Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Изключително тъп въпрос, но не мога да се справя. Не съм купувал с УИЗ 3-4 години и се обърках нещо. А и от многото влизания в сайта ме взеха за БОТ и дори не ме допускат.  Та на въпроса.  Искам да взема един чекиран куфар /20кг/, но ми начислява автоматично и на тримата човека, които ще пътуваме.  Как да изчистя другите двама ?

Връзка към коментар
преди 16 минути , ruwenzogy каза:

Изключително тъп въпрос, но не мога да се справя. Не съм купувал с УИЗ 3-4 години и се обърках нещо. А и от многото влизания в сайта ме взеха за БОТ и дори не ме допускат.  Та на въпроса.  Искам да взема един чекиран куфар /20кг/, но ми начислява автоматично и на тримата човека, които ще пътуваме.  Как да изчистя другите двама ?

трябва да има едни кръгчета с чавки срещу името на всеки пътник, които трябва да деактивираш. Поне така помня.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Тази услуга за която се писа WIZZ MultiPass не била за всички полети ами само за ВСИЧКИ ВЪТРЕШНИ МАРШРУТИ В ИТАЛИЯ ИЛИ ВСИЧКИ МЕЖДУНАРОДНИ МАРШРУТИ ОТ/ДО ПОЛША. Как го измислиха това не знам 🙄🙄

Връзка към коментар
преди 11 минути , Ivko каза:

Тази услуга за която се писа WIZZ MultiPass не била за всички полети ами само за ВСИЧКИ ВЪТРЕШНИ МАРШРУТИ В ИТАЛИЯ ИЛИ ВСИЧКИ МЕЖДУНАРОДНИ МАРШРУТИ ОТ/ДО ПОЛША. Как го измислиха това не знам 🙄🙄

Пускат го пробно там, вероятно защото мрежата им е добре развита в тези две страни. С намерението в бъдеще да предлагат услугата и за други дестинации.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 37 минути , Ivko каза:

Значи скоро да не чакаме понеже пише, че е за 6 месеца и ако това е пробния период...

Нямам идея. Честно казано, не намирам нещо изключително привлекателно в тази оферта към момента, но е интересно като замисъл и се надявам да се появи и доразвие и на други пазари. Ние сме в топ 10 в мрежата на Уиз, та знае ли човек. 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой отменял ли е билет с флекс? Чудя се до колко време възстановяват сумата в профила.Пише 72 часа в сайта им, но при мен са поне 5 фактури, защото съм надграждал по резервацията от миналия септември 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Ivko каза:

Точно след 72 часа идва кредита без значение, колко пъти си го сменял. Като тръгнеш да отменяш и накрая ти изписва, колко ще получиш.

Благодаря!

Връзка към коментар

Имам страни постъпления в акаунта си, предполагам че са от една резервация с флекс, която бях направила използвайки прословутите ваучери от по 10€ и която в последствие не успях да използвам, но поради използването на въпросните ваучери нямаше опция за анулиране, въпреки наличния флекс в резервацията. За да не ми изгори инвестицията промених резервацията в необозримо бъдеще, залагайки на късмета си да нацеля дестинация по която те да анулират полетите и да ми възстановят парите.... но по нищо не се разбира от това което имам в акаунта си :

image.png.e759fb739b1f02cf5a96dbeabbab1e2e.png

а въпросната резервация като тръгна да я издирвам ми излиза това съобщение:

image.png.fd213959a0655e7498c7b0329943029f.png

 

(а полетите за които последно я променях са си налични-пълна мистика, но със щастлив край)

добре поне че навреме проверих баланса, че да имам време си похарча кредитита

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Довечера трябва да чакаме на летището на жена ми племенница с полет от Мадрид. 99% ще закъснее с повече от три часа, имат ли право на компенсация? Ако да, тук или на Барахас да си търсят правата?

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 2 часа, WanderlustME каза:

Изглежда, вече ако редовната цена е под 40 лв/20 евро, няма отстъпка:
image.png.dd904b98dd8a697e1c4235f32cdeab87.png
 

Официално няма. Неофициално jetcost.com.au редовно продава същите 35 левови билети за 20-25 лв.

  • Харесвам 7
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , vino4erpec каза:

Довечера трябва да чакаме на летището на жена ми племенница с полет от Мадрид. 99% ще закъснее с повече от три часа, имат ли право на компенсация? Ако да, тук или на Барахас да си търсят правата?

Ако става въпрос за парично обезщетение за над три часа закъснение по Регламент (ЕО) № 261/2004, правата се търсят онлайн от авиокомпанията първо. Пък после, каквото сабя покаже.
Снимайте таблото на „Пристигащи“ с часа на кацане.
На Барахас за над два часа трябва да им дадат сандвичи/вода.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , vino4erpec каза:

Довечера трябва да чакаме на летището на жена ми племенница с полет от Мадрид. 99% ще закъснее с повече от три часа, имат ли право на компенсация? Ако да, тук или на Барахас да си търсят правата?

Дали имат право зависи от причината за закъснението. Търсят си ги от авиокомпанията, през сайта. Може да снимат таблото да се види кога е кацнал самолета.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 2 часа, vino4erpec каза:

Защото същият самолет в момента лети от Тел Авив към София, т.е. още от София за Мадрид ще натрупа поне 3:30 закъснение.

На Т1 София съм в момента. Въпросният полет за Мадрид излетя преди 15 минути.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 37 минути , Георги Матеев каза:

На Т1 София съм в момента. Въпросният полет за Мадрид излетя преди 15 минути.

С коя машина се изпълнява, защото в сайта на Летище София пише, че още рулира. Ако е с машината с рег. № HA-LWR е още на земята. Иначе за обратния полет от Мадрид до София W64402, вече пише във Flightradar24, че вместо в 16:45 , има посочен очакван час за излитане поне засега в 19:12 часа.

 

Едит: Сега ще се мъчат да наваксат и да кацнат под три часа закъснение. Пътуващите с този полет да снимат таблата на летището в Мадрид, защото там ще е ясни час. Дано след като са чакали толкова време, поне да имат право на обезщетение по Регламента.

 

 

123.jpg

Редактирано от agenta
Възможно обещетение
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз това виждам, според flightradar24 в момента е на пистата. HA-LWR

Според сайта на летище София, официално излетя в 16:48. Още преди 4 часа ми беше ясно, че преди 16:30 няма да излети за Мадрид, но wizz лъжат хората, че новият час на излитане от Мадрид е 18:40.....🤣

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Лъжат даже и по време на полета😄 Миналата седмица нашият полет трябваше да кацне в 14:15, а с 3 часа закъснение ставаше 17:15. Точно в 17:00, тъкмо си спях сладко, когато ме събуди гласът на капитана: След 10 мин. кацаме. Кацнахме в 17:29. Той, като пилот, не може да не знае колко път остава и за колко време се взема. Според мен следват някакви вътрешни правила за заблуда на врага🙂

Иначе наистина би било много гадно да чакаш толкова време на летището и да имаш почти 3 часа закъснение. При мен, докато показваха 2 часа, исках по-бързо да се случват нещата. След това почнах да се надявам на забавяне.

  • Харесвам 7
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Zaro
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.