Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 54 минути , ДиянаВ каза:

Отново ми предложиха 120% от стойността на тези разходи, но стига съм трупала милиони на кредит😉

Трупай, трупай - знаеш ли колко е приятно да не ги мислиш после финансово и полетите.

 

За милиони няма закони, за Уиз няма прошка 😀 

  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 1 час, ДиянаВ каза:

При мен имаше поле за банкова сметка.

Отново ми предложиха 120% от стойността на тези разходи, но стига съм трупала милиони на кредит😉

Ами ако са ти много, може да спонсорираш една магеланска групичка за дестинация по твой избор.🤣

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 20 минути , Дани Магелани каза:

Ами ако са ти много, може да спонсорираш една магеланска групичка за дестинация по твой избор.🤣

Мрънкалата от моето семейство и тях ги снабдявам с билети, за да ми мрънкат😂. Мрънкат, мрънкат, пък после като се върнат, взема, че им харесва😄 Угодия няма…

  • Харесвам 3
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 5 часа, iMari каза:

Първо трябва да одобрят иска, после ще поискат да им пратиш банкова сметка. Няколко пъти. 🙂

 

При мен одобриха иска, поискаха банкова сметка, дадох револют , и до ден днешен пари няма.Вече втори месец..

Връзка към коментар
преди 8 минути , Yto каза:

При мен одобриха иска, поискаха банкова сметка, дадох револют , и до ден днешен пари няма.Вече втори месец..

Китайската капка пробва ли - по мейл на ден, номериран. 😁

Знаеш ли, някой беше писал, че има проблем с изплащането на обезщетения към Револют. Не си спомням детайли, ако някой има яснота да сподели.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , iMari каза:

Китайската капка пробва ли - по мейл на ден, номериран. 😁

Знаеш ли, някой беше писал, че има проблем с изплащането на обезщетения към Револют. Не си спомням детайли, ако някой има яснота да сподели.

Ще пробвам първо с оплакване на техния сайт. Някой беше споделил, че оператор от визз го бил посъветвал така..

Връзка към коментар
преди 13 часа, iMari каза:

Китайската капка пробва ли - по мейл на ден, номериран. 😁

Знаеш ли, някой беше писал, че има проблем с изплащането на обезщетения към Револют. Не си спомням детайли, ако някой има яснота да сподели.

Не би трябвало - това си е стандартна банкова сметка на Революта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 часа, Yto каза:

При мен одобриха иска, поискаха банкова сметка, дадох револют , и до ден днешен пари няма.Вече втори месец..

Края на миналата/началото на тази ми одобриха обезщетение (пътни разходи за достигане на крайната точка поради стачка) и дадоха срок, който не спазиха. По една "случайност" се задействаха  след като писах до ГВА за случая (полетът беше от София).

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 6 минути , Цвете каза:

Моля да ми дадете мейл, на който да поискам отмяна на полет поради болест. Опитах да открия в темата, но не успях.

https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/tseni-otstupki/vazstanovyavane-na-sredstva-i-kompensatsii#faq-kak-moga-da-podam-isk

 

https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/compliments-and-complaints/

 

Избирате тема: Отмяна на резервация поради заболяване

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , Цвете каза:

Моля да ми дадете мейл, на който да поискам отмяна на полет поради болест. Опитах да открия в темата, но не успях.

 

преди 17 минути , aleksandrina каза:

 

Писах им преди около два месеца, бях претърпял инцидент и двама различни на две различни мой запитвания отказаха да признаят каквото и да било, защото полета не бил канселиран от тях и бил потвърден и щял да се изпълни.

 

Та от личен опит не се надявай много @Цвете. Дано все пак при теб бъдат по-благосклонни! 😉 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , rdd каза:

Знае ли се, защо днес 26.07, има голямо закъснение на полета Варна-Меминген? Трябваше самолета да излети от Варна в 13.45  часа, а е отложен за 18.00 часа.

Уизз Еър какво друго може да кажем. Ето номерът на машината, която ще изпълни полета ви - https://www.flightradar24.com/data/aircraft/ha-lyk можете да проследите какво се е случило с нея днес.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, agenta каза:

Уизз Еър какво друго може да кажем. Ето номерът на машината, която ще изпълни полета ви - https://www.flightradar24.com/data/aircraft/ha-lyk можете да проследите какво се е случило с нея днес.

Мерси за помощта. Но как се разбира какво се е случвало с машината днес. Виждам, че всички номера започват W645.. И после как да я проследя? Последният полет на машината е от Берлин, който също много е закъснял. Какво означават последните две цифри от номера? Виждам, че са два поредни, примерно: Варна-Меминген завършва с 11, а обратно е 12.

 

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, rdd каза:

Мерси за помощта. Но как се разбира какво се е случвало с машината днес. Виждам, че всички номера започват W645.. И после как да я проследя? Последният полет на машината е от Берлин, който също много е закъснял. Какво означават последните две цифри от номера? Виждам, че са два поредни, примерно: Варна-Меминген завършва с 11, а обратно е 12.

 

 

 

 

Странно е.Дава,че в един същи момент самолета тръгва към две различни летища.

Да не би сутринта  да идва от Тел Авив, после отива  и се връща от Берлин, и чак тогава  тръгва за Меминген със закъснение.  Или полета до Берлин е трябвало да е с друга машина,но е изпълнен  с тази ,която тръгна за Меминген  с голямо закъснение. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 14 часа, rdd каза:

Мерси за помощта. Но как се разбира какво се е случвало с машината днес. Виждам, че всички номера започват W645.. И после как да я проследя? Последният полет на машината е от Берлин, който също много е закъснял. Какво означават последните две цифри от номера? Виждам, че са два поредни, примерно: Варна-Меминген завършва с 11, а обратно е 12.

 

 

 

 

Зеленото и червеното са изпълнени полети - на време или закъснели. Сивото са отменени предполагам. Нещо са сменяли графици, опитвали да да натаманят. Ясно, че графикът с всички полети е абсурден. Някои се повтарят, има 4 ротации, което не знам дали е изпълнимо за ден ...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 18 минути , jorocontrola каза:

Зеленото и червеното са изпълнени полети - на време или закъснели. Сивото са отменени предполагам. Нещо са сменяли графици, опитвали да да натаманят. Ясно, че графикът с всички полети е абсурден. Някои се повтарят, има 4 ротации, което не знам дали е изпълнимо за ден ...

Причината  явно е ударен  от гръм самолет и 200 души чакат във Варна за Лутън.

https://bnr.bg/varna/post/101856670/letishte-patnici

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На Острова не си играят с Уиз.

 

Цитат

The UK Civil Aviation Authority has taken enforcement action against Wizz Air (Wizz Air Holdings Plc) following significant concerns over high volumes of complaints about the airline not paying passengers what they are owed.

https://www.londonstockexchange.com/news-article/market-news/caa-brings-enforcement-action-against-wizz-air/16058060

 

 

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 42 минути , yordanov каза:

Полезна информация, благодаря! Има и линк към сайта на британския ГВА.

Обръщам внимание на този текст:

 

Passengers whose flights were due to depart from or arrive into a UK airport before 18 March 2022 can also request for their claims with the airline to be reopened, as long as their flight was no more than six years ago. 

Всеки, чиито иск е отхвърлен може да  предяви отново претенции към АК за полети от/до UK стига да не са минали 6 години.  Дано това решение се окаже прецедент, който да доведе до промени и в срока заложен в Регламента, който към момента е 3 години.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

@Branko, дай инфо за тази застраховка от Curve при закъснение повече от 4 часа ли е? За стандартно членство ли е? Какви са условията да я имаш? Как се клеймва?

Връзка към коментар
преди 16 минути , Яничка каза:

@Branko, дай инфо за тази застраховка от Curve при закъснение повече от 4 часа ли е? За стандартно членство ли е? Какви са условията да я имаш? Как се клеймва?

Аз съм с Curve Metal и мислех,че е от него нагоре, поне така е описано в Curve,но в разговор по телефона се оказа,че и Curve X има и изплатиха и на този акаунт.Всеки към акаунта си има номер на полица - account-insurance- travel insurance, там може да се види номера , както и условията .

За закъснение на полет е от 4 часа на горе и до 500£ разходи , но все пак умерени😃

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Branko каза:

Аз съм с Curve Metal и мислех,че е от него нагоре, поне така е описано в Curve,но в разговор по телефона се оказа,че и Curve X има и изплатиха и на този акаунт.Всеки към акаунта си има номер на полица - account-insurance- travel insurance, там може да се види номера , както и условията .

За закъснение на полет е от 4 часа на горе и до 500£ разходи , но все пак умерени😃

Значи за стандартно членство не става.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , Branko каза:

Не мога да кажа със сигурност,виж все пак в акаунта ти какво пише и имаш ли номер на полица 

Мдам,  застраховката е само за платените абонаменти:

Screenshot_20230727_202303_Curve.jpg.826bc5a320ff4b3cf6ac441eb5dc4121.jpgScreenshot_20230727_202309_Curve.jpg.f5e8314bb097be6b38281ead349515e4.jpg

 

Малко навлязохме в тема за Curve. Ако преценят, администраторите могат да преместят мненията в другата тема. Благодаря ти, @Branko.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Zornitsa
    • lio
    • Mascotte7373
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.