Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 3 часа, iMari каза:

Този клуб не даваше ли отстъпки само за покупки на борда?

Да, точно. Наясно съм, че отстъпките ще са нещо от сорта на купи четири бири и получи три фъстъка безплатно, ама все пак остава леко съмнение у човек, че изпуска големИО келипир.

  • Смея се 7
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 19 часа, tch каза:

Някой виждал ли е конкретни оферти от Wizz Discount Club Light? Ясно, че като е безплатен не могат да се очакват кой знае какви намаления, но за втори път ми пращат емайл да се включа. Линкът ме препраща към тяхната страница и след като се впиша в профила нищо.....?

Не пропускаш нещо феноменално. Единственото по-интересно ми се стори -25% на всички покупки от бутика, но познай до 3 пъти дали екипажите на вчерашните полети Абу Даби - Тел Авив // Тел Авив - Бургас знаеха за тези оферти и дали не ме гледаха странно като поисках да купя нещо с отстъпка. И за тях беше новост 🙂 Иначе по принцип някои от опциите важат само за полети на Уиз Еър Абу Даби и са маркирани специално.

 

Oфертите се появяват само, когато имаш предстоящ полет и са свързани конкретно с въпросния полет, иначе май въобще не се показват. С такова впечатление оставам.

 

Screenshot_20230730_191922_Wizz Air.jpg

Screenshot_20230730_191938_Wizz Air.jpg

Screenshot_20230730_191948_Wizz Air.jpg

Screenshot_20230730_191959_Wizz Air.jpg

  • Харесвам 12
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
46 minutes ago, Георги Матеев said:

Не пропускаш нещо феноменално. Единственото по-интересно ми се стори -25% на всички покупки от бутика, но познай до 3 пъти дали екипажите на вчерашните ..."

 

Screenshot_20230730_191922_Wizz Air.jpg

Screenshot_20230730_191938_Wizz Air.jpg

Screenshot_20230730_191948_Wizz Air.jpg

Screenshot_20230730_191959_Wizz Air.jpg

Прочетох "от бутилка" и си викам  Wizz отвориха бар, почти като в Джъмбо-то  ! 

  • Смея се 5
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Някои добър човек, с абонамент във Флайрадар, би ли могъл да пусне снимка от кацащи и излитащи от летище Катовице на 26 юли?

 

Тъй като, полета от Катовице до Бургас закъсня с 3 часа и 15 минути и отговора е че не е по-тяхна вина:(

Връзка към коментар
преди 26 минути , Мирослав Василев каза:

Някои добър човек, с абонамент във Флайрадар, би ли могъл да пусне снимка от кацащи и излитащи от летище Катовице на 26 юли?

 

Тъй като, полета от Катовице до Бургас закъсня с 3 часа и 15 минути и отговора е че не е по-тяхна вина:(

Това, което ми дава в безплатната версия на акаунта е следната информация. 

 

image.png.22267fc10541d136ac8a9af3be2a0820.png

 

Аз го открих само по маршрута на авиокомпанията.

 

image.png.1cb428dd6b72efa1644f9c45a7c9cc6d.png

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 15 минути , Иван Попов каза:

Това, което ми дава в безплатната версия на акаунта е следната информация. 

 

image.png.22267fc10541d136ac8a9af3be2a0820.png

 

Аз го открих само по маршрута на авиокомпанията.

 

image.png.1cb428dd6b72efa1644f9c45a7c9cc6d.png

 

Мерси:)

 

Аз исках от Катовице (кацащи/излитащи) , защото само този полет закъсня с над 3 часа, а всички други бяха с максимум час и според Уиз полета е закъснял поради извън техния обсег причина.

 

Нямаше буря или нещо подобно, просто смениха самолета в последната минути, поради натрупано закъснение на официалния обявения самолет от преди това.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , Мирослав Василев каза:

Мерси:)

 

Аз исках от Катовице (кацащи/излитащи) , защото само този полет закъсня с над 3 часа, а всички други бяха с максимум час и според Уиз полета е закъснял поради извън техния обсег причина.

 

Нямаше буря или нещо подобно, просто смениха самолета в последната минути, поради натрупано закъснение на официалния обявения самолет от преди това.

Сетих се, че когато отвориш сайта на летището и видиш дестинацията, след което намериш коя авиокомпания пътува по дестинацията го има като информация.

Но за кацащи и излитащи го нямам като инфо с над 7 дни, защото съм с basic версия 😊

Имаш право на обезщетение, ако това искаш да питаш, защото имаш над 3 часа закъснение при кацането. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , Мирослав Василев каза:

Мерси:)

 

Аз исках от Катовице (кацащи/излитащи) , защото само този полет закъсня с над 3 часа, а всички други бяха с максимум час и според Уиз полета е закъснял поради извън техния обсег причина.

 

Нямаше буря или нещо подобно, просто смениха самолета в последната минути, поради натрупано закъснение на официалния обявения самолет от преди това.

Аз изобщо вече не си правя труда да се боря директно с Уиз Еър. Ползвам AirHelp, те се занимават и накрая ми превеждат парите, като си вземат таксата. Честно казано, времето, което бих загубила да се разправям с тях си струва всяко евро от комисионната на Air Help 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 27 минути , feel_the_rush каза:

 Честно казано, времето, което бих загубила да се разправям с тях си струва всяко евро от комисионната на Air Help 🙂

А тя е ? 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Дани Магелани каза:

А тя е ? 

Ами точно това не успях да си спомня 🙂 Сега проверих - 35 процента взимат от крайната сума. Не ти взимат пари предварително, само ако жалбата е успешна. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , feel_the_rush каза:

Ами точно това не успях да си спомня 🙂 Сега проверих - 35 процента взимат от крайната сума. Не ти взимат пари предварително, само ако жалбата е успешна. 

Хммм, доста им е висока.Повечето намалиха комисионната на 24%

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

И на мен ми се вижда висока, но ми върнаха парите за 4 билета, при закъснение на полета 3 часа и 2 минути. Уиз Еър спориха до края и на приятели, които се бориха сами, нищо не им и платиха. Сега подадоха и те през посредник и чак сега се съгласиха да им платят обезщетението, без билета на едното дете. По неясни причини. Не ги препоръчвам изрично, просто казвам, че подобни посредници спестяват доста нерви и време.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Мирослав Василев каза:

Някои добър човек, с абонамент във Флайрадар, би ли могъл да пусне снимка от кацащи и излитащи от летище Катовице на 26 юли?

 

Тъй като, полета от Катовице до Бургас закъсня с 3 часа и 15 минути и отговора е че не е по-тяхна вина:(

 Заповядай! 

Screenshot_20230801_184143_com.flightradar24free.jpg.d75b5382eaa17aadc54eedb1f7787193.jpg

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 1.08.2023 г. в 13:38, Мирослав Василев каза:

Аз исках от Катовице (кацащи/излитащи) , защото само този полет закъсня с над 3 часа, а всички други бяха с максимум час и според Уиз полета е закъснял поради извън техния обсег причина.

 

image.png.7ff0cb5cbc5518a7667869f570822e7a.png

Това са всички заминаващи около въпросния полет до Бургас. Маркираните са със закъснение над 1 час, като този до Бургас и този до Фуншал са около 3-те часа закъснение, другите малко над час, всички останали са на време или под 30 минути. Правили са смяна на машината, тъй като самолетът, който е летят до Бургас е кацнал в Катовице по разписание в 13:30, а полетът до Бургас е трябвало да излети в 12:10, така че по всяка вероятност лъжат.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 3 часа, iceman00 каза:

image.png.7ff0cb5cbc5518a7667869f570822e7a.png

Това са всички заминаващи около въпросния полет до Бургас. Маркираните са със закъснение над 1 час, като този до Бургас и този до Фуншал са около 3-те часа закъснение, другите малко над час, всички останали са на време или под 30 минути. Правили са смяна на машината, тъй като самолетът, който е летят до Бургас е кацнал в Катовице по разписание в 13:30, а полетът до Бургас е трябвало да излети в 12:10, така че по всяка вероятност лъжат.

Точно това си мисля и аз, самолета заложен да изпълни полета до Катовице, беше сменен около 2 часа преди първоначалния час на излитане.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравей те на 26,05,23 имах отменен полет W6 4503 VAR - LTN писах на wizz писах и на ГВА и днес получих отговор от Wizz ,че не подлежа на компенсация поради  извънредни обстоятелства.Дали има начин как да разбера какви са били тези извънредни обстоятелства.

ПС:Отговора който са ми пратили са го пратили и на ГВА

Връзка към коментар
преди 15 минути , Божидар каза:

Здравей те на 26,05,23 имах отменен полет W6 4503 VAR - LTN писах на wizz писах и на ГВА и днес получих отговор от Wizz ,че не подлежа на компенсация поради  извънредни обстоятелства.Дали има начин как да разбера какви са били тези извънредни обстоятелства.

ПС:Отговора който са ми пратили са го пратили и на ГВА

Изпращаш нов имейл до Уизз и ГВА с искане регулаторния орган да ти предостави информация за тези извънредни обстоятелства, за който Уизз твърдят, че са възникнали и заради това не подлежиш на компенсация. 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

С мъжа си казахме, че ще ходим до Шри Ланка и аз спокойна, че Уиз летят (от Дубай мисля, че беше)до там и че пътят ни ще излезе без пари, си викам ок. Вчера влизам в сайта на Уиз и никъде не откривам Шри Ланка като дестинация.

Най-вероятно нещо съм пропуснала с новостите, но все пак: Летят или не летят Уиз до Шри Ланка?

Връзка към коментар
преди 3 минути , saved_ каза:

Летят или не летят Уиз до Шри Ланка?

Не.

Щяха да летят от Абу Даби до Матала, но така и не литнаха. Съответно разкараха Шри Ланка изцяло от разписанието си.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.