Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

На 18.06.2023 г. в 22:28, ESK каза:

Да, цената се променя. В рамките на деня ми се е случвало цената на багажа да е различна - разбирайте двойна. Проверявайте няколко дни преди да вземете в различни части на деня.

Благодаря за съвета, днес купих 20кг чекиран за 30Е, а вчера беше 90Е. От кеф ми идеше да взема два, едвам се сдържах! 😉 Сега ще дебна и в обратната посока, дано падне!

  • Харесвам 1
  • Браво 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Някой има ли идея кога евентуално ще бъде пуснато лятното разписание за 2024 г. Интересува ме конкретно месец май, 2024 г., че имам едни кредити за ползване преди да ми изтече членството... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Duke каза:

Някой има ли идея кога евентуално ще бъде пуснато лятното разписание за 2024 г. Интересува ме конкретно месец май, 2024 г., че имам едни кредити за ползване преди да ми изтече членството... 

Аз също се интересувам и видях, че 2021 са пуснали за 2022 точно около 20-ти юни, а 2022 са пуснали за 2023 началото на август та не е ясно и може да си почакаме.

 

На 9.08.2022 г. в 12:24, yordanov каза:

Разписанието за лято 2023 е публикувано. 

😁😁

Връзка към коментар
преди 1 час, Aleksander каза:

Да излиза ми резервацията но бордната карта я няма

Сега видях, че на бординг пас и при мен са изчезнали, стоят последните 2 само, съжалявам. Преди бяха там. 

Връзка към коментар

Имам 12 бордни карти в приложението, като най-ранната е от 2 февруари т.г. Със сигурност до преди седмица имах и януарски, така че или има някакъв срок на давност, или ограничение за брой.

Връзка към коментар

По повод на сменящата се цена на чекирания багаж на Wizz: не помня от кога не съм взимала чекиран, обикновено за прекачващи полети взимам Priority, та нямах наблюдения.

Забавното е, че 10 кг. чекиран за Копенхаген - София се променяше през няколко секунди при опит за добавяне през мобилното приложение: цената варираше от 315 DKK (82 лв.) до 340 DKK (89 лв.), а един път дори беше 255 DKK (67 лв.) 

Имах доста точки и не ми се занимаваше с флексове, но ми стана забавно как цената се променя буквално ежесекундно. Та който има да взима багаж, да проверява многократно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Това главно към @ДиянаВ - Уиз са започнали пак да зареждат Букурещ - Анталия, но само през септември и октомври, както и първата седмица на април 2024. През април са по 99 леи посоката.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 3
Връзка към коментар

Намирам:

 

София - Бари - флекс по 12лв

София - Стокхолм - приорити за 33лв

 

Такива ли са стандартите към момента или някъде може да се изпили някой лев? Конкретно приоритито ми се струва скъпо, но не съм летял отдавна с Уиз. 

Връзка към коментар
преди 45 минути , Георги каза:

Намирам:

 

София - Бари - флекс по 12лв

София - Стокхолм - приорити за 33лв

 

Такива ли са стандартите към момента или някъде може да се изпили някой лев? Конкретно приоритито ми се струва скъпо, но не съм летял отдавна с Уиз. 

Тирана - Анкона флекс 5 евро.

Анталия - Букурещ приорити е 11 евро, но не виждам билети от 10 евро, ако такива търсиш.

Разцъкай за приорити и Тирана по многобройните дестинации. Миналата седмица взех приорити Бремен - Тирана за 2 евро!!! :huh: при цена на билет от 30 евро. Други видяха такава възможност от Тирана до Атина или Солун. Сега набързо прегледах тези маршрути - приорити вече е 14 евро. Може би е било някаква временна грешка, която са отстранили, но е възможно някъде да е останала.

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, ДиянаВ каза:

Тирана - Анкона флекс 5 евро.

Анталия - Букурещ приорити е 11 евро, но не виждам билети от 10 евро, ако такива търсиш.

Разцъкай за приорити и Тирана по многобройните дестинации. Миналата седмица взех приорити Бремен - Тирана за 2 евро!!! :huh: при цена на билет от 30 евро. Други видяха такава възможност от Тирана до Атина или Солун. Сега набързо прегледах тези маршрути - приорити вече е 14 евро. Може би е било някаква временна грешка, която са отстранили, но е възможно някъде да е останала.

Мерси. Взех София - Бари (12лв флекс) и София - Рим (23лв приорити). Тирана - Анкона ми го изкара 5.85 евро флекса, с уизерското превалутиране сигурно щеше да е по-скъпо, от София - Рим може и да се понабутах някоя и друга стотинка 🙂

 

Два под въпроса:

 

- Нали от точките винаги взима най-старите изхарчени? В сайта е малко тъпо, защото има история на трансакциите но не пише дали даден лимит е използван. 

- При смяна на фамилия след брак, някой знае ли как се процедира да се промени името в профила? Предполагам трябва да се звъни, ама ако някой е минал през този път...

 

Връзка към коментар
преди 36 минути , Георги каза:

Мерси. Взех София - Бари (12лв флекс) и София - Рим (23лв приорити). Тирана - Анкона ми го изкара 5.85 евро флекса, с уизерското превалутиране сигурно щеше да е по-скъпо, от София - Рим може и да се понабутах някоя и друга стотинка 🙂

 

Два под въпроса:

 

- Нали от точките винаги взима най-старите изхарчени? В сайта е малко тъпо, защото има история на трансакциите но не пише дали даден лимит е използван. 

- При смяна на фамилия след брак, някой знае ли как се процедира да се промени името в профила? Предполагам трябва да се звъни, ама ако някой е минал през този път...

 

Да, би трябвало да взема от най-скоро изтичащите точки. Не е задължително да са най-старите. Предполагам това питаш. Тъпо е наистина, че в сайта не можеш да проследиш от кой точно кредит са взети точките. Понеже имам един кредит с 3-месечен срок, се мъча с лист и химикал да го проследявам и засичам, за да не бръкнат в някои по-стари, но с едногодишен срок. Дано не се стига до разправяне само, че агентите са или малоумни, или нарочно се правят на такива. Точно заради празните им приказки ми писна и активирах флекс - последният ми от едноевровите🙂 Между другото тези флексове от 2020 дават често грешки и проблеми. В моя случай не се беше отразило искането ми за рифанд при променен от тях полет. В същото време в сайта резервацията излизаше канселирана, т.е. нито полет, нито връщане на сумата. Та през приложението активирах флекса. Интересното бе, че дори не ми удържаха сумата на флекса - 2х1 евро, а ми върнаха толкова, колкото бях платила.

@Яничка май имаше скоро казус с фамилията, брака и акаунта🙂

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 31 минути , Георги каза:

 

- При смяна на фамилия след брак, някой знае ли как се процедира да се промени името в профила? Предполагам трябва да се звъни, ама ако някой е минал през този път...

 

По телефон не става. Искат да им изпратиш мейл. Пращаш свидетелството и новите имена, номера на акаунта и го оправят. Даже за купени полети напред могат да сменят фамилията. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , violeta каза:

По телефон не става. Искат да им изпратиш мейл. Пращаш свидетелството и новите имена, номера на акаунта и го оправят. Даже за купени полети напред могат да сменят фамилията. 

някой специфичен имейл адрес ли си ползвала или за общите контакти? Като ги знам с каква скорост отговарят, май по-скоро ще купуваме със сегашното име и после ще пишем. 

Връзка към коментар

Извинявайте за тъпия въпрос, но продължавам да съм лаик по отношение на уиз флекс. Имам доста кредити, които ще изтекат наесен и се чудя какво да ги правя. Някой ще обясни ли накратко как функционира този флекс? Ако купя билет Бремен-Тирана с флекс за 2 евро, после мога да го сменя с който си поискам полет ли? Благодаря предварително!

Връзка към коментар
преди 5 минути , Фил каза:

С молба да ги споделяте такива открития още докато са пресни. :smile3::wink: 

Аз от тук видях Солун-Тирана (2€), пък и ДиянаВ беше споделила за нейните (но тя си купува скъпотии по 30€ :blum3:)...

 

  • Благодаря 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 8 минути , Фил каза:

С молба да ги споделяте такива открития още докато са пресни. :smile3::wink: 

Някои споделихме, но като се напише в прав текст, става една …🙂

На 11.06.2023 г. в 19:00, ДиянаВ каза:

Аз си взех Бремен - Тирана😛. Дава невиждана досега /поне от мен/ възможност, за който го устройва билет от 30€😉

 

На 11.06.2023 г. в 20:31, iMari каза:

Позволи и на Тирана-Комисо да те изненада само срещу 15 💶🙃

 

Избора от италиански градове от Тирана е богат, Полша също е много добре представена, Атина, Солун, Прага... Присъствието на Раян предполага по-ниски цени. Само може да спечелим ако линията тръгне и се задържи. 

Обаче ме притеснява, че BGY съвсем ще го закъса, ако всички маршрути от Тирана тръгнат. Кой ще ходи чак до там да се прекачва?!😄

 

На 13.06.2023 г. в 20:53, yordanov каза:

Тирана - Солун също предлага тази възможност, с цени на билета от 9 евро. 🤫

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 18 минути , Георги каза:

някой специфичен имейл адрес ли си ползвала или за общите контакти? Като ги знам с каква скорост отговарят, май по-скоро ще купуваме със сегашното име и после ще пишем. 

Сега питах приятелката ми с новата фамилия - опростили са го. Можело и по телефон на софийския номер на доверие 😉

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • crazyhorse
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.