенсия и си идваше с колата преди повече от  десетина години. Това ще му е и екскурзия през Южна  Франция, Северна  Италия,Балканите.Тогава не помня имаше ли нискотарифни полети до тук.

Връзка към коментар

Преди 14-15 год имаше нискотарифни вече.

Тея проказни как си правят екскурзия ги знам и аз.

само че  в 99% от случаите това значи каране без спиране освен тоалет, включително през нощта се сменят и се спи докато другия  кара.

Та какво остава за гледане  на нещо, обикновено се носи и храна.

Така се връщат за по 36 часа примерно 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 часа, dimitrov6 каза:

Тогава не помня имаше ли нискотарифни полети до тук.

През 2008 със сигурност летяха Скай Юръп и Уизеър до София.  Даже мисля, че Уизеър още отпреди това започнаха полети дотук (2006-2007). 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • crazyhorse
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.