Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 50 минути , dimitrov6 каза:

Не могат да се добавят в профила,а трябва всеки път да набираш PNR и фамилия да се види резервация.Той да приеме новите часове,защото с тези посредници е трудно .

Тоест това с постоянното добавяне на pnr и фамилия не означава че резервацията е добавена в профила ми, така ли да го разбирам, въпреки че ми дава достъп до рефънд 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тази година всичките ми пътувания с тази АК  се оказаха проблемни.  От 5 полета само огромни  закъснения, анулации, и пренасочвания. Снощи дойде  поседната промяна вместо в 20:00 да кацам в 1:30 през нощта. Добре, че има друга АК по линията.  Иначе да лъжат и да не плащат обещетения са царе. 

 

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
46 minutes ago, ruwenzogy said:

Ако си купя запазени места, имаше ли такова нещо, че мога да се чекирам един месец предварително ?  Или това е отпаднало

Не е отпаднало.Със закупени места онлайн чекирането отваря 30 дни преди полет.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Забелязвам, че последно време спря да ми показва нотификации за промяна на цена при следните от мен полети. Всякакви други рекламни ми излизат. Премахнах ги и пак ги добавих, но не подейства. Някакви идеи да имате? 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 47 минути , dimitrov6 каза:

Купих си до Узбекистан,като  си платих за Дискаунт,та с членство ми излезе 139 евро.Не съм бил в Абу Даби и така 2 нови летища ще посетя.

 

 

Screenshot 2023-08-13 at 22-14-37 Результаты наименований авиабилетов София ⇔ Samarkand результаты от €145.57 (via AZair).png

Аз се опитвам да те разбера (не мога, ама се опитвам). Все пак не си единственият в този форум, който колекционира летища. 

Но нямаше ли вариант Ташкент в едната посока? Тъкмо да видиш още един град, още едно летище. А вътрешните полети са сравнително евтини в Узбекистан, а пък влаковете, освен че не са скъпи, са най-хубавите, на които съм се возил някога (и да, аз донякъде колекционирам пътувания с влак в различни държави). Изобщо всичко е евтино. Когато отиде в подобна държава, всеки бедняк би гледал да поостане повече; аз също съм свикнал много стриктно да си водя финансовия отчет за пътуванията, но за мене е важна общата цена, (включително с билетите) разделена на броя дни на пътуването, да е в поносими граници. Така че, от моя гледна точка,пътуването ти изобщо няма чак толкова добра оптимизация на разходите. Извинявам се за отклонението от темата. Да се върна на това, дето исках да кажа. Познавам някои съфорумци-колекционери, които направиха подобен много кратък Узбекистан. Но не ползваха същото летище на връщане. 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 22 часа, master_of_germs каза:

Когато отиде в подобна държава, всеки бедняк би гледал да поостане повече

Мисля да си взема  най-евтината стая в хотел за нощ ,към 18 долара,че предната нощ ще спя на летище Абу Даби, а последната трета на летище  София ,ако не закъснее самолета, пристигащ в 2 след  полунощ. Ташкент беше по-скъп,но ако си купя в бъдеще билети за Казахстан и Киргизия ще кацна в едната,а ще се върна от другата. За тези страни цената е по-добра през Истанбул с промоция на Пегасус като последната.Около 120 евро двупосочно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте,

Тъй като другата седмица имам изтичащи кредити, дали може да ми помогнете къде мога да видя за евтин билет с евтин флекс?

Връзка към коментар

Здравейте,

Имам един изтичащ крдит, който искам да удължа. Тоест търся полет, който най-вероятно ще бъде канселиран или часът ще се промени. Та спрях се на Варна - Ларнака за 6 април. Какво мислите и имате ли други по-сигурни предложения? Ако все пак не го отменят поне ще се разходим до Ларнака... 

Връзка към коментар
преди 56 минути , Plamsi каза:

Здравейте,

Тъй като другата седмица имам изтичащи кредити, дали може да ми помогнете къде мога да видя за евтин билет с евтин флекс?

Tia-Bri(Тирана-Бари) за 17-ти декември е 9.99 билет+5 евро флекс! 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 59 минути , Plamsi каза:

Здравейте,

Тъй като другата седмица имам изтичащи кредити, дали може да ми помогнете къде мога да видя за евтин билет с евтин флекс?

Бергамо Сучава /Румъния/ - 5€ флекс; 9.99€ билет примерно за 2.12.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , Алекс каза:

Здравейте,

Имам един изтичащ крдит, който искам да удължа. Тоест търся полет, който най-вероятно ще бъде канселиран или часът ще се промени. Та спрях се на Варна - Ларнака за 6 април. Какво мислите и имате ли други по-сигурни предложения? Ако все пак не го отменят поне ще се разходим до Ларнака... 

Билетът не е ли много скъп за тази дестинация? 137 лв. е.

Аз бих си взела нещо по-евтино с флекс, който ако ползвате някакъв багаж/приорити се избива🙂

Връзка към коментар
преди 1 минута , ДиянаВ каза:

Билетът не е ли много скъп за тази дестинация? 137 лв. е.

Аз бих си взела нещо по-евтино с флекс, който ако ползвате някакъв багаж/приорити се избива🙂

Кредитът ми е 250 лв. Не мога да намеря нищо евтино и максималко отдалечено във времето. По-скоро целта ми е да не се ползва, а да канселирам, за да му удължа срока и да не го загубя.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , Алекс каза:

Кредитът ми е 250 лв. Не мога да намеря нищо евтино и максималко отдалечено във времето. По-скоро целта ми е да не се ползва, а да канселирам, за да му удължа срока и да не го загубя.

Няма как да кажем коя линия ще се отмени/измени. Има риск, а да се дава мнение за друг човек, поне аз не бих се наела. 
Уиз тия дни бутаха по зимното разписание. Гледам любимата нова Тирана е отпаднала на някои места. Какво ще правят след месец-два, кой знае🙂

Аз бих действала безрисково с флекс за някоя отсечка ноември-декември, дори и да се налага няколко билета да купя, за да оползотворя целия кредит.

 

Между другото погледнах Варна и жал ми стана. Почти не останали полети да избираш. Даже и Прага махат…

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

С тия проверки на двигателите ,заради замърсен метал,страх ме хваща от промени на полети. Имам 14 с тях до средата на ноември и почти всички са с прекачване. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, crazyhorse каза:

Tia-Bri(Тирана-Бари) за 17-ти декември е 9.99 билет+5 евро флекс! 

Благодаря,

Купих си и сега доколкото разбирам мога да го канселирам по всяко време и да получа кредити, които да важат още три месеца?

Връзка към коментар
преди 2 часа, ДиянаВ каза:

 
Уиз тия дни бутаха по зимното разписание. 

И то бая. За трети път вече промениха зимното разписание до Тросмьо, Норвегия. Първо смениха датите, сега смениха и часовете от сутрешни на вечерни. Без прекачване не може, та и прекачванията бутат. На луди направиха хората 😄 С флекс или не... Промените в букинг.ком по хотели струват доста пари, особено по тези северни дестинации. С един ден да изместиш всичко и цените са двойни. За пореден път се заричам с лоукостове прекачвания да не предприемам. Само дестинации с преки полети и това е. Тези с прекачванията... на нормалните авиокомпании.

Връзка към коментар
преди 32 минути , Plamsi каза:

Благодаря,

Купих си и сега доколкото разбирам мога да го канселирам по всяко време и да получа кредити, които да важат още три месеца?

да, но по-добре да не канселираш, а да промениш на нещо друго, за да не загубиш парите за флекса

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 48 минути , Plamsi каза:

Благодаря,

Купих си и сега доколкото разбирам мога да го канселирам по всяко време и да получа кредити, които да важат още три месеца?

Досега не съм купувал с флекс,но мисля да почна. Мисля,че може да смените за друг полет и да доплатите разликата. Щом имате изтичащи кредити трябва всички да се използват. За отмяна не знам как става.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, ДиянаВ каза:

 

преди 3 часа, ДиянаВ каза:

Бергамо Сучава /Румъния/ - 5€ флекс; 9.99€ билет примерно за 2.12.

Благодаря, купих. Май за първи път пробвам тази схема с флекса. А може ли да местя с 2 месеца напред? Че имам предвид пътуване през февруари?

И повече от един път може ли да се направи смяна, ако Уиз врътнат номер и променят часовете и след първата смяна (на реалния номер, който искам)?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Отмяната става лесно 🙂, с cencel flight. Кредитът идва точно на 72-ия час и да, с валидност 3 месеца е.

И аз смятам, че за евтин полет не е добър вариант. По-удачно е смяна. Веднъж съм отменяла, но билетът беше 120€, Уиз ме изнервиха и ми трябваха кредити, за да не давам пари, т.е. все важни причини🙂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • maia_sg
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.