Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте! Имам следния въпрос - за отменени от Уиз полети, системата позволява да се премести 30 дни напред. Обаче, от деня на полета ли се брои това или от следащия ден? Интересува ме дали, ако резервацията ми е на 4 март, при анулиране от Уиз, ще мога да я сменя за 3 април (март месец има 31 дни, за съжаление) 🙂

Връзка към коментар
преди 1 минута , feel_the_rush каза:

Здравейте! Имам следния въпрос - за отменени от Уиз полети, системата позволява да се премести 30 дни напред. Обаче, от деня на полета ли се брои това или от следащия ден? Интересува ме дали, ако резервацията ми е на 4 март, при анулиране от Уиз, ще мога да я сменя за 3 април (март месец има 31 дни, за съжаление) 🙂

Точно така-30 дни е и за резервация на 4-ти март последната възможна дата е 3-ти април! 

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , ДиянаВ каза:

Броят и деня на резервацията, т.е. датата на полета е началото на срока. От 3 март 30-ия ден е 2 април.

 

Май не съм права. Обаче съм сигурна, че миналата година броиха и датата на полета, което за мен не беше правилно.

Проверих с един мой променен полет на 26 декември. Крайната дата за възможна промяна е 25 януари. Т.е. броят от деня, следващ полета.

IMG_1625.png.2f6f94ef3b2b095b50f79de1d8385268.png

 

IMG_1626.png.2dd41bc8bd3785a8366a9af9a85d4e43.png

Връзка към коментар

Всъщност последно се оказа, че броят 30 дни от датата на новия полет( в случай, че полета не е отменен, а преместен), така че не е съвсем сигурно дали сметките ще излязат правилно. Ако полета от 4 март го изместят на 3ти се броят 30 дни от 3ти.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 51 минути , feel_the_rush каза:

Здравейте! Имам следния въпрос - за отменени от Уиз полети, системата позволява да се премести 30 дни напред. Обаче, от деня на полета ли се брои това или от следащия ден? Интересува ме дали, ако резервацията ми е на 4 март, при анулиране от Уиз, ще мога да я сменя за 3 април (март месец има 31 дни, за съжаление) 🙂

Кои полети отменят Уиз в последно време.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, feel_the_rush каза:

Здравейте! Имам следния въпрос - за отменени от Уиз полети, системата позволява да се премести 30 дни напред. Обаче, от деня на полета ли се брои това или от следащия ден? Интересува ме дали, ако резервацията ми е на 4 март, при анулиране от Уиз, ще мога да я сменя за 3 април (март месец има 31 дни, за съжаление) 🙂

Тръгни да го променяш и ще видиш до кога ти дава, лесно е и не е нужно да финализираш промените.

 

преди 28 минути , The Doctor каза:

Кои полети отменят Уиз в последно време.

Аз имам променени до Абу Даби за януари, които ще преместя за НГ за без пари 😄😄 и мисля да го съчетая и с Маскат.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 6 минути , Ivko каза:

Тръгни да го променяш и ще видиш до кога ти дава, лесно е и не е нужно да финализираш промените.

 

Аз имам променени до Абу Даби за януари, които ще преместя за НГ за без пари 😄😄

@feel_the_rush още не е направила резервация. Прави си сметката отрано като теб 😄

  • Смея се 4
Връзка към коментар

Хахха, веднага ме разкрихте 🙂 Точно полетите до Дубай/Абу Даби гледам. Трябват ми за пролетната ваканция и мернах що годе прилични цени за март. Ще преместя един флекс, ако Уиз Еър ме изненадат нещо, но тия полети се променят нон стоп, особено за догодина. Та мисля да заложа мрежата от рано 🙂

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, feel_the_rush каза:

Хахха, веднага ме разкрихте 🙂 Точно полетите до Дубай/Абу Даби гледам. Трябват ми за пролетната ваканция и мернах що годе прилични цени за март. Ще преместя един флекс, ако Уиз Еър ме изненадат нещо, но тия полети се променят нон стоп, особено за догодина. Та мисля да заложа мрежата от рано 🙂

Те докъде летят в момента?

Връзка към коментар
Преди 1 час, Argentique каза:

Сама си отговарям.

TIA-AOI, 5€ flex през десктоп. Също MXP & BGY => TIA.

MAD-MXP чекиран 20 кг 13€ с wdc.

TIA-SKG, 10€ prio

 

 

Мислех, че търсиш под 5€ флекс. Такъв не съм виждала. Последно и аз вземах добавките на 5+10€

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , ДиянаВ каза:

Мислех, че търсиш под 5€ флекс. Такъв не съм виждала. Последно и аз вземах добавките на 5+10€

Търсех, но не намерих и пуснах каквото има в момента на пазара. :biggrin:
Цените за багаж били баснословни... :blink:
Сега е лято и 13€+5 за голям куфар е приемлива цена.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 14 часа, Argentique каза:

Търсех, но не намерих и пуснах каквото има в момента на пазара. :biggrin:
Цените за багаж били баснословни... :blink:
Сега е лято и 13€+5 за голям куфар е приемлива цена.

А как точно търсите? Разигравате покупка на полети които евентуално могат да имат евтини flex, prio и багаж? Или има някакъв друг начин?

Когато сменяш полет с Flex той/ flex-a/ запазва ли се за следваща промяна или се купува отново при желание? И този вариант със смяна за да се намери изгодна цена за багаж за еднопосочни или двупосочни полети се предпочита? Благодаря!

Връзка към коментар
преди 2 часа, soniapro каза:

А как точно търсите? Разигравате покупка на полети които евентуално могат да имат евтини flex, prio и багаж? Или има някакъв друг начин?

Когато сменяш полет с Flex той/ flex-a/ запазва ли се за следваща промяна или се купува отново при желание? И този вариант със смяна за да се намери изгодна цена за багаж за еднопосочни или двупосочни полети се предпочита? Благодаря!

Билетите се взимат еднопосочни. 

Флексът се запазва.

Няма друг начин освен разиграването на покупка на билет (или четене на форума).

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 45 минути , tch каза:

Билетите се взимат еднопосочни. 

Флексът се запазва.

Няма друг начин освен разиграването на покупка на билет (или четене на форума).

А защо еднопосочни? Могат ли после да се променят на двупосочни?

Връзка към коментар
преди 16 минути , feel_the_rush каза:

А защо еднопосочни? Могат ли после да се променят на двупосочни?

Не могат да се променят на двупосочни, а се купуват еднопосочни за повече гъвкавост /така или иначе се плаща флекс за всяка посока /. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Да де, ама ако очаквам да ми сменят нещо по полетите и сменят само в едната посока, ако е на две отделни отсечки не ми върши работа. Така де, решех, че има някаква друга врътка, ама явно няма. Благодаря за отговора.

Връзка към коментар
38 minutes ago, feel_the_rush said:

Да де, ама ако очаквам да ми сменят нещо по полетите и сменят само в едната посока, ако е на две отделни отсечки не ми върши работа. Така де, решех, че има някаква друга врътка, ама явно няма. Благодаря за отговора.

Ако целта е единствено да ти сменят полетите за да си избереш други дати си права.

Ако обаче не ги променят и решиш да не летиш, по-добре е да имаш еднопосочни за повече гъвкавост.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Някой виждал ли е конкретни оферти от Wizz Discount Club Light? Ясно, че като е безплатен не могат да се очакват кой знае какви намаления, но за втори път ми пращат емайл да се включа. Линкът ме препраща към тяхната страница и след като се впиша в профила нищо.....?

Връзка към коментар
преди 8 часа, tch каза:

Линкът ме препраща към тяхната страница и след като се впиша в профила нищо.....?

Ами аз се джойнах през приложението веднъж и уж стана ама като отида на него пак иска да се присъединя. Може автоматично да си джойнат счшенството, а това с имейла да е за нови потребители то нали върви с дискаунта.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • rosmari345
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.