Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 45 минути , Plamsi каза:

Здравейте,

Тъй като имам изтичащи кредити, които не ми се иска да подарявам на Уиз, имам нужда от съвет.

Ако си купя билет с флекс, мога ли да го канселирам след това или трябва да го сменя за нова дестинация, която да ме устройва в последствие?

Ако имаш билет с флекс не е нужно да го канселираш! Местиш го напред във времето за произволна дестинация и после си го нагаждаш за желания полет! Ако ти го канселираш - важи 3 месеца, а ако е от Wizz - 2 години(ако не са променили нещо)!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , 招き猫 каза:

Някой има ли бланка на пълномощтно което е прилагал към клейм на уиз?

Свободен текст.

 

Моят беше:

Лице А упълномощава лице Б:

Да ме представлява пред Уиз Еър във връзка с процедура по обезщетение за закъснял с над 3 часа полет с номер W6ХХХХ на ХХ ХХ ХХХХ г от ХХХХ до ХХХЪХ съгласно Регламент (ЕО) № 261/2004 на Европейския Парламент и на Съвета от 11 февруари 2004.

 

 

 

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Някой да даде съвет, при формата за искове на Уиз трябва да отбележа канселиран полет, обаче те явно нарочно са го направили и ми излиза полета който ми ребукнаха след 4 дена на връщане от Париж (а не канселирания), не стига че ме оставиха да си търся нов хотел в последния момент за допулнителни дни, а сега не мога да подам иск през тази тяхна форма. Някой да е имал подобен проблем?

 

Edit: Оправих се - има със ситни букви "други полети" и товага се появава.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Zaro каза:

Свободен текст.

 

Моят беше:

Лице А упълномощава лице Б:

Да ме представлява пред Уиз Еър във връзка с процедура по обезщетение за закъснял с над 3 часа полет с номер W6ХХХХ на ХХ ХХ ХХХХ г от ХХХХ до ХХХЪХ съгласно Регламент (ЕО) № 261/2004 на Европейския Парламент и на Съвета от 11 февруари 2004.

 

 

 

 

А заверено ли е нотариално?

Връзка към коментар

Wizz Air will reduce its fleet to two aircraft at its 🇧🇬 Varna base from October 1, 2023, and the following six routes will be stopped.

▪️🇩🇪 Hahn
▪️🇩🇪 Karlsruhe
▪️🇬🇧 Liverpool
▪️🇩🇪 Nuremberg
▪️🇨🇿 Prague
▪️🇦🇹 Vienna

Source: Sean M
https://twitter.com/SeanM1997?t=rldXuV0WjKY8y635S94t5Q&s=09

📷 ©Wizz Air

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , Jorro каза:

Wizz Air will reduce its fleet to two aircraft at its 🇧🇬 Varna base from October 1, 2023, and the following six routes will be stopped.

▪️🇩🇪 Hahn
▪️🇩🇪 Karlsruhe
▪️🇬🇧 Liverpool
▪️🇩🇪 Nuremberg
▪️🇨🇿 Prague
▪️🇦🇹 Vienna

Source: Sean M
https://twitter.com/SeanM1997?t=rldXuV0WjKY8y635S94t5Q&s=09

📷 ©Wizz Air

Кофти новина, въпреки че в темата за летище Варна отдавна дискутирахме спирането на тези полети. Лошото, е че и самолет махат от базата....

С изключение на Виена, където има алтернатива си е неприятно.

Връзка към коментар
преди 48 минути , PlamenPeev каза:

Неприятно... а винаги съм се чудил кой пътува примерно до Ларнака. Дано поне напролет включат нещо ново.

В Кипър има значително число нашенски гастарбайтери.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 12 часа, tch каза:

Кофти новина, въпреки че в темата за летище Варна отдавна дискутирахме спирането на тези полети. Лошото, е че и самолет махат от базата....

С изключение на Виена, където има алтернатива си е неприятно.

Има логика за зимния сезон. Току виж върнали този самолет за летния сезон и пак да си ги има тези полети после.  Може да ползват същия самолет за дестинация, която се посещава предимно през "зимния" сезон, т.е. с по-нормални температури... като ОАЕ, Египет, Саудитска... (там пък лятото е мъртвило)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Я, виж ти, цени от Полша започващи от 39 PLN и то без WDC! Такива не съм виждала от близо година. Май поизтрезняха. Като нищо през зимата може да пуснат билети за 5 евро. 😀

Тези цени са основно между Полша и скандинавските страни за септември и октомври. Между Гданск и Осло се намира флекс за малко над 6 евро, ако някой е закъсал. 😉

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Тирана – Комизо, 10€ приорити, десктоп.

Малпенса–Мадрид, също 10€ приорити, чекиран 20 кг 12.50€ (с wdc).

 

При новите по-кратки маршрути повече се срещат по-евтини приоритита.

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Сигурно е коментирано, за което се извинавам, но не го намирам. От половин час се боря със сайта на Уиз за да заявя обезщетение за закъснял полет по Регламент 261 към Wizz. В закъснения и отмени не намирам линк. Полетът беше на 01.06.23, но едва сега намерих време. На резервацията сме двама, през моя профил. Само аз ли подавам иск?

 

Намерих го.

Връзка към коментар
преди 4 часа, lesy каза:

Сигурно е коментирано, за което се извинавам, но не го намирам. От половин час се боря със сайта на Уиз за да заявя обезщетение за закъснял полет по Регламент 261 към Wizz. В закъснения и отмени не намирам линк. Полетът беше на 01.06.23, но едва сега намерих време. На резервацията сме двама, през моя профил. Само аз ли подавам иск?

 

Намерих го.

Да, подавам се от 1 профил 1 иск  и за двамата пътника.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.